42 értékelés a Tsaritsyno anyakönyvi hivatal részlegét Moszkva, Tsaritsyno, Kantemirovskaya utca 9

A lányom Alexandra nélkül maradt apa és nagymama rövid idő alatt. (((Ez az egyetlen örökös, voltunk után elvált apja temetésén dokumentumok elvesztek kértünk segítséget a Wedding Palace 4. megtudja, hol lehet visszaállítani dokumentumok: .. 1) születési bizonyítvány az elhunyt, 2) bizonyíték-in-law halála és ott voltunk, valamint sokan mások küldtek vissza, nem tudom, hol a nyers forma. Tehát a női munkavállalók Tsaritsyno osztály Anyakönyvi Hivatal levéltárában adtak nekünk. Majd ›







Tegnap kérelmet nyújtott be a Tsaritsyno Anyakönyvi Hivatal. Várj egy kicsit a sorban, volt egy pár előttünk. azonnal kértük a tervezett időpontban, és felajánlotta a fennmaradó időben, 09:30 vagy 16:30. Azért választottuk a második lehetőség, ugyanúgy, mint délután. Illeték fizetendő a közeli Sberbank, visszament nyugtát adnak. Minden úgy ment, elég gyorsan és csendben. A munkavállaló az anyakönyvvezető maga töltse ki a jelentkezési lapot adataink, csak egy aláírás. Impression pozitív volt. további ›

Szeretném kifejezni hálámat a munkavállalók Tsaritsyn anyakönyvi hivatal, és különösen az IFC fájl. Élek Stavropol, de volt, hogy Moszkva ismételt halotti bizonyítványt kell küldenie regisztrált, mert nincs lehetőség megy az ember. Az elkészített dokumentum egyszerre, régóta várt levél. Köszönöm szépen.

Magam levenni az esküvő, és láttam egy csomó registry irodában, azt lehet mondani, hogy Tsaritsyno - a legtisztességesebb és szempontjából pozitív kommunikáció és a szervezés és a hangulat. Talán nem nagy, de kényelmes és tiszta. Magukat kérelmet nyújtott be az anyakönyvi hivatal, jött, nincs vonal nem volt (bár péntek), segített nekünk, mind kéri a lány nyugodtan reagált arra a tényre, hogy mi választottuk a dátumot. Tehát, hogy én létrehozta a nagyon pozitív regisztráljon!

Tetszett! Igen, és sok vendég is. A személyzet kedves és barátságos. Természetesen meg kellett várni, amikor is festeni, de ezúttal tele fotózást egy anyakönyvi hivatal. Előtte volt egy fiatal férfi ment oda, hogy megismerjék a kérelem benyújtását, mind válaszolt udvariasan mindent elmondott. Más Moszkva nyilvántartási hivatal nem volt, nem lehet összehasonlítani a mi = -). Sok szerencsét mindenkinek!

IKTATÓHIVATAL kényelmes és világos, kicsi, a legtöbb regisztrációs irodában (ez nem egy sportcsarnokban). A személyzet nagyon barátságos, uraim, mosolyogni magad, és látni fogja, hogy pozitív a világ körül! Még egy nagy összejövetel a párok és a vendégek minden nyugodt és vidám, lány recepciós beszél hangosan, és nem hallja a zenét ebben az időben.))) Golyóstoll az asztalra elég esztétikus.))) Az ilyen helyeken a személy kap 1 alkalom az életemben (jó, legalább 2-3 alkalommal). )) Ez a nyaralás, nem. további ›







Magam levenni az esküvő, és láttam egy csomó registry irodában, azt lehet mondani, hogy Tsaritsyno - a legtisztességesebb és szempontjából pozitív kommunikáció és a szervezés és a hangulat. Talán nem nagy, de kényelmes és tiszta. Magukat kérelmet nyújtott be az anyakönyvi hivatal, jött, nincs vonal nem volt (bár péntek), segített nekünk, mind kéri a lány nyugodtan reagált arra a tényre, hogy mi választottuk a dátumot. Tehát, hogy én létrehozta a nagyon pozitív regisztráljon!

Tsaritsyno Anyakönyvi Hivatal mi tetszett, nagyon kedves és udvarias emberek. Kivéve a helyettes vezetője. Ez habalki! Mi lett ez a csökkentés a regisztrációs időszak, mert én voltam terhes, és már nyolc hónap. Ő beszélt nekünk megbocsátani durva, nagyon érdekel, hol voltunk nyolc hónap. A horror! Kijöttem a regisztrációs iroda könnyel oplovanaya. Még nincs vágy, hogy jöjjön a regisztrációt.

Szerette a regisztrációs házasság. Azonban, ha ezt akadtak problémák. Másolt forma 5 alkalommal. Senki sem magyarázta, hogyan kell kitölteni. És rendes volt, majdnem 2 órát tartózkodtak alkalmazása előtt.

Tetszett! Igen, és sok vendég is. A személyzet kedves és barátságos. Természetesen meg kellett várni, amikor is festeni, de ezúttal tele fotózást egy anyakönyvi hivatal. Előtte volt egy fiatal férfi ment oda, hogy megismerjék a kérelem benyújtását, mind válaszolt udvariasan mindent elmondott. Más Moszkva nyilvántartási hivatal nem volt, nem lehet összehasonlítani a mi = -). Sok szerencsét mindenkinek!

IKTATÓHIVATAL kényelmes és világos, kicsi, a legtöbb regisztrációs irodában (ez nem egy sportcsarnokban). A személyzet nagyon barátságos, uraim, mosolyogni magad, és látni fogja, hogy pozitív a világ körül! Még egy nagy összejövetel a párok és a vendégek minden nyugodt és vidám, lány recepciós beszél hangosan, és nem hallja a zenét ebben az időben.))) Golyóstoll az asztalra elég esztétikus.))) Az ilyen helyeken a személy kap 1 alkalom az életemben (jó, legalább 2-3 alkalommal). )) Ez a nyaralás, nem. további ›

Jó napot! Írok neked egy nagy kérés -, hogy segítsen lenyomozni a dokumentumok bizonyítják ezt a kapcsolatot Dideleva Victor, született 1948-ban édesanyjával Didelevoy Tatyana Ivanovna. Másolás születési bizonyítvány Dideleva Victor küldését. Az a tény, hogy Dideleva Tatiana születése után Victor házas lett - Nesterova Tatiana Ivanovna. Így, ha szüksége van egy házassági anyakönyvi kivonat és a halál Nesterova Tatiana (durván 1966-1971). Ezen felül. további ›

Jó napot, a feleségem töltött válási eljárás nélkülem. De még nem kapott igazolást a válás. Azt akarom tudni, ha ez lehetséges, hogy érkezik, és mikor kell fogadni. Köszönöm.

20 évvel ezelőtt, elvált feleségétől, de ellentétben nem kapott igazolást a válás (önhibájukon) cseréjét útlevél (45 éves), tettem egy bélyeget, hogy én vagyok házas, de a házasság törött, hogyan lehet kijavítani a hibát, hogyan kell a tanúsítvány megszerzéséhez válás, 20 éves? Ahol szükséges alkalmazni, a házasság regisztrált Krasnogvardejskij ozags Moszkva. Köszönöm.




Kapcsolódó cikkek