4 bőrápoló tanács intenzív edzés után

Így történik ez általában: képzett, vontatott vasat, fáradt, mint a pokol, és csak a lehető leggyorsabban akarsz kijutni az edzőteremből. Szóval gyorsan zuhanyozhatsz és elmész, ha nem gondolkodsz. Ez nem elég a bőrén. Kihasználja az egyszerű tippeket, hogy kiszálljon az öltözőből, jobban nézzen ki, mint mikor belépett.







4 bőrápoló tanács intenzív edzés után

A pokolba csak a szappan. Edzés után csak a bozót segít: bõr lerakódni, eltávolítani az izzadtságot és zsírt felhalmozódni az edzés során. Könnyedén alkalmazza körkörös mozgást.

Szappanj magad

Vegye magával a leghatékonyabb tusfürdőt - tele kell vitaminokkal (lásd a címkét). Ne habozzon a higiéniára.







A fejem

Amikor a fejét mosod, a szőrtüszőkben vérzik a vér. Mivel a képzése is erősödik, legalábbis nem szabad súlyosbítani ezt a kérdést samponnal. Ne vegyen egy sampont a korpásodás ellen, vegye le a szokásos tisztítást és hidratálást.

Meghatározva lotion

Miután befejezte a mosást és az öltözködést, itt az ideje befejezni. Finom, vigyázz magadra olyan könnyű hidratáló krém segítségével, amely táplálja a bőrt és ultraibolya védelmet nyújt.

Én magam csinálom, és megértem, hogy ez a bőrünk az edzés után!
Amikor podderzhnaii egy ilyen folyamat, az eredmény kiváló, különösen akkor, ha párhuzamosan hidratálja a bőrt, és nem indít új kiütés, ami lehet, hogy a szobában egy csomó baktérium, és gyakran az emberek nem is törölje a padra, és menj izzadt ..
Mindez hatással van az arcra

Olyan csodálatos dolgot figyeltem: a birkózók edzés után megtisztítják a fogaikat. Egy kicsit meglepett és átgondolt volt, miért csinálják? Talán annak érdekében, hogy elmossa a port, amely összegyűjti a birkózás szőnyeg és a képzés során bejut a szájába?))) Nincs más magyarázat. Nos, akkor valószínűleg más sportolók nem felesleges elfogadja ezt a gyakorlatot. a por mindenütt elég!




Kapcsolódó cikkek