47 értékelés alapján körülbelül Chantilly Moszkva, Presnensky, nagy grúz utca 57

Ünnepelünk egy esküvő ebben az étteremben. A lakoma fizettek előre, miután a lakomát kiderült, hogy meg kell fizetni egy 20 ezer. Az a tény, hogy a 80 vendég ivott 142 csésze kávé és tea. Bár én személy szerint én magam láttam (láttam az egész esküvő), majd kérte, hogy mindenki személyesen, hogy a legjobb, ivás keresztül. Alkohol, amely hozta a lakoma egy tartalék, eltűnt. Az asztalon állt egy brandyt 4000 egy üveget, hogy szinte senki sem iszik, ismét láttam magam, és látta, hogy a pincérek összegyűjtjük és elviszik. további ›







Az egész azzal kezdődik egy fogas. Rendszámtáblák a vállán otstutstvut oka. Akkor el kellett keresni mások keresési kabátja. Nagy mínusz №1. Pincérek tűnt nekem elég sok, de valahogy kaotikus felhajtás. + Néhány homályos férfiak, a biztonsági őrök nem hasonlóak, de a teremben, nézte a vendégeket. Nagy mínusz №2. Menü kellett várni 40 percet, az élelmiszer - 40 perc, az eredmény - 35 perc Big mínusz №3. Élelmiszer - szinten étkezőhely, nem egy étteremben. Menü - minimális, bor. további ›

Barátok, zenészek és mások. Szeretném figyelmeztetni ellen együttműködve a kávézó „Chantilly”, amit játszott NG, és velük együtt, úgy tűnik, a rendező Alekszej Kabanov. Mivel ezek elvtársak nem hajlanak arra, hogy az elvégzett munka a megadott összeget. Nézz magad. Legyen óvatos. UPD: 2 hét múlva a befizetett pénzt. Köszönöm mindenkinek a támogatást.

A látogatás szinte véletlenül. Elhaladva úgy döntött, hogy hagyja abba az ebédet. A környék kellemes, de a szoba üres volt. És ennek ellenére, még figyelmetlen személyzet, még nem találkoztunk. Volt egy olyan érzésem, hogy mi vagyunk a hívatlan és váratlan vendég. Minden mennek az üzleti, a gyaloglás, és nem fizet a figyelmet a számunkra. Nem elég, hogy a jó étel és a gyönyörű környezetben - nem valószínű leszünk újra itt.

Talán egyszer ez a hely volt tisztességes, de most már egyértelműen romlott. Tudott róla korábban, de miután elolvasta „Chantilly”, mint egy jó kávézó. Mentünk oda egy barátjával egy téli este abban a reményben, finom kávét inni bármilyen desszert. Helyezzük egy drága belső tér igény, asztalok két nagyon kicsi és nagyon rock, a pincérek figyelmetlen, azok sorrendje a hosszú ideig. De, bocsánat, ez a régi kő sajttorta ettem még Rostiks. Ez csak egy szégyen. Esterházy volt, hogy a szájban. további ›

Több dalt élőben elején az ünnep - ez minden, amire emlékszik pozitív ezen az estén. Aztán ott voltak frissítőket formájában rongyos szendvicsek pástétom ismeretlen íz, szín és konzisztencia, nyárson egy darab sajtot és egy szőlő, aztán vodka és a bor valamilyen okból nem palackban, és kancsók. Miután egy 2 órás hozott meleg, kijelentette például a vágás, de valójában hatalmas oka a mély medence volt nedotushennogo húsdarabok félig sült sárgarépát. Te vagy. további ›







Undorító szolgáltatást! A konyha nem próbálja meg, mert a szakács részeg volt! Csalt 13 000 rubelt. És mindezt a Szilveszter! Foglalása esetén táblázatdminisztrátor ígért élő előadás művészek, szervezett esemény. Végül megkaptuk a zene, mint kiderült, nem az ügyfelek, és a „főnök”, egy élő DJ és alig 10 dalt.

Nemrég ünnepeltük a vállalatokig. Nem kommunikálnak az interneten, de úgy döntött, hogy még írni. Ritka, hogy megtalálja az illetékes szolgálat és intelligens emberek. Köszönöm az ünnep, amit tettek velünk. Azt akartam, hogy kiemelje a vezetés a római és Elena. Az emberek a helyén, és mindig tud segíteni. És végül, szeretném megemlíteni a konyhában, mindent házilag. És ez jó. Development Manager spa «Bodies» Martsenyuk Yuri.

Itt volt a barátaival az esküvőn, mind a vendégek voltak ragadtatva. A személyzet nagyon is tisztában van, hogy hogyan kell viselkedni ilyen események nagyon udvarias és segítőkész. A konyha is nagyon jó! Bárcsak egy esküvő ünnepelt egy másik helyen.

Az esküvőnk tartottak az étteremben. Nagyon meg voltunk elégedve, nagyon finom, kiadós és gyönyörű. Minden vendég dicsérte a lakoma, és mindenki azt mondta, amit kellett egy finom sütemény! Ő tényleg hihetetlenül finom, akkor söpört ott! Bár általában az esküvői torta senki eszik. Szolgáltatás csak finom, a pincérek nagyon figyelmes, és nem tolakodó. Hall of semleges, és ez könnyen díszíteni bármilyen stílusban. Az egyetlen kis hiba - a szobában nagyon meleg volt. Az esküvőnk esett a pokol. további ›

Elena, jó napot! Szeretnénk kifejezni hálámat a szervezet az esküvőnk 31/07/15. Minden úgy ment, csak nagy! Te és Roman teljesül minden várakozásunkat! Őrülten boldog ifjú - Sergei és Ekaterina.

Talán egyszer ez a hely volt tisztességes, de most már egyértelműen romlott. Tudott róla korábban, de miután elolvasta „Chantilly”, mint egy jó kávézó. Mentünk oda egy barátjával egy téli este abban a reményben, finom kávét inni bármilyen desszert. Helyezzük egy drága belső tér igény, asztalok két nagyon kicsi és nagyon rock, a pincérek figyelmetlen, azok sorrendje a hosszú ideig. De, bocsánat, ez a régi kő sajttorta ettem még Rostiks. Ez csak egy szégyen. Esterházy volt, hogy a szájban. további ›

Több dalt élőben elején az ünnep - ez minden, amire emlékszik pozitív ezen az estén. Aztán ott voltak frissítőket formájában rongyos szendvicsek pástétom ismeretlen íz, szín és konzisztencia, nyárson egy darab sajtot és egy szőlő, aztán vodka és a bor valamilyen okból nem palackban, és kancsók. Miután egy 2 órás hozott meleg, kijelentette például a vágás, de valójában hatalmas oka a mély medence volt nedotushennogo húsdarabok félig sült sárgarépát. Te vagy. további ›

Undorító szolgáltatást! A konyha nem próbálja meg, mert a szakács részeg volt! Csalt 13 000 rubelt. És mindezt a Szilveszter! Foglalása esetén táblázatdminisztrátor ígért élő előadás művészek, szervezett esemény. Végül megkaptuk a zene, mint kiderült, nem az ügyfelek, és a „főnök”, egy élő DJ és alig 10 dalt.




Kapcsolódó cikkek