9 tipp burgonya termesztésére

9 tipp burgonya termesztésére

1. Minél kisebb a burgonya gumó, annál nagyobb ez ad a gumókat, és fordítva. Ezért a legjobb ültetni a gumókat a közepes méretű vagy nagy gumók vágni, hogy minden egyes része volt egy pár lyuk.







2. mélyen ültetett gumók fog változni, és rengeteg lombozat.

3. Takarmány a burgonyát jobb, mint a műtrágyák - szerves, különösen a trágya, hátrányosan befolyásolja az ízét.

4. Ahhoz, hogy a nagy, ízletes gumók, kissé elhajlik élesen felsők. Ezt követően a tápanyagok fordítható kizárólag a fejlődés a gumó. Ahhoz, hogy készítsen egy ilyen eljárásra van szükség 1-2 héten belül virágzás után.

5. Phytophthora nem alakul ki gazdag talajok réz. Ezért, ültetés előtt a gumókat kezelje a réz-szulfát-oldatot (Bordeaux folyadék). Azt is permetezett felsők, különösen a kezdeti szakaszban a növekedés.

6. Amikor a levelek kezdenek feketére származó burgonyavész kell azonnal levágta a tetejét és éget.

7. Az élek a burgonya mezők ültetett torma, körömvirág, gyógynövények - mindegyikük pozitív hatása az egészségre.

8. elriasztja burgonyabogár ilyen növények: koriander, macskamenta, sarkantyúvirág, Tansy, körömvirág. Ezek ültetnek szélén a burgonya ágy.







9. De a napraforgó hatása a burgonya lehangoló.

1. A legtöbb jelenlegi fajták nem teszi lehetővé vágás a gumó, ami nem váltanak ki a betegség. Ha megszórjuk hamu vagy száraz a hozam jó és általában a hozam fajtájától függ és az időjárási körülmények.
. Ie Itt található egy kis hajtások elaludni teljesen a földre sorban. By the way, ez a módszer lehetővé teszi, hogy az egyes területeken burgonya termesztése elleni fagy. És a bogarak is

Ez te. Megvan a mezőgazdászok, és mi vagyunk a világ sovetik gyűjteni! tehetünk egy bejegyzést ebben a témában? Most van itt az ideje okos tippeket pochitat.letom már korábban akarat.

Ez így van! Saját tapasztalat megerősíti ezt

Vonakodva közzé ezt a bejegyzést egy fotó, mint egy nagyon félénk vagyok. De hagyjuk a rekord az emlékezetemben, a motiváció és egy kis kérkedés! A hónap elején, elkezdtem fogyni. Vyalenko, vonakodva. Elkezdek séta a műanyag csíkot. Aztán fogta magának alaposan. Általában, a pontszám a normális aktív fogyás Van 2 hét. Mi van még? Heti 2 alkalommal aktív tánc, mint egy őrült edzés jelenleg 11 üléseken az anti-cellulit masszázs. Következő fotó „előtte” és „utána”.

Talán már írtam ilyen hozzászólásokat, és figyelmen kívül hagyni, de írok megint, fegyveres eszközökkel figyelmeztetett. Tegnap otthon voltam Moszkvában és unokája fogadott lánya, unokája közérzet, mindent a megszokott módon, az unokája is egyre jobb, a lányom volt elfoglalva a házimunkát, és játszott vele unokája nevetve nagyszerű volt. Semmi sem jelezte a vihar, és elrontotta a hangulatot, amíg jött ide ezt az SMS-ka

Ha megy sokáig terhes, az egész világ úgy tűnik, hogy mesés, és te, legalábbis, egy tündér. Kerek ez a tündér. Szeme csillogott, titokzatos mosoly, járás ... kihagyja körülbelül járása. És azt várod. És úgy gondolja, étkezési jégkrém a második padon a parkban, Ennyi! Csak egy kicsit, és itt van a boldogság! Te sokat olvasnak, meg kell adnunk, akkor mindent, mindent el lehet képzelni. De az idő múlásával, és rájössz ... ... Rossz! Tehát a lista, amit én egyáltalán nem áll készen.




Kapcsolódó cikkek