4 Válaszok a mitischi vektorról, szilikát utca, 36

Amennyire tudom, hogy a cég régi, sokáig létezett. Én, amikor a gyermek elrendezte a kertet, nekem az oktatók egyszerre mutatták be a katalógust, elmondták erről a cégről. Majdnem minden bútor a termelés kertjében van. Nem kerestünk másokat, és ha valamire van szükségünk, vektorrá alakulunk. Kár, hogy várnunk kell, és szeretjük a bútorokat. Legalább az öreg cég létezik sokáig, és nem szörnyű kapcsolatba lépni velük. Most eladnak játékokat.

Az ár a helyszínen, és amikor a számlázás nem egyezett meg, miután a határozat kiadott egy megrendelést (100% -ban az előleg). A feltételeket többször is elhalasztották figyelmeztetés nélkül (sok hívásom után, amikor ismételten ígértem a jövő héten). Eredmény: több hónapon keresztül az én pénzem csavart, a termelési megbízást soha nem küldték (# 806). Írtam a visszatérítés iránti kérelmet, nem tudom, hogy várok-e. NE AJÁNLJA A VÁLLALATOT!

Pontosabban, egyáltalán nem működnek. A rendetlenség tele van. Elvettük az előtörlesztés 100% -át, a gyártási idő 4 alkalommal tört meg, senki nem hívott vissza, nem jelentett be, nem kért bocsánatot a késésért. A vezetés mindig "elhajtott". A kapcsolat szintén nem jön ki. A pénz nem siet vissza, a 769-es 13.10.15-es sorrendben nem teljesül. Úgy tűnik, válás pénzt!

Kapcsolódó cikkek