48 értékelés alapján körülbelül Ermak Moszkva, Khoroshevo-Mnevniki, alacsonyabb mnovniki Street, 41,

Úgy néz ki, nagyon stabil, és a belseje is alapvetően minden. Meet a parkolási inas volt egy szép első benyomás. Az étel jó is, az orosz konyha. De ez jelzi érdekes nézni a pincér, amikor kiömlött áfonya likőr az asztalra, ha meg. Maszatos édes alkoholos ital kiömlött az asztalra, és távozott. Az önérzetes intézmények legalább törölje le az üveget, hogy ne csöpög belőle, és egy tisztességes változás üveg tele vele. Egy kicsit, de jelen van.

Hogy megünnepeljük a születésnapját. Élelmiszer 70% nem ízletes. A menü nem igaz. Rendeltem egy saláta tigrisrákkal - garnéla volt természetesen, de nagyon kicsi. Fehér gombák szolgált engem egy nagy és merész féreg! - és még bocsánatot sem kért. Desszert - kecses bogyó mascarpone - nincs bogyók. Általában az intézmény hasonló a fa pálca, csak a terület és a környezet gazdagabb.

Én ebben az étteremben egynél több alkalommal. Minden kiváló volt, a szolgáltatás, a minőség, az élelmiszer. Sokan ajánlott ezt a helyet, nem is kártya 10% -os kedvezményt is, de az utóbbi időben nagyon csalódott. A menü megváltozott, így nem sok, de a rendszeres vásárlók jelentősen. Srácok, ha kezdődött megtakarítás jó szakács, majd az árváltozás és az ár és a minőség nem ugyanaz. Igen, a szolgáltatás azonos, de az étel. Mint és ízletes, de ugyanazzal a mérkőzést. Remélem, hogy megpróbálja, hogy vegye figyelembe a kritika. Köszönöm.

Ünnepelt születésnapját - mintegy 15 fő miután előleget érdekében - 13 ezer rubel .. Mint amilyennek lennie kellene minden szép részeg, és a számítás a pincér azt hitte, kivágták a könnyű pénz, és nem zárja ki a fiókot már kifizetett előleget 15 ezer. Ha sokáig egy részeg kábulatban próbálják megérteni, miért olyan drága! De a pincér afelől, hogy minden rendben van, és előleget fizetett, azt kizárják a számlát. Oké, már fizetett és távozott, az állás. Észrevettük, a csalást csak a nyomvonalat. nap, józan, - kellett. további ›

Kapcsolódó cikkek