7 nap, hogy grechke8 kg és gyomorfájás, a táplálkozás

Voltak problémák az interneten, így nem tehet bejelentést. Most minden ki kell igazítani, és ezért szeretnék megosztani az első hivatalos eredmények! Tehát hét nap, hogy vonja vissza a hajdina -8 kg. A mérések szerint a legnagyobb eltűnt hip -7sm.takzhe mértem kerülete láb a legszélesebb pontja, a „comb” volt 5 cm. Nekem úgy tűnik, ez az eredmény, mert elkezdtem biciklizni 15 perc reggel és este. Derék -3cm. És a kevésbé kiment a mellkasán, csak -1sm






De van egy rossz esemény: két nap szörnyű gyomorfájás és tabletták nem segít. Ezért mono-diéta kell kötni. Elmentem a endokrinológus, és kiderült, hogy a határ kalória 2300 (azaz, hogy ne hízni azt kell fogyasztani nem több, mint ez tsyfry) De ahhoz, hogy továbbra is fogyni én nem lesz több, mint 1000-1200
Úgy döntöttem, hogy továbbra is tartsák be a mono-diéta, de nem több, mint 3 nap, és a kalória-tartalma nem haladta meg a 1200. Nem tudom a helyes módon kell csinálni, vagy nem, de megpróbálom. Egy héttel később, ismét ellenőrizni tömegmérő. Remélem, hogy nem kevesebb, mint -5kg.








Blogok fogyókúra www.nadietah.ru

Szia, nos, egy jó sport, gratulálok szívből, hajdina tényleg ha betartják jól leveszi súly miatt fájdalom a gyomor rossz, hasnyálmirigy fáj, mint korábban is előfordult, de nem volt ilyen a hajdina, és így megfelelő leszállni ezekkel mono-diéta, ahogy azt általában enni 1000-1200 kalóriát, próbálja meg, miután egy csomó hajdina nem tud enni, olvasni már a helyes kimeneti után hajdina diéta, és még mindig nem tudom, hogyan lehet veled, egy hét után hajdina súly legvalószínűbben a szervezet alkalmazkodott annyira utána, majd a nap e jól ment, kézzel nem esik, ha ez, és mégis, a mellkasom is vette a legkevésbé érdekes annyira jó hajdina kötelező azoknak, akik nem akarják elveszíteni a mell mérete, nos, kívánok jó helyek, minden kell jönnie.


Hatékony étrend www.nadietah.ru

Spasibki)). A legfontosabb dolog, adtam magamnak egy kick start! Mivel hajdina után nagyon elkezdett enni sokkal kevesebb, azt hiszem, nem nehéz, hogy töltse fel 1000 kcal. A mell nem nagyon tapasztalt, számomra a legfontosabb lábak és karok. Mellesleg a kezét lefogyott túl -3cm)))) Te is nagyon jó eredményeket. Akkor megy előre, még akkor is, ez jó !!


Blogok fogyókúra www.nadietah.ru


Hatékony étrend www.nadietah.ru




Kapcsolódó cikkek