46 Visszajelzés a tulajdonostól származó könyvvizsgálatról érvek és ellenérvek audi tt

Az autó kialakítása nagyon szép és tisztességes. Üveg és fényszórók tónusosak, alacsony a talajtól. A belső tér modern stílusban díszített. Az üléshuzat valódi bőrből készült. Az autó egy 5 fokozatú sebességváltó (kézi sebességváltó). Ez a brut gyorsulhat 240 km / h sebességre. Az üléseknek szép alakjuk van, ami masszázs közben lovagol, így az ülés fűthető. A kocsi kijelzője elég színes és szép. A gombok, az átvivő karnak kis hornyai vannak a kényelmes használathoz. Az autó pletykák nélkül megy, nagyon ritkán megtörik, a lovaglás érzése csak kozmikus. Az autó nagyon kevés üzemanyagot fogyaszt, 6-8 liter benzint 90-100 km-re. Az Audi mindig törődik ügyfeleivel, így ez a gép rendelkezik a legbiztonságosabb biztonsági rendszerrel, a légzsákok új, csúcstechnológiával készültek. Bár az autó drága, de megéri a pénzét







Megbízható átvitel. ILAC. Erőteljes motor. Alacsony benzinfogyasztás. Világos és modern design. Kényelmes fotelek

46 Visszajelzés a tulajdonostól származó könyvvizsgálatról érvek és ellenérvek audi tt

a gép az üzemelés éve teljesen elégedett volt, vannak árnyalatok az eszközön, de globálisan nincs probléma, minden megtörtént, mindennek csak időre van szüksége :)

zavaros, lerobbant, nagy autó! Audi A3 és Golf 4 részes

vannak olyan hiányosságok az ő évükben, mint nekem, minden javítható és problémamentes! kemény (volt 18 "kerék) a 16" volt jobb, de a nézet nem egyáltalán :)

A gép hatfokozatú manuális sebességváltóval rendelkezik, és 6,4 másodperc alatt 100 km-re gyorsul fel

A maximális sebesség elektronikusan 250 km / h-ra korlátozott

46 Visszajelzés a tulajdonostól származó könyvvizsgálatról érvek és ellenérvek audi tt

megbízhatóság gazdaságos olcsó TO (7-től 10-ig) a hajtás teljes kereke, a mozgatható zenék gyorsítása Bose egy kis kabinban hangzik csak osztály.

alacsony (a jobb oldali tükör lehúzása szükséges ahhoz, hogy a magas fülke mentén parkoljon) a vastag köcsök nem jutnak ki az autóból (és nem ülnek le)

Kedves ideje a nap kedves barátaim, olvasók "otzovik." Ma szeretnék egy áttekintést írni az Audi TT autójáról. Egy kompakt, kisméretű autó, nagy teljesítményű motorral, mint egy kabrió, sportosztály, kétüléses szerelmeseinek, egy kislánynak, aki csak a szellővel járhat. Nyáron lehetőség volt lovagolni, igazán tetszett, egy nagyon gyors autó, a sebesség szerelmeseinek. Az adrenalin a vérben egyszerűen csak a motor egyik hangjából húzódik le, és nem hagyja közömbösnek azokat sem, akik nem ismerik a gépkocsit. Általában, ha pénzed van, van egy kabrió, majd habozás nélkül vegye be az Audi TT-t, ez egy ideális lehetőség mind a gyors vezetésre, mind a városban való utazásra.

Kompakt, gyors, átváltható

Drága az ár

46 Visszajelzés a tulajdonostól származó könyvvizsgálatról érvek és ellenérvek audi tt

TT-víz, majdnem baleset lettem. Nem tudtam ellenállni ennek a gépnek a varázsa. Bár a szép külső mögött egy komoly autó. 200 liter. a. a minimális konfigurációban - ez nem vicc. Ezért, mint az első autót vásárolni „Toto” nem lehet egy nagy megpróbáltatás használni az összes játékos természete, és a végén rosszul a tapasztalatlan vezető. Bár a kezelhetőség, ahogyan ez az autó megtartja az utat - egyenlőnek kell lennie. Miért neveztem a "két egoistának autónak" a csúcsát - hiszen a hátsó ülések jelenléte ellenére ugyanaz, mint két autó. TT - egy autót vezetni, hangulat, még utazás (kivéve az ülés képes ellenállni a nagy távolságok veszélyeztetése nélkül a gerinc, és a kis „túlnyúló”, és lehetővé teszi a mozgás a hátsó utakon), de nem egy családi autó. Ismerkedés azonban nem derül ki, az ilyen autó - mégis kompakt belső ( „sem ad és nem fogadhat el” - a férjem kifejezve :))) Persze, az autó nem olcsó. De erős és elérhető a tartalomban. Több mint 110 ezer km. - Nincs egyetlen lebontás. Ugyanakkor az Audi stabilitábláért egyenlő összeggel kap egy csomagolt autót, mint egy másik luxus márkától. Nagy választék a belső burkolási lehetőségekről (ha új terméket vásárol a kereskedőtől). Azt nem mondhatjuk, hogy az autók sokkal torkos (erősen függ a vezetési stílus), akkor minden bizonnyal nem kicsi autó, de nem amerikai menni körül tölteléket. Ha nem vezetsz, a tartály elég lehet elég km-re. 500-ra, és még többre. De vaj szeret :)) Általában, ha tetszik - vásárolni! De mielőtt vásárolna egy gépet, nézze meg a szakembereket, voltak olyan esetek, amikor eladták a "tolt" tt-shki-t, majdnem meghalt motorral. Ne csalódjon!

Stílusos, erős, engedelmes, megbízható

46 Visszajelzés a tulajdonostól származó könyvvizsgálatról érvek és ellenérvek audi tt

Gyönyörű, szeszélyes, erőteljes, 400 ezer rubelt vásároltam. Mindig azt gondoltam, hogy ha vettem egy TT-t, csak nyáron járnék. Tényleg őszintén szólva olyan jó, mint a nagy cherokee tél. + Teljesen hangoltam. mindenki figyelmet fordít rám!

télen jól megy, kompakt, nyereséges, gyors.

vett egy újat, de amikor balesetbe kerültem, az autót meg lehetne adni a törmelékhez, de körülbelül 600.000 ezerre fektettem és visszaállítottam. Tuning 800 ezer és az autó jó.

Nem is olyan régen volt ilyen autó az autópiacon. Bemutatta a kampány audiját. Ez az autó nagyon drága, mint az Audi. Költsége több mint 1400000. Igen, ez jó német minőség, de érdemes annyi pénzt költeni egy ilyen autóra. Következtetés: nem. Maga a gép nem rossz. A kép nagyon pontos. A belső tér egyszerűen hatalmas, de itt az elülső látás csak nem túl nagy emberekre illeszkedik. Ez az ülés mozgatásával javítható. Az üzemanyag-fogyasztás meglehetősen gazdaságos Németország számára. Csak egy kicsit több mint 10 liter. Nos, azért van, mert Németország gazdag ország, és nem kell megmenteniük az olajat. Maga a gép nagyon erős. Még a legkisebb konfigurációban is van légkondicionáló és 2 légzsák. Emellett a gépkocsiban történő vezetéskor a motor zajszintje nem hallható. Ennek oka a jó zajszigetelés. Ez az autó drága, de azok számára, akiknek nem kell pénzt megtakarítaniuk, és akik gazdagnak akarnak lenni. Ez a gép az Ön számára. Az autó 5-ös, de itt van az ár nagyon magas az ilyen autók számára.

Kiváló hangszigetelés, alacsony üzemanyag-fogyasztás, gyönyörű.

Kedves. Ez minden!

46 Visszajelzés a tulajdonostól származó könyvvizsgálatról érvek és ellenérvek audi tt






Gyors. egyszerű. tökéletesen megtartja az utat. azonnali gyorsítás. a gépen való vezetéshez igazi öröm van. Sokak szerint ez a gép nyáron és hétvégén áll. biztosan nem értek egyet ezzel. amikor 2 autóból válaszolok Audi TT érc Audi Allroad a választás leggyakrabban a TT-n. Két év üzemeléskor csak a tervezett járművek ellenőrzése volt. nincs probléma. Igen. egyetért a merev felfüggesztés visszahívásával. de az örömért fizetnie kell)))

46 Visszajelzés a tulajdonostól származó könyvvizsgálatról érvek és ellenérvek audi tt

46 Visszajelzés a tulajdonostól származó könyvvizsgálatról érvek és ellenérvek audi tt

Ezt a készüléket ajándékként vettem szeretteimnek a DR-n, ezért megpróbáltam befejezni és felkészülni az orosz valóságban való működésre. Eredmény: 2 éves egész évben működő (közel 50 ezer) és nem érkezik meg a szolgáltatás (ez nem számít) - ez a rúgás az audi a megbízhatóság érdekében. Kételkedni a lehetőséget egész évben működik mondja - Idegesen dohányzás félre, és sok SUV a kása forgalom nem hagyva csóválta lenne az út nem tvorilos.Klirens, távolság - igen, ez történik elég, de! A szórakozás ostobán mért a vonal TT, 6. és Mazda Camry Toit: az alján a TT párhuzamos a talajjal hosszában és magasabb, mint a pofa Mazda és ugyanazon a szinten, mint a pofa a Camry, de az utolsó két latnis le ass. Ezért a kérdés: Vajon a hátra, ha a távolság nem teszi lehetővé, hogy bekerüljön az első Kezelhetőség: 1 - TTS és TT biztosan nem irányítani egy másik, és a Z4 subarik a WRX, megállt TTS. A Z4 - minden szárából, Subarik - az egyik neve (Régen jobb véleménnyel őket), TT - osztály, de összehasonlítva a TTS nem megy egyáltalán. Ostobán figurákat pokatushek a Tushino: TTS - 272 kanca, Subaru - 300-plus, Honda Accord - 268. Mielőtt száz szól azonos - nagyjából 5 másodperc, a súlya is közel azonos - az 1, 3 tonna. Probléma: Ki tudja, ott van egy egyenes, 500-600 méterre, az egykori kifutópálya, ez a kígyó rajta, hogy állítsa le, kapcsolja be és kígyó vissza. Eredmény: TT - 54 másodperc, Subaru - 62, Honda - 71. Uraim, egy kilométer és egy másodpercig - az örökkévalóságért. Amint azt mondják, nem semmiért nem tartja Clarkson, aki azt mondja, hogy a TT tölgyfüggő - és mit akarsz? A sportkocsi. Egy utazás, mint egy „sport” módban, és akár 19 vagy nagyobb sugarú - fogvacogva, de a kilépés a félkört a Ring Bus 150, és nem adja át vizzhat.Shumno az utastérben - keres összehasonlítani. Ismét - és mit akarsz? A sportkocsi, megvásárolja a Lexusot - csend lesz, de az ilyen gurulás is, mint a TT, nem álmodik. A valóságban persze a gép két, optimálisan egy (a navigátor ülés érezte sebesség és a 140 legtöbb utast ideges, több mint 220 nem tudnak ellenállni egy - kezdenek nyafog, különösen akkor, ha megy folyamatosan rekonstruált). De volt egy precedens - a hátsó ülésen három fiatal hölgy kiabált, viccesnek tűnt és nem messze vezetett, de az a tény - ültek.

46 Visszajelzés a tulajdonostól származó könyvvizsgálatról érvek és ellenérvek audi tt

46 Visszajelzés a tulajdonostól származó könyvvizsgálatról érvek és ellenérvek audi tt

ha nem titok, hogy ön maga vették ezt az autót. Személyesen mutatták be! annyira kritizálni - a bűn)), és ki dolgozol. mennyit kapsz egy ilyen írógépen?))))

jó design .. minden elégedett .. azt mondaná, még egy gyönyörű ifjúsági autó.

általában nem látott különösebb hiányosságokat! Azt hiszem, tovább kell minden ízlés szerint.

46 Visszajelzés a tulajdonostól származó könyvvizsgálatról érvek és ellenérvek audi tt

A gép csak egy sík! Motor 1.8, 180 lóerő, első kerékhajtás, 10-11 l üzemanyag-fogyasztás. Kár, hogy nincsenek szárnyak, és így elindulna, akár 210 km / h gyorsul fel azonnal, de ez nem a határ! A fojtószelep megnyomása azonnal reagál lassítás nélkül. A kezelhetőség nagyon magas szinten, gyakorlatilag minden fordulóban, anélkül, hogy problémáid lennél. És a szárnyak a báróktól, jó fékek. 130. A kényelem nem túl jó. Felfüggesztés a kemény szörnyűségre, úgy érzi, minden lyuk és zajos a kabinban. Nos, szokni, és minden rendben van (Auto Salon első ülések Recaro, két helyen is, nagyon sok, és a hátsó ülések nem veszi figyelembe. A műanyag magas szinten és pontosan történik. Minden rendben. A piros megvilágítással eszközöket. Ez nem drága! Ne hallgass senkire.

46 Visszajelzés a tulajdonostól származó könyvvizsgálatról érvek és ellenérvek audi tt

Az egyik ilyen nap elhagyta a piros szépséget, t. Viszonylag gyorsan eladott, 2 hónapig. Őszintén sajnálta, hogy elbúcsúzott, de itt az ideje továbblépni. A TT auditálásakor a Golf 5-ből költözött, akkoriban fiatalabb volt, mint az audi 2 évig. Soha nem bántam a TT-t. Bár a golf sem okozott semmilyen problémát - egy krepenky egy, friss, de TT - ez érzelem, ez a minőség! Kezdetben az én TT volt a márkakereskedés, Moszkva, 6,5 -7 éves korában vette át, valahol 120 000 körül (nem emlékszem pontosan). 3,5 évig hagytam. Az autó birtoklásának örömén kívül más érzelmek is voltak. Soha nem törtem le! Megváltozott valami felfüggesztése a kis cuccokon (olajfóliák és egy csapágy), egy gyújtótekercset helyettesítették, jól, a fogyóeszközöket szűrők, párnák és olaj formájában önmagában. Abban az időben az eladásra futtatni 175 000 megelőzően rám, és amikor én (mint felesleges) semmit globálisan nem fogás, és nem változik: nincs motor, nincs sebességváltó (automata sebességváltó), a turbina nem túl zavarta. Ezért a diagnosztika eredményei alapján az értékesítéskor kiderült, hogy a gép szinte ideális, a turbina új. Olaj nem evett (legfeljebb körülbelül 1 liter csere cseréje előtt), a terep - elegendő hely mászni mérsékelten magas szegélyek Moszkva nem fogása hasa és lökhárítók (a parkolók Moszkvában ma napryazhenka.). És télen és nyáron, minden probléma nélkül. Karbantartás: pótalkatrészek - fillérek, a primitív felfüggesztés a golfból nem okoz problémát, legalábbis az elektromos szakemberek, hogy megtörjék, és semmi sem megtörni. A tüzelőanyag-fogyasztás a dinamikától függött: 12-15 liter / 100 km, de könnyű volt feljutni rajta, nem azért, mert ezt a gépet a jobb szélső sorban "betegnek" hozták a palántákhoz. A testen 10 évig nem jelentek meg semmiféle rozsda / rozsda - ez nem a fóliából készült fogyasztási cikk. Ergonómikus beltér a kiváló minőségű anyagokból, kényelmes székek. Kezelhetőség magasságban. Az automatikus munkák tökéletesen működnek mindenféle módban, nincsenek botok. Kormánykerék hidraulikus erősítővel az első érzések voltak nagyon nehéz (de a sport kocsik rendben vannak), miután az elektro szokatlan, de végül megszoktam olyan mértékben, hogy most a másik irányba nem tudom érzékelni „taknyos” elektroruli, testreszabható nehezebb. A felfüggesztés is nagyon kemény - zsákmányolja a szabálytalanságokat az úton gyűjteni). De mindez egy autó adott sportja, legyenek ilyenek! Általában csak pozitív érzelmek vannak. Ha figyelembe veszi / nem veszi, egyértelműen azt mondanám: IGEN, IGEN, IGEN. De önmagában meg kell vizsgálni az államot, és figyelembe kell venni a kizsákmányolás földrajzát. Egy másik szép pillanat - nincsenek utasok és kérések ehhez. A gép önző, csak te és ő :-) Az önéletrajzom: az abszolút megbízhatóság a működésben, a jó minőség és a végtelen öröm a vezetéstől. Mindig melegen és mosollyal emlékezem rá.

46 Visszajelzés a tulajdonostól származó könyvvizsgálatról érvek és ellenérvek audi tt

design. kezelhetőségét. fékek. ergonómia a kabinban.

gyorsulás 0-100 között. zajszigetelés. a szolgáltatás költsége.

46 Visszajelzés a tulajdonostól származó könyvvizsgálatról érvek és ellenérvek audi tt

a belső fék ergonómiai kialakításának szabályozhatósága

Overclocking 0-100 zajszigetelési szolgáltatás költsége

46 Visszajelzés a tulajdonostól származó könyvvizsgálatról érvek és ellenérvek audi tt

Erőteljes, kényelmes, szép. Nincsenek problémák a télen.

Merev felfüggesztés, de ez egy sportos autó

46 Visszajelzés a tulajdonostól származó könyvvizsgálatról érvek és ellenérvek audi tt

Kiváló kezelés. Kiváló megjelenés. Költséghatékony a karbantartás és karbantartás során. Kényelmes leszállás. Kitűnő minőségű szalonbőr. Nagyon kényelmes kormánykerék (ez az aktív vezetés rajongói számára), kiváló informatizálás. Kis fogyasztású benzin (ez a tétel a snobok számára).

Áttekintés a vezetőből.

Ön is érdekelt:

Teszteld az Audi TT-t

46 Visszajelzés a tulajdonostól származó könyvvizsgálatról érvek és ellenérvek audi tt
Lásd 1 tesztkocsi Audi TT →

Az AUTO.RIA kínálja az autóját

használt autó az AUTO.RIA-n

új autók az AUTO.RIA-n

Értékelje az új designt

Örülünk, hogy tudjuk a kívánságait. Ez segít nekünk abban, hogy jobbá tegyük az oldalt.

köszönjük visszajelzését!

Vélemények az Audi modellekről

Vélemények az Audi TT-ről évek szerint

Egyéb szolgáltatások

Vélemények a szállítás típusa szerint

Bélyegzők

Mi még látni:




Kapcsolódó cikkek