10 szabályok az egészséges életmód Nyikolaj Drozdov

Mint tudod, Nyikolaj már ami az egészséges életmód, a sok utazás és ugyanazt a munkát. Összegyűjtöttük 10 szabályai élet Nyikolaj Nyikolajevics.







1. Mottóm: „Élni pozitívan!” A try, hogy a jó. Meg kell vizsgálnunk, hogy mindent a rózsaszín szemüveg nem csak egy ember kell egy pillantást körülvevő pozitív oldala.

2. A hús nem eszik 37 éve. India hozott nagy az érdeklődés a jóga és lett vegetáriánus. Vegetarianizmus - álláspontom az életben, így nagyon helyes, hogy az ember, így a gyomor jól alkalmazkodik a növény ételek és emészthető állati nagy energiaigényű. Amikor tudom, hogy a vacsorát, nem ölik meg az állatokat, nyugodt vagyok.

3. Saját beállítás: nem dohányzom! A ház és környéke nincs üveg italt. A családom vezet, az egészséges életmód.







4. A tanárom - Akadémikus Jurij Petrovics Guscho. Ez egy hasznos könyv „Tizenkét kulcsokat az élettartam a biztonságos.”

5. Minden reggel egy órát ezzel él minden izomcsoportot.

6. fél órával a reggeli előtt, inni 2 csésze meleg, enyhén sós vízben. Ez az ajánlás a barátom akadémikus Ivan Nevmyvaykina (felemelte az első űrhajósok). Töltés után a reggeli italt zabpehely vagy hajdina kása, akkor add hozzá a mézet vagy aszalt szilva, szárított sárgabarack.

7. záloga a jó hangulat - nem nézem a híreket éjjel. Folyton aludni. Lefekszem 12. előtt éjjel, én felkelni 05:55, anélkül, hogy egy ébresztőóra.

8. Három helyen érintetlen természet, ahonnan jövök vissza frissül. Ez - Kamcsatka, a Bajkál-tó. Altáj-hegységig.

9. Meg kell szeretni az embereket. Csak a szeretet képes leküzdeni a hiányosságokat a másik személy.

10. Kinyitottam a három állam, melyek gátolják az öregedési folyamatot. Nevess, énekelni és táncolni.

Televíziós műsorvezető Nikolai Drozdov ünnepli születésnapját a legendás műsorvezetője „Az állatvilágban” megfordult 80!




Kapcsolódó cikkek