12. nap

Általában nagyszerű bolond vagyok! Tudomásul veszem, hogy az étkezési tollam értelmetlen és szeszélyes, de még mindig nehéz összeszedni magam (bár ez nem olyan nehéz, ha úgy gondolja ... ..).







Elfelejtettem teljesen, hogy a normális emberek enni. Nem tudom:

  • milyen részek vannak
  • mi van
  • ahogy az
  • ha van
  • Egy szendvics sokat vagy kicsit?
  • de joghurtok ... mennyit kell reggelire?
  • és mennyi salátát eszik? És ha Olivier?

+ hogy ne kezdjen enni, csak nagy kalóriát, mert körülbelül egy éve nem ettem. Korlátozza magát nem akarja, de a határoknak kell lennie! Zárt kör .. 0_0

Általában ezt a napot a Zapar nélkül örömnapnak hirdetem, amit kívánok neked!

Referencia hivatkozás a bejegyzéshez:

Kapcsolódó hozzászólások







És mb a dietetikusnak? hadd segítsen egy villamosenergia-rendszert létrehozni.

Meg kell. De tisztán a konzultáció érdekében nem akarok újra élni az ütemtervben ... Időben tényleg úgy éreztem, hogy a tetőn megyek.

Nos, nem fogsz ott festeni, mi az, mennyi. Úgy gondolom, hogy ott lesz egy bizonyos "térkép", amellyel magad tudod mozogni bárhol is akarod.

Előre akarok lépni egy fényes jövőben =))

Általában igen. Még táplálkozási szakértőm is van, ezt meg kell tennem. És akkor az óra sétál a szupermarketekben ugyanaz, mint a helyzet =)

Bár tegnap még sikerült valamit választani =)
Vettem egy házi sajtot egy edényben, olyan szemcsés. Valami azt mondja, hogy ízletes és sós *

Nekem úgy tűnik számomra, hogy a "mely részekben" fontosabb kérdés, mint a "mi". Általában vásároljon magának bármilyen tejterméket. Tőlük nem lesz kár. Úgy gondolom, hogy 200 grammra - egy normál adag tej.

Bármely tejfeldolgozó ... érni akarok. De attól tartok tőle.<

12. nap

Termék kalóriatáblázat

Üzenetek a fórumból

Címkék felhő




Kapcsolódó cikkek