Job Description A könyvelő közgazdász

szakmai átképzés "Human Resource Management (Professional Standard versenyszám)"
Rész távolsági során átképzés a személyzet tisztek a Nemzeti Unió és a moszkvai Institute of Technology (Műszaki Egyetem) szerint a követelmények a szakmai színvonal „menedzsment szakember.” Állami Diploma Állami Egyetem szakmai képzési és képesítési a Nemzeti Unió HR.

GYIK
SZABÁLYOK
Keresés a fórumokban
bejegyzés
profil
Jelentkezzen be Privát üzenetek

Chat (Most csevegnek 0)

Job Description A könyvelő közgazdász. Sürgős!

Kérem, segítsen, szükség van a forma MDI könyvelő közgazdász. Vagy ha nem találok

ZUS. és nem próbálja meg, hogy 2 útmutató - egy könyvelő és közgazdász, és azokat egy - a közgazdász-könyvelő?

Függelék №1 a munkaszerződését száma
Job Description
Könyvelő-közgazdász
I. Általános rendelkezések
1. A könyvelő-közgazdász egy főállású alkalmazottja.
2. Kinevezés a poszt könyvelő-közgazdász, és mentesség érdekében az igazgató a cég javaslata alapján a főkönyvelő.
3. tevékenységét irányítja, a Könyvelő-közgazdász:
- jogszabályokat;
- Charter a vállalkozás;
- megbízások (utasítások) a cég vezetése;
- ez munkaköri leírás.