23 Tomográfiai válaszok a zölden Kolomna g, zöld utca 2. címére

Súlyos fejfájást okozott egy neurológus vészhelyzetében a fej MRI-jét. A fej MRI-jét Moszkvában évente 1,5 T-es készülékben végzik, a veleszületett jellemző jelenléte miatt, ami szükséges a megfigyeléshez. A fájdalom meglepődött, és nem volt lehetőség Moszkvába eljutni, Kolomnára, Zelenayára költöztem. Figyelembe véve a következtetést, azt találtam, hogy a veleszületett tulajdonságokat nem fedezték fel. A következtetés nem jelzi a készülék teljesítményét. A neurológus, akikkel ezekkel a képekkel foglalkoztam. Legközelebb ›

Kérjük, erősítse meg, hogy ez így van-e

Hallottam, ismerősök, hogy az ügyészség és az Egészségügyi Minisztérium beperelte a helytelen diagnózist. Megkérdezték a rossz minőségű vizsgálat visszaszolgáltatásáról és az orvos leírásától, valamint az Ön hibájából végzett újbóli felmérésről, de Ön visszautasította, ezért Ön panaszt nyújtott be. Az orvosainkat valószínűleg Öntől jól fogadják, miután bemutattuk Önt ilyen jó formában. Elmentem hozzád, hogy regisztrálj és semmi különösebb. Valami sovdepovskiy iroda. Most azt gondolom, hogy írtam neked vagy egy másik központnak, hogy keresd meg.

Szakszerűség, lassúság, tapintatlanság. Voltak már a lánya és férje az úgynevezett központ (((Már a kezdetektől fogva ütött egy kis folyosón egy földes padlójú, és egy fogas, mint a szovjet fodrász. Székek nagyon tetszik, de egy kicsit zsúfolt. A hűtő elfordul, a szemüveg, a szekrény, az érzés úgy, hogy senki ne adj isten egy kis vizet nem. érkeztünk korán elment a lány rendszergazda, azt jelentették, hogy jöjjön, és hogy tudunk menni most, ha rendelkezésre áll. Következő ›

A központból indulok. A központ bejáratánál nincs balkezes korlát, a korlátozott kéz funkcióval rendelkező ember nehéz vagy szinte lehetetlen leereszkedni vagy felmászni a központba. Az emeleten van csúszós linóleum, az ajtó mellett és szekrény készült MRI sugarak ebből linóleum, és az irodában nagyon meredek, a bejáratnál, hogy kötődik a kopás cipő kiterjed leküzdeni ezeket a lejtőin a cipő kiterjed, és csúszik erősen, még egy egészséges ember. Annak érdekében, hogy bejusson a készülékbe, egy fogyatékos személynek szüksége van segítségre egy vagy két ember miatt. Legközelebb ›

Regisztrált egy elektrokardiogram a szív egy hétig, szükséges a működéshez, kérte a gyors átirat. Azt mondták, 10 percen belül. Jött - és mi vagy csak USA-t csinálunk. Kérlek, taníts meg, hogy megkülönböztessétek ezeket a dolgokat.

Néhány hónappal ezelőtt diagnosztizáltak (a bél onkológiáját), és a hasi üreg MRI-jával szállítottak kontrasztot. Egy másik mézes konzultációt kaptam. MRI központban, ahol én biztos, hogy a hashártya bél tanulmány nem vizsgálta olyan alaposan, amennyire szükség van az én esetemben, ott azt a tanácsot kaptam, hogy nem CT belekben. Bízz, de ellenőrizd. Megfordultam, hogy ugyanabba az irányba a „Zöld tomográfia”, ahol azt mondták: „A központban, közel a” fegyvert „régi scanner, mennek tovább. ›

Amikor hivatkozva a rendszergazdák 08.10.13g központban a kéréssel, hogy adjon nekem egy második véleményt kutatás, azt mondták, hogy ez kerülne 300 rubelt. (az ár az árlistában szerepel). Arra a kérdésemre, „miért második vélemény olyan drága?”, A Központ igazgatója azt mondta: „meg kell nyomtatni, és tegye azt festett és nyomtatott” kacsa, mit gondol, hogy ez egy normál költség az ilyen munkaerő? és normális, hogy pénzt vegyen egyáltalán? Különösen hülyeség arra számítani, hogy a páciens utána van. Legközelebb ›

Feljegyeztem, az eredményt arra kérték, hogy írjak a lemezre. A férjem következtetésre jutott. Kár, hogy nem fogadtam el, mivel a szöveg fele a múltbeli operatív beavatkozásom volt, a többi pedig olyan rövid volt, hogy nem értettem, miért kellett volna egyáltalán mrt-t csinálnom. És amikor eldöntöttem, hogy ellenőrizem a képeket, a lemez üres volt! Hívom oda, azt mondják: "Gyere, az üzemeltető ellenőrzi a lemezt, ha valami felülírja." Nos, jó, Kolomna vagyok, nem vagyok messze, de ha más városból jöttem. Legközelebb ›

Súlyos fejfájást okozott egy neurológus vészhelyzetében a fej MRI-jét. A fej MRI-jét Moszkvában évente 1,5 T-es készülékben végzik, a veleszületett jellemző jelenléte miatt, ami szükséges a megfigyeléshez. A fájdalom meglepődött, és nem volt lehetőség Moszkvába eljutni, Kolomnára, Zelenayára költöztem. Figyelembe véve a következtetést, azt találtam, hogy a veleszületett tulajdonságokat nem fedezték fel. A következtetés nem jelzi a készülék teljesítményét. A neurológus, akikkel ezekkel a képekkel foglalkoztam. Legközelebb ›

Kérjük, erősítse meg, hogy ez így van-e

Hallottam, ismerősök, hogy az ügyészség és az Egészségügyi Minisztérium beperelte a helytelen diagnózist. Megkérdezték a rossz minőségű vizsgálat visszaszolgáltatásáról és az orvos leírásától, valamint az Ön hibájából végzett újbóli felmérésről, de Ön visszautasította, ezért Ön panaszt nyújtott be. Az orvosainkat valószínűleg Öntől jól fogadják, miután bemutattuk Önt ilyen jó formában. Elmentem hozzád, hogy regisztrálj és semmi különösebb. Valami sovdepovskiy iroda. Most azt gondolom, hogy írtam neked vagy egy másik központnak, hogy keresd meg.

Szakszerűség, lassúság, tapintatlanság. Voltak már a lánya és férje az úgynevezett központ (((Már a kezdetektől fogva ütött egy kis folyosón egy földes padlójú, és egy fogas, mint a szovjet fodrász. Székek nagyon tetszik, de egy kicsit zsúfolt. A hűtő elfordul, a szemüveg, a szekrény, az érzés úgy, hogy senki ne adj isten egy kis vizet nem. érkeztünk korán elment a lány rendszergazda, azt jelentették, hogy jöjjön, és hogy tudunk menni most, ha rendelkezésre áll. Következő ›

Szeretnék poglagoryt tomográfiai csapatot dolgozni a Zölden a professzionalizmusért és a szolgáltatás minőségéért. A doktornő Bessonov minőségi következtetést adott, amelyre a kezelő orvos kijelölte a megfelelő kezelést, amelynek eredményeképpen most egészséges vagyok. Külön köszönet Oksana ügyintézőnek őszinte üdvözléséért. Köszönöm mindenkinek. Ajánlom a barátaimnak!

A központból indulok. A központ bejáratánál nincs balkezes korlát, a korlátozott kéz funkcióval rendelkező ember nehéz vagy szinte lehetetlen leereszkedni vagy felmászni a központba. Az emeleten van csúszós linóleum, az ajtó mellett és szekrény készült MRI sugarak ebből linóleum, és az irodában nagyon meredek, a bejáratnál, hogy kötődik a kopás cipő kiterjed leküzdeni ezeket a lejtőin a cipő kiterjed, és csúszik erősen, még egy egészséges ember. Annak érdekében, hogy bejusson a készülékbe, egy fogyatékos személynek szüksége van segítségre egy vagy két ember miatt. Legközelebb ›

Regisztrált egy elektrokardiogram a szív egy hétig, szükséges a működéshez, kérte a gyors átirat. Azt mondták, 10 percen belül. Jött - és mi vagy csak USA-t csinálunk. Kérlek, taníts meg, hogy megkülönböztessétek ezeket a dolgokat.

Néhány hónappal ezelőtt diagnosztizáltak (a bél onkológiáját), és a hasi üreg MRI-jával szállítottak kontrasztot. Egy másik mézes konzultációt kaptam. MRI központban, ahol én biztos, hogy a hashártya bél tanulmány nem vizsgálta olyan alaposan, amennyire szükség van az én esetemben, ott azt a tanácsot kaptam, hogy nem CT belekben. Bízz, de ellenőrizd. Ugyanezt az irányt alkalmaztam a "Tomography in Green" -re, ahol azt mondták nekem: "A" Gun "közelében lévő központban egy régi tomográf, nem mennek hozzájuk. ›

Nagyon köszönöm az orvos és a tomográfiás adminisztrátor Zelenaya reagálását és szakszerűségét. Gyorsan és minõségben mindent megtettek, melynek köszönhetõen helyes diagnózis történt, és a kezelés sikeres volt.

Amikor a központ adminisztrátoraira jelentkeztem 08.10.13-án, megkérve, hogy adjak egy második véleményemet a kutatásomról, kaptam egy választ, hogy 300 rubelre kerülne. (az ár az árlistában szerepel). Arra a kérdésemre, „miért második vélemény olyan drága?”, A Központ igazgatója azt mondta: „meg kell nyomtatni, és tegye azt festett és nyomtatott” kacsa, mit gondol, hogy ez egy normál költség az ilyen munkaerő? és normális, hogy pénzt vegyen egyáltalán? Különösen hülyeség arra számítani, hogy a páciens utána van. Legközelebb ›

Kérdések a szervezet számára

Lehetséges a kórházban, hogy nem egy MRI az orrmelléküregek és az orr lacrimal sac területen?

Helló Hallottad, mi az, ami az MRT-t neked olcsóbb, az MRT egy fegyveren? Ez így van? Vétel az MRT-en, vagy csak egy irányban? Az én tel. 8 (916) 561-34-62.

Kapcsolódó cikkek