Zsírégető edzés otthon 5 legjobb gyakorlatok

Sok oka van annak, hogy tartalmaz egy zsírégető edzés otthon. Az egyik cél -, hogy eredményt. Ez az eredmény két módja van: az ésszerű diéta és a testmozgás, hogy megengedhetik maguknak, és megengedheti magának. Hozzá kell tennem még egy fontos tényező - a hit a győzelem, mint egy kézzel fogható eredmény - a győzelem, bár kicsi. Megszabadulni a felesleges találunk harmóniát. Ez vonatkozik mind a test és a lelkiállapot, hiszen csak egészséges testben, akkor érezzük a jelenlétét az egészséges szem előtt tartva. Az ókori görögök jobb ...

Ha ezt a gyakorlatokat otthon, akkor teljesen ingyenes, és nem kell senkinek. Ezek a gyakorlatok segítenek, hogy megerősítse az akarat, és tényleg szükség van rá.

Az alábbiakban nézzük a gyakorlatot, hogy a rendkívül irányított hatása. Ez az áramkör képzés. Fő jellemzője, hogy tegyenek meg mindent a gyakorlatokat egymás után nem pihent. Elvégzése után a gyakorlatokat meghatározott számú alkalommal, akkor nem 1 kör. Között a köröket nyaralás - 2-3 perc. Mindössze annyit kell elvégezni 3 fordulóban.

1. Squat Boost

Tedd láb váll szélessége egymástól, és Crouch. Így, hogy a térd és sípcsont alkotnak derékszög. Fontos - csípősség, akkor úgy érzi, minden cellában. A hát egyenes, mint lehetséges! Ezzel párhuzamosan a zömök felvonó közvetlen kezét „magunkat.” Fix ebben a helyzetben, a hangsúly a folytatásban. Erős, éles mozgás kitolja magát, így a folytatásban. Egyenes karok vissza kell adni. Ez segít a mozgás, ad neki erőt és irányt. Csökkenteni kell óvatosan, csendben, a térd kissé behajlítva. Felegyenesedik, és készen áll, hogy ismételje meg a gyakorlatot újra.

15 ismétlést, és indítsa el a következő gyakorlat.

2. Push-up

A következő gyakorlat - push-up. Ez a gyakorlat a lenyűgöző, nagyon erőteljes hatást. De csak akkor, ha helyesen tette. Érezze minden cellában! Hát, láb legyen egyenes. Hands szorosan, az egész kéztámasz a padlón. Lassan engedje le a szervezetben. Úgy érezzük, a hát és a trim sajtó. Úgy érzi, erős log amikor végrehajtja ezt a gyakorlatot. A kiindulási helyzetben visszatérő is lassú.

Legyünk nehéz meghatározni, hogy hány alkalommal lehet, hogy csak akkor tölthetik magad. Start lassan hozzá több és több ismétlést minden nap. Miután elsajátította ezt a gyakorlatot lassan, akkor képes lesz arra, hogy végre gyorsan. De úgy, hogy a alaposságát teljesítmény nem szenved.

Kiindulási helyzet ez a gyakorlat -, hogy üljön le a középpontjában kezét a földre. Az első tétel - egy éles mozgás vissza kiegyenesíti a lábát, megtalálni a helyzetét hangsúlyt hazudik. Továbbá, egy éles mozgás vissza a kiinduló helyzetbe. A második tétel - a kiindulási helyzetből nyomják magam, hogy egy ugrás. Hands felkelnek, hogy pamut feje fölött, majd megteszi a kezdő pozícióba.

Ez gyakorlására kerül sor 10-szer.

4. guggolás medbolom

A negyedik gyakorlat végezzük medbolom. Kiinduló helyzet - Crouch. Tartjuk a labda elé, hogy nem tartja a mellkasához. Merevedési élesen, nyomja a labdát. Tolja a labdát úgy, hogy nem volt lehetőség, hogy elkapja azonnal. És még egyszer a kiindulási helyzetbe.

Gyakorlat végre 20 alkalommal.

5. Twisting ülő medbolom (súlyt)

Elvégezzük az ötödik gyakorlat ült a padlón. Végrehajtani a labdát. Térd enyhén behajlítva, sarka nem ér le a földre. Tartsa egyenesen a hátát. Az első tétel - fordulatot a labdát a jobb oldalon, a második tétel - balra, a harmadik tételben - emelni a labdát a feje fölött. Elhagyjuk a labdát a térdén, és ismételje meg mindent az elejétől.

Testmozgás kell tenni 30 alkalommal.

Minden első fordulóban zakokochen. Pihenés 2-3 percig, és folytassa a következő. Menj, és elhinni! A legfontosabb dolog - a következetesség. Lépések nem hagyhatja. És akkor az eredmény meg fogja lepni. Csak nem számítottam rá azonnal. El fog jönni csendesen.