48 értékelés a fátyol Moszkva, Filyevskiy park Oleko Dundycha utca 5

Tetszett a belső teret. Van jó szolgálatot, normál áron Moszkva szabványok (persze, a 10., nem vesz egy ruhát, vettem a drágább, de még mindig nagyon alsókategóriás modellek is ott). Továbbá, van most a tevékenység zajlik a estélyi ruha az új évre. Ügyeljen arra, hogy magához tér, egy pár már tetszett, regisztráltam egy szerelvény.







Esküvői ruha vettem egy másik szalon, de ebben a szalonban, vettem Tartozékok - bolero, fátyol és a kis diademku frizurák. Az árak teljesen normálisak. Dress nem is néz ki, ahogy már vásárolt - nem zavarta. De itt van egy csomó, így úgy tűnt nekem. Tartozékok is hiányoznak. Különösen tetszett a különböző bolero.

Nagyon, nagyon szerény áron! Ez talán az egyik azon kevés szalonok, ahol valóban van egy szép ruhát, és akik nem őrült. A tartomány egészen lenyűgöző. Nem mondom, hogy jobb nagyon nagy, de nem is kicsi. Elegendő, hogy úgy mondjam, annak érdekében, hogy válasszon egy ruhát. De ami a legfontosabb, az ár nem befolyásolja a minőséget.

Ritkán ír bírálatot, de ez nem tudott ellenállni. Vettem egy ruhát Fleury sokáig, majdnem egy évig. De bizalommal tudok tanácsot ezt a csodálatos kabinban. Ott tényleg nem nagyon drága, különösen, ha összehasonlítjuk más hasonló bemutatóterem esküvői divat. Lányok jó tanácsot, hogy segítsen meghatározni a választás. Szóval, a Fleur.

Fleur számomra - a legmegfelelőbb a szalon esküvői ruhák ára Moszkvában. Azaz, az ár / minőség, akkor a legoptimálisabb. Ez az a pillanat, amikor a ruhák olcsók és meg igazán díszes és nagyképű még. Nem minden modell, persze, de a legtöbb. Ezért, sok menyasszony mindig. De konsultantok túl rövid. Itt volt kétszer. Első alkalommal csak néz, méregette még, míg a második már megvette.

Salon jó, egy csomó ruhát. elfogadható áron. De amit különösen tetszett, és eszébe jutott - a szolgáltatás minősége! Lányok konsultantki nagyon udvarias, figyelmes és segített is a szerelés, és a választás. Nyilvánvaló, hogy vannak nem próbálják eladni a legdrágább ruhát, de valójában tanácsot pontosan mi a legmegfelelőbb a szám, frizura és a cipő. Köszönöm szépen a meleg fogadtatást, és pozitív érzelmek!

Mivel az esküvői szalonok - Moszkva hatalmas készlet. Próbáltam egyszer felvenni őket a maguk számára, nem az időt az úton. Kezdés és monitor oldalakon. Salon Fleur azonnal felhívta az árak és a választék. Úgy döntöttem, hogy majd jönnek ide először. Úgy történik, hogy ez az, ahol vettem egy esküvői ruha. Tehát én úgy döntött, egy nagyon jó szalon.))







Ha megvizsgáljuk a költségvetést, de szép menyasszonyi ruha, elindult egy tucat szalonok! Fleur valószínűleg tetszett jobban, mint mások. Itt a legtöbb költségvetési árak és a nagy ruhák, vagy valamivel rosszabb, mint a többiek. Azért választottam egy jó modell egy bolyhos szoknya mindössze 15 ezer rubel. + Fátyol vásárolni külön-külön. Kiderült, nagy! Ne is mondja, hogy a ruha ér annyit.

„Fleur” Salon I biztonságosan tanácsot jövőbeni menyasszonyok, akik szeretnék, valamint, és mentse a ruhát, de még mindig nem néz elég egyszerűen. Ezek a ruhák itt - szerény árak, és a ruha is nagyon eredeti vágás, komplex, texturált. Elégedett a rengeteg tartozék és női fehér karmai közül. Ezért tetszett a belső. Én elégedett volt!

Tetszett a ruhákat itt - Kerestem a pazar ünnepségek 44 modell méretét. Szerencsére, ez mindenhol tele van. De Fleury ruha egy csavar, vagy valami - sokkal érdekesebb. Árlisták több, mint elfogadható. Jó szolgálatot. Fizettem sok figyelmet, míg a többi lány rajtam kívül az utastérben. Konsultantki van ideje minden. Jól van, lányok, csak így tovább!

Fleur nagyon tetszett! Én fizetnek sokat készleten, de akkor is vásárolni egyéni. Ha például nincs méret. De szerencsém volt. 42-44 nagyon is képviselve Fleury. Azért választottam három órát ruhák, de még mindig megállt a modell őszinteség 3336.

Mostantól - ez a kedvenc bolt! Minden barátai tanácsolom, hogy jöjjön ide és nézze meg a pompa ez a ruha! Azonnal tetszett a belső teret. Amint jöttem ide - a lányok nagyon barátságos és barátságos, állandóan mosolyog, és segít a szerelvényben. Ezért ez egyszerűen lehetetlen volt elhagyni vásárlás nélkül! Salon csak elragadó - egyéb jelzőket nem veszi fel!

Ha beszélünk konkrétan esküvői ruhák (este nem nézett) - szalon csak jó! Vettem itt egy évvel ezelőtt ruha egy nagyon teljes szoknya és nyitott csipke míder. A modell egyszerűen elegáns! Igen, a pénz nem jött olyan kevés, de nem bántam meg! Van annyi fizetni. Ránéztem csak egy királynő!

Őszintén köszönöm ezt a szép kabin! Ott tudtam vásárolni csak a hihetetlen szépség, a menyasszonyi ruha! Van egy ilyen luxus modellek, senki sem találkozott, bár jelen sok esküvő. Pontosan tudom, hogy mi volt a legszebb menyasszony a világon! Tényleg, én csak szeretem! Nagyon, nagyon, nagyon tetszett, hogy a vásárolt, amit akart, és elképzeltem!

Köszönet a személyzet szalon

Vettem egy ruhát a szalonban. Kell tekinteni az egyik legszebb. Ha tudom, hogy fogok figyelni csak addig a pontig, én fizetni a vásárlást, soha nem lépte át a küszöböt. Nem csak, hogy vásárolt kiegészítők, hogy tettem le a beszerzési ruháját, és vigyorog rám, azt mondta: „Valószínűleg nem a mi szalon láttuk őket! Van ilyen, még a jelenlétében nem!”, Így egyre több és megtévesztés az ígéreteket. Vásárlás egy ruha, egyértelműen azt adja meg, hogy tudom tartani tőlük a szalonban az esküvő előtt. további ›

Vettem egy ruhát értéke mintegy 500 ezer. Dörzsöljük. Biztos voltam benne, hogy az ünnepség után fordulhatnak a személyzet tanácsát tisztítása és tárolása a ruhát. Arra számítottam, hogy a rendszer ajánlásokat bizonyított kémiai. tisztító, amely nem rontja ez a selyem, amelyből varrt egy ruhát. Tudom, hogy az európai és a bemutatótermekben tisztességes, mindig ad javaslatot. És itt rám, és mosolygott tovább, azt mondják: „Nos, azt kérte is.” Rusztikus megközelítés.




Kapcsolódó cikkek