4 Vélemények, Stylist Elenaena Ivanova, Moszkva

4 Vélemények, Stylist Elenaena Ivanova, Moszkva

Nagy köszönetet szeretnék mondani Lénának! Először is, ez jó, hogy nem smink és a haj, ami tartott kompromisszumok nélkül egész nap, még csak nem is tárgyalt, a szakmai, másrészt (és számomra ez a hely volt az 1. számú napján az esküvő) ő csak egy fantasztikus ember volt, nagyon egyszerűen csak cseveghetne és nyugodhatna, amikor úgy tűnt, valami rosszul megy. Én is elmentem egy próbán Lena frizura, igyekeztünk számos változatát stack, tárgyalt, és megpróbálta különböző ékszerek, hogy még akkor is tudtam, hogy a választás a Lena újabb abszolút helyes döntés előkészítése az esküvő!













Először is szeretnék köszönetet mondani Lénának, hogy átmentem a Cinderella-tól egy hercegnőig! =) Nagyon könnyű és kellemes volt vele dolgozni, mert ez egy csodálatos ember: nyitott, kedves és természetesen nagyon tehetséges. ) Lena tett nekem egy esküvői frizurát és sminket. Az eredmény - a kép hatalmas benyomást tett mindenkire, még a legkifinomultabb vendégekre is! Nem is tudtam elképzelni, hogy ilyen aranyos volnék. ) Még mielőtt találkozott Lena, én nagyon ideges, hogy nem voltam alkalmas frizura, smink lesz túl halvány (vagy túl feltűnő), és általában este az én szépség lesz vége. De minden kétség és aggodalom hiába volt. Korábban én és Lena próbálkoztam, és több változatot készített a frizuráról és a sminkről, aztán már 100% -ban biztos voltam benne, hogy az esküvő napján nagyszerűen nézem ki. Lena nagyon támogatott tőlem, bátorított, hasznos tanácsokat adott. Ráadásul ez egy nagyon felelős személy! Az esküvőjén még egy kicsit megérkezett a kijelölt idő előtt, hogy ne aggódjak! =)) Ha megbízol Lénával az esküvői képed elkészítéséhez, biztos lehetsz abban, hogy a kiváló eredmény!




Kapcsolódó cikkek