2 megsértés - egy figyelmeztetés, a webhely és a kiszolgáló egy héten belüli tiltása.

*** - z-klánvezető (a klán helyettes vezetője)

**** - Állandó (örökre)
MINDEN OLVASSA EL.

A clanvara szervezete:
A játékosoknak megjelennek a cw-kiszolgálón a kijelölt időpontban, a késői játékosok egyenlők a vereséggel (még akkor is, ha egy játékos nem jelent meg).
Ahelyett, hogy a szerveren lévő játékosok hiányozhatnak, a cseréhez a cseréhez nem szükséges cserék kerülnek.
A Nicky és a SteamID játékosoknak meg kell felelniük az igényelteknek.
Csapatjátékosok, amint belépnek a cw-szerver nem használhatja általános chat, (mondjuk), de használhatja a chat parancs (say_team). Az általános csevegéshez való jog, csak csapatkapitányok és játékvezetők. E szabály megsértőit ​​figyelmeztetik, 3 figyelmeztetés után a játékos eltávolításra kerül a mérkőzésből.
Miután mindkét csapat játékosja belépett a szerverbe, a játékvezető 5 perces bemelegítést jelent.
5 perc elteltével a bíró felkéri a csapatkapitányokat, hogy készen álljanak a "készen"? A kapitányoknak össze kell hangolniuk a csapatuk összes játékosait, és be kell jelenteniük csapatuk készségét, a következő szavakkal: * A csapat neve * készen áll.
Az a párt választása, amelyre a csapatok elkezdenek játszani, késsel történik. A bíró bejelenti az elején egy kés kör a következő szavakat: „kés kör + jelölés pontot a térképen, ahol a csapat meg kell felelnie” (példaként. A dust2 - kés kör - hossz) szabályzat kés kör: tilos a fegyverek, gránátok bármilyen. Testpáncél megvásárlása megengedett. Ha idő telik el, a győzelmet a támadó akciókat vezető csapat kapta. A nyertes csapat klánvezetője a kiválasztott "CT" vagy "T"

A kést követően a játékvezető ismét megkérdezi a csapat kapitányait a készenlétről.
A megerősítés után újra kell indítani 3, miután a harmadik újraindítás, a kezdet és a bíró bejelenti, hogy a következő szavakat: „live LIVE !!!”.
A beállított fordulószám (15) után a játékvezető helyeken változtatja a csapatokat, és ismétlődő újraindítást végez.
Ezután a mérkőzés addig tart, amíg az egyik csapat először 16 nyertes fordulót nyer az oldalak összegével. (Pl Team „A” nyer, játszik Terroristov csapat „B” 10: 5 (15 kör az első oldalon), hogy a csapat „A”, hogy megnyerje a játékot, elég, ha a CT nyerni 6 forduló (Összesen 10 (T. ) +6 (CT) = 16)
Ha a mérkőzés végén mindkét csapat 15 nyertes fordulót szerzett, akkor a OverTime elismerte vagy kijelölte a felhívást.
Túlóra szabályok: a csapatok ugyanazon a párton játszanak, mint a meccs elején. (Például az A csapat a ct első oldalán játszott, és FROM-ból kezdődik a ct-hez.) 3 újraindítás történik és az OT elindul. Túlóra - rövidített mérkőzés, ahol 15 helyett (oldalanként) fordulóban játszott csak 3, és ennek megfelelően meg kell nyerni a 4. összege a felek. Ha az OT-ben rögzített egy húzást, akkor egy másik OT-t rendelünk hozzá, és így tovább. amíg a győztest nem azonosították.
A mérkőzés végén a játékosoknak 5 percen belül el kell hagyniuk a szervert.