25 Távolítsa el a csomagtér fedelének csattogását (hatchback)

Felvétel azok számára, akik szeretnék kiküszöbölni a kocsi bontását.
Megmondom, hogyan lehet megszüntetni a csomagtartó fedelét az első hatchbacken, valamint a kályhával kapcsolatos problémákat.
Általában így volt. Meglátogattuk kedves feleségem szüleit. A gyakorlat (hívjuk bácsi Jura) is szereti dugta körül autók a hazai termelés, ő maga a tulajdonában lévő öt, valamint az ő jelenléte a második autó Lada Kalina. Annak érdekében, hogy a célja az volt, amit kellett: eltávolítani meghosszabbítását az első pillér és a szokásos kitalálni a vezetékeket a fékfolyadék. Ugyanakkor úgy döntöttünk, hogy teszteljék a harci akkumulátor Tumen Batbear, amit vásárolt tavaly tavasszal 1300 (tényleges harc, minden fagy az indulásnál). Az Akum tele volt, a bankok tele voltak - minden rendben volt, de alatta folyékony (mokrenko) található. Azt hittem, de nem fagyálló nezamerzayku (és azt hiszem, hogy hová megy? A fúvóka vétkezett). Ugyanakkor, és panaszkodott, hogy a kályha síp 1 vagy fúj szinte a sebesség 2 - úgy döntött, hogy távolítsa el a ventilátort.
Nehéz volt eltávolítani a ventilátort. Nem az utcán nyár. Oldja meg a szükséges millió (annyira) csavarok ... sorrendben: a közelében található az utastérben szűrő (előzetes klíma nélkül), távolítsa el kötény (9 csavar), távolítsa el a tömítést, majd távolítsa el a felső rács szűrő (3 csavar), vegye ki a szűrőt. eltávolítás stretch-oszlopok, csavarja a védelem a motortérben, hogy a fékfolyadék tartály (5 csavarok), de itt meg kell csavarja 4 csavart, hogy nyomja a test le a kályha ventilátort. Megmutatom a képeken:

Mindez ki van csavarva, és húzza ki magát. Szükségszerűen esküszöm! E varázslatok nélkül semmi sem történik. Mi megálltunk, mi minden, kikapcsoltuk, de nem tudtuk kihúzni. Az este sötét. Jura bácsi azt mondta, azt mondják, felkelünk 10-re és folytatjuk. Reggel 9: 30-kor felébreszti a kérdést: "Még mindig alszik?". Ennek eredményeképpen, amikor felkeltem, miközben teát isztam, már kihúzta a ventilátort, lebontotta, lithollal elfedte és összegyűjtötte. Azt mondta, hogy a kefék már elhasználódtak, meg kell változtatni őket, de az ősz végéig elhatározták, hogy távoznak. Visszahelyezték a helyére. Miközben Yura bácsi mindent visszaforgatott, a fékfolyadék tömlőjét védelem alatt tartottam. Azt akarom mondani, hogy ha minden megy könnyű, akkor azt jelenti, hogy az édesanyja nem ilyen. Mi összegyűjtöttük, aztán megnézzük a pörköltet nem annyira megéri ... újra ki kellett szabadítanunk ... helyeztük a hordágyat. A sütő fúj, csendes és jó =)
Visszamentünk a páratartalom alá az akkumulátor alatt. Megvizsgáltuk a mosófolyadék tartályát, kiderült, hogy egy szivattyú van. Elvitték a tartályt. Csatlakoztatta a tömlőket. A folyadék lecsapódott. Kivették a szivattyúkat. A gumiszalagok normálisak. A végén a szivattyúk Uncle Jura csévélt tekercs, amelyet fehér (az érzéseket, hogy a burst felfújható labda csak vékonyabb). Tett. Minden összekapcsolt. Kiderült, hogy egy szivattyú nem működött, és rosszul állítottuk be. Én viszont - nem működik, de ömlik a hátsó mosó a csomagtartófedél (I terjed hegesztett, takarító kidobják, így nincsenek alátétek nincs szükség.). Úgy döntöttünk, hogy nem engedjük le a folyadékot a szivattyúk átrendezésére. Jobb, ha nem csinálod ... újra dörzsöltem. Ellenőrizte - működik! Ugyanakkor létrehozták a fúvókákat. Részletek:

csavarja ki a 2 csavart, hogy eltávolítsa a tartályt (az egyiken a szirénából érkező tömeg van)

Kapcsolódó cikkek