9 öltözködni szoktam a kijevi üzletektől

9 öltözködni szoktam a kijevi üzletektől

Persze, a megjelenése Ksenia nem volt hatással a karaktere, a politikai nézetek és egyéb személyes preferenciák, hanem éppen ellenkezőleg - tette még érdekesebbé személy, teljes és meggyőző. Ksusha már nem kísérletezik "bestiális" nyomatokkal, strasszokkal vagy formás sziluettekkel. Igen, néha egy egyszerű hétköznapi képen láthatók, szabadon farmerekkel és cipőkkel, de mindez jobban átgondoltnak és nyugodtnak tűnik. Az ő világi üzletek megérdemlik a legnagyobb dicséret, hiszen Sobchak, furcsán hangzik, különösen a márka képek kifinomult hölgyek a 20. század elején, ügyesen készítette közeli barátja - tervező Ulyana Sergeenko.

Elegáns alkalmi képek

9 öltözködni szoktam a kijevi üzletektől

9 öltözködni szoktam a kijevi üzletektől

A Ksenia, mint bármelyik másik nő, egy egyszerű titkot értett - fekete szín mindig és mindenütt. A fekete nem megy a divatból, mindig helyénvaló, mindenképpen megy. Ezért a hivatalos eseményekről és üzleti találkozókról sok hősünkkel kapcsolatos üzletünk az elegancia és az egyszerű fekete szín jelzése alatt áll. Testhezálló ruhában klasszikus hosszúságú, kabátok, szoknyák és nadrágok, fekete Xenia kiegészíti kicsi, de világos kiegészítőkkel - ékszerek, órák, cipők, övek, táskák és napszemüvegek.

Érinti a virágos ruhákat

9 öltözködni szoktam a kijevi üzletektől

9 öltözködni szoktam a kijevi üzletektől

Különösen mozgó és női, Ksenia Sobchak néz ki virágos ruhák Ulyana Sergeyenko. Nem korlátozza magát a választott stílus, hossz vagy színes ruhák, Ksenia ügyesen egészíti ki a képeket gyengéd kislányos hajviselet, szexi cipők hang és akcentus kis kézitáska. Semmi több, és az előtérben mindig elsősorban ő - botrányos szőke és csodálatos nő. Bravó!

Laconi ruhák a padlón

9 öltözködni szoktam a kijevi üzletektől

9 öltözködni szoktam a kijevi üzletektől

A fekete nyakkendő esti képekre Xenia a lakonikus sziluettre és a színárnyalatok és textúrák fényerejére támaszkodik. Ezért van az, a vörös szőnyegen események ő látható az elegáns, csíkos ruhában a földön, kiegészítve legalább - egy dekoráció és kézitáska. A színpalettáról a Xenia ugyanazt a win-win lehetőséget választja - klasszikus fekete, piros vagy fehér. Azt is szeretném megjegyezni, hogy a szőkék Xenia különösen meleg barna árnyalatai - a meleg csokoládéktól a telített terrakottaig.

ívelt nyilak, amelyeket a vázlat hoz létre.

Kapcsolódó cikkek