2 2 Megosztott csevegés a játékosok számára a zoomban

"Hello mindenkinek. Szeretném javasolni, hogy a Starzam egy kis játékot adjon a játéknak, de úgy döntött, hogy eddig írja a fórumot, hogy lássa, mit gondolnak a játékosok maguk.







Úgy tűnik számomra, hogy bár a zoom maga nagyon jó, az egyáltalán nem változott a nap létrehozása óta. Több mint egymillió kezét játszottam, és számomra úgy tűnik számomra, hogy a szabadidős és félig professzionális játékosok jelenlegi formátumában, akik egy kaszinóban szeretnék időt tölteni, nincs kommunikációs hely.

Mit gondolsz?

"Biztos vagyok benne, hogy azok, akik a ZOOM-ban játszanak, nem különösebben szocializálják és építenek valamiféle hangulatot a pókerasztalnál."

- Nem rossz ötlet. A téma olvasói természetesen pénzért és tapasztalatokért keresnek, de a medence 60% -a szórakoztató amatőr.

Utálom a ZOOM pókerjátékosok medencéjét. Például a PartyPokernél egy csomó statisztika van a játékosokról. Nem oszthatják meg a játékosok medencéjét, mondjuk nl10 6 max három részre. Ez azonban bonyolítja a szabadidős játékosok életét.

A játékosok száma annyira nagy, hogy nem tudok olvasni minden más pókerjátékosról. Körülbelül 20 ezer kezét játszottam, de az egyik játékos számára a legnagyobb minta csak 60-80 kéz volt ... "

Xalas a témáról teljesen másképp várt:

"Azt hittem, hogy valami képtelenség lenne, például, hadd nyitjam meg a nagyvakot, vagy megzavarja, hogy várjak.

Az általános csevegés egyetlen problémája az lesz, hogy a játékosok képesek lesznek "kiszabadítani" az ellenfeleikről szóló információkat, például arról, hogy ilyen és ilyen százalékos kezeket nyitnak ilyen és ilyen pozícióból. Vagy mondja például, hogy a B játékos egy string. Úgy gondolom, ez az oka lehet az érintett játékosok számos panaszának. "







A Sect7G bűnösnek érzi magát, amikor nem tudja megköszönni az ellenfelet dicséretnek, mivel a táblázat már megváltozott:

"Ennek az elképzelésnek prioritássá kell válnia. Amikor egy szórakoztató játékos azt mondja, hogy jól játszottam, úgy érzem magam, mint egy teljes kecske, hiszen nem is tudok köszönetet mondani neki, vagy emlékeztetni arra, hogy jó beszélgetést tett, de a szerencse nem volt mellette.

A FullArsenal "cinikus" helyzetbe került:

"Szeretné javítani a játékban lévõ szabadidõs játékosok tapasztalatait? Heh, például visszamegy az időben, és tanácsot ad a starzamnak, hogy komolyan vegye figyelembe azokat a játékosokat, akik panaszkodnak a PTR-re és a sit-scriptre.

Egyébként, ha még mindig úgy döntesz, hogy elküldi az ötletedet a starzáknak, akkor hagyd, hogy még mindig lehetővé teszik, hogy egy bizonyos színt állítsanak be azok számára, akik a csevegésben írnak. Ez lehetővé teszi a szabályozók számára, hogy megjelöljék a phishom-ot azoknak, akik ott írnak. "

Getready2rokk valamivel hirtelen felbukkant:

"Nos, igen, a norma egy ötlet.

Azt is javasolnám, hogy egy bizonyos minősítést készítsenek a köteg méretétől függően. Írja be, hogy ki (és hány) most a legnagyobb verem vagy akár a legnagyobb verem a zoom tálca mögött a zoom történetében (minden egyes limit esetében külön).

Ez biztosan kedves az alkalmi játékosoknak. "

Érdemes megjegyezni, hogy egy ilyen lehetőség bevezetése az ellenfelekkel való kommunikációhoz a kéz után dobhat dervyt a tiltó tüzet, mert a rossz verés után minden rossz szó sokkal többet provokál. Általánosságban elmondható, hogy a hal megírásának hiánya, hogy "kész tétet" tett, vagy hogy csak "hal", nem vonja vissza a figyelmet és a pszichát a múltban, ami pozitívan befolyásolja a tiltás hiányát. De a helyzetre való rögzítés negatív hatást gyakorolhat a későbbi terjesztésekre.

By the way, nem is olyan régen a Full Tilt Pokeren volt egy alkalmazás Android. amivel játszhatsz a Rush Pokeren.

Szeretne egy ilyen innovációt? Vagy talán kínálnak valamit a sajátjuknak?

Pokeroff bónusz

2 2 Megosztott csevegés a játékosok számára a zoomban

2 2 Megosztott csevegés a játékosok számára a zoomban




Kapcsolódó cikkek