100% -a példánya másolata a licencelt játékok Xbox 360, xbox 360 Moszkva, xbox firmware

hogyan kell egy xbox 360 játékot égetni.
A SantaClear iXtreme Burner Max verziója (Santa-Claus_16)
Készítsen saját meghajtót a licencelt Xbox 360 játékok másolatainak 100% -ára







ez a 100% -os képrögzítési módszer garantálja a problémamentes lemezleolvasást az LT + 3.0 firmware-n és a 2.0.14719, 2.0.15574, 2.0.16197 műszerfalon

A megfelelő meghajtó megtalálása most nagyon nehéz,
ezért használja a Burnermax eszközt

Az alábbi listából egy kompatibilis DVD-író szükséges:






- LiteOn iHas124-XX B
- LiteOn iHas224-XX B
- LiteOn iHas324-XX B
- LiteOn iHas424-XX B
- LiteOn iHas524-XX B
- LiteOn iHas624-XX B
(XX lehet bármi - de a B revízió szükséges - kompatibilis chipsetet jelent)

Ha nem találod ezeket a Lite-on modelleket, keress meg másokat a kereszt-vakuhoz.
kereszttest - villog a másik modell számára, ugyanazok a forgácsok miatt lehetségesek
Az alábbi modellekhez előzetesen meg kell villogni minden iHas,
akkor a cikk utasításai szerint varratolhatók

ASUS
DRW-24B3LT
DRW-24B3ST
DRW-24B1LT
DRW-24B1ST

kis erdős völgy
PLDS DH-16ABS

HP
DVD1270i
DVD1260i

Lite-On
iHAS122 B
iHAS322 B
DH-16ABSH11B

FIGYELMEZTETE, HOGY AZ ÖN MODELLRE A JOBB UPGRADE.EXE-ET HASZNÁLJA
ÉS A JOGI PIECE AZ ÜZEMELTETÉSRE!

Először is - csatlakoztassa a meghajtót (a szokásos SATA az alaplapon)
Győződjön meg róla, hogy a meghajtó meg van határozva a Windows rendszerben

- Ezután frissítse a meghajtót a meghajtó modelljének megfelelő * .exe fájl futtatásával.
- győződjön meg arról, hogy ez az Ön iHas modellje, mielőtt folytatná
AL0S.EXE - iHAS124B
GL0A.EXE - iHAS224B
AL1B.EXE - iHAS324B
GL1A.EXE - iHAS424B
AL2A.EXE - iHAS524B
GL29.EXE - iHAS624B

- Kattintson az Igen gombra
- befejezése után a program megkéri a számítógép újraindítását
- természetesen újraindul
- tovább készítjük az aktuális firmware és EEPROM biztonsági másolatát:
- Indítsa el az EEPROM_Utility.exe programot, válassza ki az iHas meghajtó listáját

100% -a példánya másolata a licencelt játékok Xbox 360, xbox 360 Moszkva, xbox firmware

- Kattintson a Backup Eeprom gombra
100% -a példánya másolata a licencelt játékok Xbox 360, xbox 360 Moszkva, xbox firmware

- mentse el a meghajtó * .bin fájlját (a 124B modell esetében ATAPI_iHAS124_B_AL0S.bin)
- majd nyissa meg a Flash_Utility.exe fájlt
- Győződjön meg arról, hogy a kívánt meghajtó (iHas) van kiválasztva
- Kattintson a Read Flash (Flash olvasása) gombra (a 2 MB opciót automatikusan ki kell választani)
- Kattintson a Mentés gombra (a 124B modell esetében az AL0S.bin)
- készenléti mentések készítése - a meghajtót meghallgathatja
- A futó Flash segédprogramban, az iHas-meghajtó kiválasztásával kattintson a Flash írása gombra
- válaszolva a kérdésre
100% -a példánya másolata a licencelt játékok Xbox 360, xbox 360 Moszkva, xbox firmware

- majd válassza ki a meghajtó modell firmware-jét
100% -a példánya másolata a licencelt játékok Xbox 360, xbox 360 Moszkva, xbox firmware

- Kattintson a Megnyitás gombra.
100% -a példánya másolata a licencelt játékok Xbox 360, xbox 360 Moszkva, xbox firmware

- Ha 100% -ban biztos vagy. hogy a megfelelő fájlt választotta, csak a meghajtó modelljéhez - kattintson az Igen gombra
- Várja meg, amíg a firmware befejeződik
100% -a példánya másolata a licencelt játékok Xbox 360, xbox 360 Moszkva, xbox firmware

- Kattintson a Kilépés gombra.
- indítsa újra a számítógépet

100% képfelvétel ImgBurn-ban:
Letöltés ImgBurn
DVD + R DL lemezt ajánlom 2,4-szeres sebességgel rögzíteni. de ha úgy dönt, hogy 4-szer próbálkozik. az
győződjön meg arról, hogy megadja az OPC végrehajtását, mielőtt írna a beállítások oldalára

100% -a példánya másolata a licencelt játékok Xbox 360, xbox 360 Moszkva, xbox firmware

100% -a példánya másolata a licencelt játékok Xbox 360, xbox 360 Moszkva, xbox firmware

- ellenőrizze, hogy a Layer Break az Optimális számítás értékében van-e
- kattintson az OK gombra
- Kép írásához válassza a Képfájl írása lemezt
100% -a példánya másolata a licencelt játékok Xbox 360, xbox 360 Moszkva, xbox firmware

- válassza ki a .dvd fájlt (ugyanabban a mappában, mint az ISO-kép)
- válassza ki a felvételi sebességet (írási sebesség). Ajánlott 2 h vagy 2,4 h
- kattintson az Írás lehetőségre
- ha a folyamat befejeződött, kattintson az OK gombra.
100% -a példánya másolata a licencelt játékok Xbox 360, xbox 360 Moszkva, xbox firmware

Hagyja el a licenckezelő lemezt XGD3 játékkal a polcon, és ne aggódjon, hogy valami történni fog vele. Most 100% -ban másolod. Futtatásához szüksége van az LT + 3.0 firmware-re

Nagy nehézséggel és sok pénzért kaptam DRW-24B3ST-t. és elkezdett ölteni).

A firmware alatt a fény ki volt kapcsolva. miután a számítógép újraindítása után a meghajtó megállt, még a BIOS + -on is észrevehető, amikor csatlakoztatva van, akkor a számítógép két órán belül elindul vagy leáll (nem a Windows elején).

az általam megtett intézkedéseket, hogy megújítsam ezt a csodatestet)

1 :) program Flash_Utility.exe. A Windows indítása után a szatén kábelt a meghajtóba helyeztem. Futtattam a Flash_Utility.exe programot, és nem látok semmit (én még egy olyan témát is csináltam, mint a meghajtó cseréje az asusba a firmware PX-L880SA előtt.) Miután ez a számítógép lefagy ()

2 :) az összes dicséretes MTKFLASH.EXE program (a dosszié alól működik). Nem csináltam sneit, ő nem akarta összevarrni. bár úgy tűnik, mintha sétálnának.

vobshem ilyen hiba. miután megadta a parancsot a firmware-nek, megmutatja, hogy melyik portra van csatlakoztatva a meghajtó (a0)

ezután elkezd villogni az alsó kötőjel és minden (spetsom várt 30 perc) és hiába

3 :) a zabugornye források naryl csoda-broach))) LtnFlash2.6.11.Exe
A program soros vaku módban megtalálja a halott asusomat. kód Vigye el a firmware-t (a gyilkosság előtt). ez olyan, mintha kezdte volna megtenni, de aztán a hibát eror flushnak nevezik (olyan, mint ez a típus)

4 :) mindezen táncok után))). úgy döntöttek, hogy eljutnak a műhelybe (gondoltam, hogy programozóink gyorsan újraélesztették). de a hívás után valószínűleg 10 kántor (Cherkasy Ukrajna). beleegyezett, hogy az áramot egy helyen látja)

az áldozati test megvizsgálása után. azt mondják nekem, hogy azt mondják, hogy a lemez a meghajtóban valamiféle furcsa, nincs olyan chip, amely ki lehet húzni és behelyezni a programozóba, és önteni a firmware-t. hogy valahogy csatlakozni kell a chiphez (alaplap). de nem tudják, hogyan kell pontosan létrehozni (megértem, hogy nem világos, hogy hol kell összekötnie a vezetékeket a programozóval))). de ülni és kitalálni, hogy nincs idő és vágy

miután bebörtönözték, azt hittem, minden megy függ))) vagy csak lőni magam)))

így mindenki, aki segíthet nekem, nagyon hálás lesz. várja a tanácsot és megjegyzéseket)

p.s a műhelyben azt mondta sho, ha hirtelen talál információt a kapcsolatot a programozó egy adatport, akkor tudják beállítani nekem. de otthon nem találtam információt. tudod?