65 Vélemények, Stylist Mariya Baldin, Saratov

Masha, azt szeretném mondani, hogy nagyon köszönöm, hogy képesek lennének elkapni gondolataimat és ötleteimet a képen, és rájöttem rájuk. Nagyon örültem a teremtett szépségnek. A munka eredménye - minőségi, női és nagyon szép frizura, amely egész napig tartott. Szeretném megjegyezni, hogy nem éreztem semmilyen hajtincset és láthatatlanságot a hajamban;) Köszönöm a munkát! Te egy igazi profi vagy! ))







Maria, a munkád lenyűgöző. A saját tulajdonú művészet nem hagy kétséget afelől, hogy te vagy a legjobb az üzletedben! Köszönöm a csodálatos esküvői képeket, amelyeket nekem készítettél! A frizura az egyik legfontosabb pillanat a kép létrehozásában. Ön hangsúlyozta a személyiségemet, és nem hagyta közelebb a vendégeket az eseményhez)))

Azt akarom mondani egy nagy köszönöm ezt a csodálatos stylist Mária az egyedi és a legstabilabb módja, hanem a frizura az esküvőre! Minden reggelig tartott, a második nap ugyanolyan frizurával ünnepeltem, mint az első nap. Frizura nem volt súlyos, elfáradtál tartani a fejem, abban a reményben, hogy esne le hamar MÁR AZ ÖN relief))) Maria figyelembe veszi az összes kívánja a menyasszony és lehet mondani, hogy a legjobb módja, de nem ragaszkodnak a látását, mert a véleménye a fenti mindenben! Mester megérkezett időben, még egy kicsit többet vár rám, de ennek ellenére sikerült) Köszönöm szépen a munka! Minden további frizurát, amire csak ti bízom)

Mása az esküvői szalonban tanult, mint arany tollak szakembere, és nem sajnáltam, hogy választottam. Érzékeny, kellemes a kommunikációban Маша tett nekem egy próba és ünnepi fodrász, az eredmény meghaladta az összes elvárásaimat! A frizura nagyon szép volt, az esemény legvégéig tartott! Nem is kellett valamit kijavítanom. Masha, nagyon köszönöm. Új kreatív ötletek és reagáló ügyfelek.

Köszönöm szépen az ilyen szépséget. Minden vendég örült a frizurának. A frizura egész nap tartott (100 fente támadt a fátyol, de egész nap tartott). És a fürtök a hajamban tartottak egy hétig)))) És köszönöm a hajam az anyámnak! Ő volt a legdivatosabb az esküvőn!) Köszönöm! Mindannyian tanácsot adunk. Szuper vagy. Egy profi az üzletében! Sok szerencsét és további jólétet kívánunk!

Nagyon köszönöm Mariának a nagyon szép frizuráját, amelyből mindenki örült. Én magam nem számítottam rá, hogy olyan szépen fog kinézni! Maria minden szépen és gyorsan elvégzett. Kár, hogy nincs kiváló értékelés, mert csak "jó" ez a munka nem értékelhető. Nagyon köszönöm!

Hatalmas hálámat szeretnék kifejezni Mashenka számára csodálatos frizurájához az életem egyik legfontosabb napján! Amikor kiválasztottam magam, a kép nem tudta pontosan meghatározni, hogy pontosan mit akarok, miután néhány szót megmagyaráztam, hogy milyen hajat akarok, Masha tökéletesen megalkotta mindent, amit gyorsan, érzékenyen és szívemből akartam! Az eredmény meghaladta az elvárásokat. Teljesen elragadt voltam, úgy éreztem, mint egy hercegnő. ))) Mindenki kedvelte a hajam! És ami a legfontosabb, minden tartotta az elejétől az est végéig!))) Sok köszönetnyilvánítás, Mária, a benyomás egyszerűen elképesztő!)) Erősen tanácsot adok mindenkinek. Az emberi tehetség!))))

Köszönettel tartozom Mashának, hogy tehetségét lenyűgöző frizurát készítette. Nagyon örültem neki, amit a fején tett velem, annyira igaza volt, hogy megértette, amire szükségem van, a hajam még jobb, mint vártam. Általában azt, a férjem és a vendégek örültek))))) Lányok, bátran forduljon vele, nem fogja megbánni. ))))

65 Vélemények, Stylist Mariya Baldin, Saratov

Köszönöm Mária, amiért a legfontosabb nap néztem csak nagy! Minden látszott nagyon harmonikus, és a vendégek voskhischalis- Wow! Milyen gyönyörű, és milyen frizura. ) Ezen felül, Mary nem csak a mester mesterségét, hanem egy nagyon szimpatikus ember - derült ki azon a napon az én esküvői, a sminkes, hogy jöjjön nem lesz képes, és Mása nem hagy cserben, ő telefonált barátai smink, és jött nekem egy nagy egy lány, aki engem szép smink) frizura, az úton, annak ellenére, hogy a nehéz fátyol tartott egész nap, este meg kellett próbálni, hogy az „eltávolítás”. Még egyszer, sok köszönet!

Maria igaz szakembere a művészetének. Ezért hívtam először őt! Nagyon könnyű dolgozni vele, mert rögtön rájött, milyen esküvői frizurát akarok. Maria nagyon kvalitatív és legfontosabb (az én esetemben) gyorsan elragadó frizurát készített. Szeretnék köszönetet mondani az egyedi kézzel készített dekorációnak is, amely nem úgy néz ki, mint a boltokban való dekoráció. Fontos, hogy ne használjon sok lakkot a munkájában, így nincs értelme a "nehézség" a fejedben. Alkalmazza készségeit, még kis mennyiségű hajból is igazi remekművet hozhat létre. A hajam az ünnep végéig maradt, a téli idő és a szél ellenére. Ha nagyszerű frizurára van szükséged, akkor kétségtelenül forduljon Maria-hoz, aki pontosan nem fog meghiúsulni.







Maria, nagyon köszönöm a varázslatos kezedet! A haj csak egy bomba volt. Annyira ideges, hogy nem volt próba, hogy ő nem tudja, mit akar, és a különböző frizurák nehéz volt dönteni „ugyanaz”. Az eredmény nagyon örült nekem. A hajja a következő estig maradt. Mindenki nagyon örült neki, ahogy kiderült. Nagyon szép, tiszta és ízléses! Nagyon ajánlom Mary professzionálisnak!

Az én esküvőn, Maria létrehozott egy csodálatos frizura! Minden szálat tökéletesen letettek. Egyetlen hajtű sem esett ki, és nem vesztett. Fatu és fésű Masha rögzített a lelkiismeretre - egészen az éjszakai frizura és a kiegészítők szoros. A vendégek gratuláltak és felkaroltak és húztak a fátyolért, párszor ültem rajta (hátul fekve), de ő még csak nem is ment le. Köszönet a csodálatos mesternek!)

Masha, köszönöm! az általad készített frizura hozta az összeset, és engem is örömet szerez! a szondán, amit azonosítottak, azt mondjuk majd, hogy megpróbáltam a hajat, és már az esküvő napján mindent úgy csinált, ahogy kellett volna! elegáns, könnyű, de ugyanakkor olyan erős. ő maradt egészen az éjszakáig! A fej nem fárad. Masha megérkezett, és mindent gyorsan elvégzett. Ezt a mestert ajánlom esküvői frizurára - nem fogod megbánni.

65 Vélemények, Stylist Mariya Baldin, Saratov

Mary, nagyon szépen köszönöm a segítséget a legfontosabb nap!) Az, hogy ilyen korán valamit, ami a megtestesült kép álmaim valóra, és velem maradt, amíg a kilépés a ház az anyakönyvi hivatal) Hála a mágikus kezek frizura tényleg tartott egészen az éjszakáig, te egy varázsló! Köszönjük ismét óriási!

Az esküvő napja egy lány számára nem csak ünneplés. ez a nap, amikor érezni szeretné magának a legszebbet és kívánatosnak a bolygón. és szívemből szeretnék azt mondani, hogy nagyon köszönöm Masha csodálatos frizurájához)))) Mária pontosan azt teremtette, amit álmodtam, nem kevertem össze, egész nap tartottam a hajam. Nagyon aranyos és könnyű ember valódi profi az üzletéről)))) A mesék valóság volt, és a fodrász most csak Masha)))

Szeretnék köszönetet mondani Mashának. egy luxus frizura. amelyet kiegészítettek kézi díszítéssel! Nagyon elégedett vagyok az úton és sok bókot kaptam. És ez nem egy kicsit fontos. A frizura egész nap tartott, az energikus tánc ellenére)))

A legnagyobb hálát Mária számára isteni frizurájához. )))) Ez egy remekmű. A műalkotás!) Minden vendég nagyra becsülte, és örömmel voltam!) Nagyon fontos, hogy a menyasszony érezze a legmeggyőzőbbet az esküvő napján!) Köszönet Márianak, hogy ezt az érzést adta nekem!))))

Nagyon köszönöm üzletének gazdáját - Maria! A sok stylist közül választotta, és egyszer sem sajnálta. Az eredmény meghaladta az elvárásokat! Így mindezt finoman és szépen csinálták, a hajtű a tüske felé! Különösen azért voltunk szerencsések az esküvő napján, mert volt a legerősebb szél, néha úgy tűnt, hogy a haj elszáll a fejjel

Köszönöm szépen a szelíd frizuráját! A próbaüzenetet az első alkalommal az igények szerint végezték el. És már az X-es napon is hozzáláttak egy lila színű, kézzel készített dekorációhoz, amelyet kifejezetten nekem készítettem. Mindenki megjegyezte, hogy a hajam nagyon közel áll hozzám, és összességében harmonikusan közelítettem a képemhez. A bankettnél kicsit korrigálni kellett, de a díjak, a jegyzék és a séta tökéletesen állt. És a bankett olyan gyorsan repült, hogy már nem fontos nekem))

Szeretnék mélységes hálámat fejezni az esküvői képemre a művészetem csodálatos és nagyon tehetséges mestere, Maria! Minden, amit a képemben fogant, ez a csodálatos lány a valóságban. Nagyon örültem egy csodálatos frizurával! Ismét sok köszönet az ilyen szépségért. Nagyon örülök, hogy fordultam hozzád!

Köszönöm Maria) Örültem a professzionalizmusoddal) Teljesen megbíztam benned, ha elmagyaráztam dióhéjban, amit akarok) A haj szuper volt és az egész esküvőt tartotta))) Minden volt hűvös)))

Kedves menyasszony! Ha azt szeretnénk, itt az esküvő napján meghökkentő frizura, hogy tart jól az éjszaka, akkor azt is aludni, akkor jobban hasonlítanak a következő napon, majd a harmadik napon az ő „üzlet”, és séta a gyönyörű stílus, akkor meg kell csak Maryre vonatkozzon! Gyönyörű, kedves, vidám, szimpatikus, igazi profi a saját területén! Akkor nem is észre, hogy a feje jelenik elragadó frizura nélkül kilogramm lakk, és akkor is, ha kevés haj! Maria nagyon köszönöm türelmét, tisztaságát, megértését! Köszönöm, hogy képes arra, hogy a valóság az én szeszélyeit és vágyak! Köszönjük a gyönyörű ékszereit, amit nem találsz semmiben sem! Köszönöm csak mi van, és hogy a legfontosabb nap a számomra, akkor engem nagyon-nagyon szép.

65 Vélemények, Stylist Mariya Baldin, Saratov

Nagyon köszönöm Mária a létrehozott fodrászatért, a figyelemért és a türelemért: Elõször nem értettük egymást, és nem kiderült, hogy nem egészen mire gondoltam.

65 Vélemények, Stylist Mariya Baldin, Saratov

Maria, nagyon köszönöm a csodálatos frizurát! Nagyon nőiesnek bizonyult. Teljesítette az elvárásaimat. A hajat az esküvő napján 4: 30-tól tartották, és még 2 napig lehetett járni).




Kapcsolódó cikkek