15 megható fotókat, amelyek a szeretet az atyák, hogy a gyermekek

15 megható fotókat, amelyek a szeretet az atyák, hogy a gyermekek

15 megható fotókat, amelyek a szeretet az atyák, hogy a gyermekek

Feladatai a férj és apa akcióban. Ez egy igazi kihívás. Meg kell öltözni a gyerekek, miközben továbbra is tartja a babát, és porszívózni a lakást. Instagram dontforgetdad.







15 megható fotókat, amelyek a szeretet az atyák, hogy a gyermekek

Abban az időben a születés, van is egy apa. Ez volt az a pont, és van igazi varázslat. Instagram dontforgetdad.

15 megható fotókat, amelyek a szeretet az atyák, hogy a gyermekek

Semmi más. Instagram dontforgetdad.

15 megható fotókat, amelyek a szeretet az atyák, hogy a gyermekek

Sleeping egy ölelés, félt megmozdulni. Instagram dontforgetdad.

15 megható fotókat, amelyek a szeretet az atyák, hogy a gyermekek

A legédesebb álom -, amikor mindenki, akit szeretsz, egymás mellett. Instagram dontforgetdad.

15 megható fotókat, amelyek a szeretet az atyák, hogy a gyermekek

Tetoválás a mellkason egy férfi jelent súlyos veszteséget az első gyermek, és most újszülött lányát ölelni az apja. Instagram dontforgetdad.

15 megható fotókat, amelyek a szeretet az atyák, hogy a gyermekek






Anélkül, hogy ő távol van. Instagram dontforgetdad.

15 megható fotókat, amelyek a szeretet az atyák, hogy a gyermekek

Ez az érzés, ha tartani az első gyermek a legelső alkalommal a kezüket. Instagram dontforgetdad.

15 megható fotókat, amelyek a szeretet az atyák, hogy a gyermekek

Összetört szívvel. Az utolsó csók a pápa. Próbáltam emelni a fia neki, de nem tudtuk elérni. És akkor jött a barátja, és a hadsereg segítette a baba apa. Szeretünk, kedves, és már hiányzol. Instagram dontforgetdad.

15 megható fotókat, amelyek a szeretet az atyák, hogy a gyermekek

Egyszerű és őszinte öröm, hogy azokkal szeretsz. Instagram dontforgetdad.

15 megható fotókat, amelyek a szeretet az atyák, hogy a gyermekek

Szültem otthon, és a férjem Ben mellettem volt. A lányom született 13:59, és ez tökéletes volt. A madárkák hosszú haj, akkor is, hogy Ponytails. Az első két órában élete volt kaki háromszor úgy, hogy senki sem kételkedett, hogy a lánya volt Ben. Instagram dontforgetdad.

15 megható fotókat, amelyek a szeretet az atyák, hogy a gyermekek

Ez a feltétel nélküli szeretet. Maga róla nem lehet tudni, amíg nem válik a szülő. Ez hihetetlen. Meg tudja csinálni. Most már készen áll. Te - minden gyermekeik számára. Instagram dontforgetdad.

15 megható fotókat, amelyek a szeretet az atyák, hogy a gyermekek

Csak néhány óra a születés, a baba már képes felemelni a fejét, hogy vizsgálja meg a szemet az apja. Instagram dontforgetdad.

15 megható fotókat, amelyek a szeretet az atyák, hogy a gyermekek

Amikor mindenki alszik, akkor nem számít, hogy elaludtak, a legfontosabb dolog - ez most már nyugodt. Instagram dontforgetdad.

15 megható fotókat, amelyek a szeretet az atyák, hogy a gyermekek

Ha nem tudom, mi 9 hónappal viselte belsejében, miközben küzdött bordáimon hogy magam szült neki, senki nem gondolta volna, hogy rokonok vagyunk. Nos, rendben, én szeretem mindkettőt, kedvesem. Instagram dontforgetdad.

Nem minden fotózásra fut simán újszülöttek - és néha vannak kínos. Tehát, mi kiválasztása „20 kép csecsemők, akiknek sikerült elrontani a család és a romantikus fotózásra,” talál egy élénk bizonyítéka.




Kapcsolódó cikkek