176 A város klinikai kórháza № 68 a москва, текстильщики, шкулёва улица, 4

Talált egy láb vagy lábtörés az első traumában. A tanszék vezetője és a mézes munkatársak! Egész nap sírtam a fájdalomtól az anesztetikát igénylő kéréssel kapcsolatban, hogy hideg és gondatlanok legyenek "viseljék". Köszönöm, kedves munkavállalók. Szóval meg akarom szakítani a lábam, és érzéstelenül hagyni. Nagy szerelem, szenvedő beteg.

A címsor aláírtam, ahogyan azt az egyik lányt, akikkel a szekcióban feküdtem, azt mondta. Ezt követõen mindannyian meg voltunk ragadva, és minden olyan rémületre, ami ott történt, szórakoztattuk ezt a kifejezést. Egy rövid ideig tartó terhességi időszakra hívtam a magas hőmérsékletű mentőket. A mentő gyorsan jött. A személyzet udvarias volt, bár amikor azt mondták nekem, hogy "Készülj fel, kimentünk a kórházba", elvesztettem. Senki sem mondta, mit vegyen velük, hova menjünk, stb. De ez szemetet. A recepción magában. Legközelebb ›

Apám kórházba került 7 nappal az epilepszia lefoglalása után. Aludta az egyszeri lapot, amelyet tovább lebontottak. Az orvosok nem foglalkoztak, de csiklandozták. Arra a kérdésre, hogy milyen gyógyszereket adnak neki, csak válaszolt a gyógyszerekre. Ha újra megkérdezni, a válasz után nem értem, hogy miről beszélsz. Neurológiai Intézet. 7 nap múlva meglátogatta, rosszul érezte magát. Természetesen azonnal segítséget kértek. Négy nővér jött, egyikük megpróbált egy szívmasszázst végezni (nincs oktatás) a többit. Legközelebb ›

Miután megkapta a GKB N 68-at a postoperatív ventrális herniák kórházi kezelésére, természetesen aggódni kezdtem, mert korábban a kórházaknál működtek. De az izgalom kezdett elmenni, amennyire a kommunikáció a járó orvos Matkov Ivan Valentinovich - figyelmes, inspiráló nyugalom és a megbízhatóság. A művelet a kézhezvételt követő nap volt. Ez a csodálatos sebész Matkov Ivan Valentinovich, kifejezzem nagy hálámat a magas szakmai színvonalért. Legközelebb ›

Ebben a kórházban teljesen elégedett voltam az orvosokkal és a kezelés normális volt. De a betegek kezelésének feltételei nem különösebben. Különösen nem tetszett nekem, hogyan táplálnak ide. Ha erősödni fog, ha az étel monoton, a részek kicsiek, és az étel önmagában íztelen és nem tápláló.

Kórházba mentem 68. Tüdőgyulladást kaptam, 3 óráig a várószobában maradtam, miután megkaptam az orvost, felajánlották, hogy vegye le a ruháimat és a cipőmet. Miután hideg mentőkbe kerültek és egy másik épületbe vitték. A 9 napos kezelés után elmondták nekem, hogy elbocsátanak. Azt mondtam, hogy nem érzem jól magam. Michurina S. V. elmondta, hogy pénteken írnom kellett, hogy útban van. Hazaérve megmértem a hõmérsékletet, 38,2 volt. Ilyen hőmérséklettel a kórteremből kiengedtem. Szükséges. Legközelebb ›

Van egy mentőautó a 68. kórház urológiájára. Pénz nélkül nem gyógyítanak ott, megbénítják őket, mert a művelet több fizetésemnek nevezik, még a csarnokban is a csótányok vezetnek. 60 ember számára csak 2 WC, mindig a sorban, ez szörnyű. Előre, az ápolónők esténként fecskendőket kapnak, hogy nem tudják, mit kell felvenni, miért nem kaphat gyógyszert velünk. Jó a nővér lány a vérkeringés kezeléséből, nagyon udvarias, a nővérek nagy része dühös és agresszív.

Talált egy láb vagy lábtörés az első traumában. A tanszék vezetője és a mézes munkatársak! Egész nap sírtam a fájdalomtól az anesztetikát igénylő kéréssel kapcsolatban, hogy hideg és gondatlanok legyenek "viseljék". Köszönöm, kedves munkavállalók. Szóval meg akarom szakítani a lábam, és érzéstelenül hagyni. Nagy szerelem, szenvedő beteg.

A címsor aláírtam, ahogyan azt az egyik lányt, akikkel a szekcióban feküdtem, azt mondta. Ezt követõen mindannyian meg voltunk ragadva, és minden olyan rémületre, ami ott történt, szórakoztattuk ezt a kifejezést. Egy rövid ideig tartó terhességi időszakra hívtam a magas hőmérsékletű mentőket. A mentő gyorsan jött. A személyzet udvarias volt, bár amikor azt mondták nekem, hogy "Készülj fel, kimentünk a kórházba", elvesztettem. Senki sem mondta, mit vegyen velük, hova menjünk, stb. De ez szemetet. A recepción magában. Legközelebb ›

Apám kórházba került 7 nappal az epilepszia lefoglalása után. Aludta az egyszeri lapot, amelyet tovább lebontottak. Az orvosok nem foglalkoztak, de csiklandozták. Arra a kérdésre, hogy milyen gyógyszereket adnak neki, csak válaszolt a gyógyszerekre. Ha újra megkérdezni, a válasz után nem értem, hogy miről beszélsz. Neurológiai Intézet. 7 nap múlva meglátogatta, rosszul érezte magát. Természetesen azonnal segítséget kértek. Négy nővér jött, egyikük megpróbált egy szívmasszázst végezni (nincs oktatás) a többit. Legközelebb ›

Nem ez volt az első alkalom, hogy kórházban voltam, de egyszer már bejöttem az osztályba. Szeretnék kifejezni nagy köszönetemet a csapatnak, különösen a MED-nak. SISTERS, milyen umnichki lányok, a kedvenc kérdésekre és kérésekre, mindenki, injekció, csepegtető, tabletta. Néha az orvosok nem várnak, de édesem. A húgom már itt van. Mivel gyakran fekszem a kórházakban, így fogok mondani, a tanszék arca édes. A nővérek, az osztályban 1 kardiológus minden szép, kedves, szimpatikus. De van egy kis mínusz, mivel a kezelést az orvosok írják le, és az orvosi manipulációt. Legközelebb ›

Tegnap elhagytam a kórházat. A nőgyógyászati ​​osztályban lévő járóbeteg orvoshoz irányított, stagnáló terhességgel. Kezelőorvosom gyönyörű, fiatal, nagyon felelősségteljes és jól ismert orvos Oganesyan Anna Samvelovna volt! Nagyon biztonságos kezekben voltam! Mindig mindent felügyelt. A betegek megkerülése naponta kétszer. Minden beteg történetét tökéletesen ismerem, és minden érdekes kérdésre válaszoltam. ÖSZTÖNÖTT, HOGY AZ EMBERI KAPCSOLATHOZ. Legközelebb ›

A mentő szívrohamot hozott anyának. A csodálatos újraélesztés után 2 kardiológiára kerültem át. Head. Shmakov A. G. osztályán. Egy ilyen képzett és magasan képzett kardiológus még nem találkozott más klinikákon Moszkvában. Ő figyelmes, mosolygó, nem arrogáns, a zsarolás jelei nélkül. Az orvos Olga Mihailovna szép és társaságkedvelő. Ha velük kommunikál, akkor tényleg úgy gondolja, hogy élni fog. Az ápolónők és a nővér vezetői. Az iroda tiszta, a szemetet időben kiveszik, a fürdőszobákat feldolgozzák. Legközelebb ›

A férjem tegnap esett epilepsziás munkára, mentőautónak hívták. Elvitte, és elhozta 68 kórházba. Hamarosan meglátogatták, és ugyanabban az időben beszélgettem az orvossal arról, hogy milyen súlyos a fejét a zúzódása. Az orvos nem volt orosz (számomra nem számít), de még nem mutatkozott be, Hamil agresszíven beszélt, nem tudott válaszolni az egyik kérdésemre. A végén, amikor elmondtam a férjemnek, hogy elindulunk, az orvos is megsértődött. Nem adtam semmit, sem minden eredményét. Legközelebb ›

Vannak professzionális orvosok, hivatásos orvosok. Őszintén köszönöm az urológusnak Kolbasov Dmitrij Nikolaevit, mindenekelőtt a kedves, emberi hozzáállásért. Az első konzultáció után megértette, hogy ő egy szakértő szakember, szakma az üzlet egy érzékeny lélek és a nyitott elme, aki aggódik az egyes betegek. KÖZÖS KÉRDEZÉS!

Tegye nagymamámat a kórházba 5 nappal ezelőtt, akut fájdalom a mellkasban (húzva) 1 testben, 4 emeleten. 3 nappal ezelőtt roentgen-t - a gerinc kompressziós törését okozta. Az osztályon dolgozó orvos azt mondta, hogy nem az ő hatásköre és a traumatológus okozta, nem adott semmilyen javaslatot. A traumatológus 3 napig tart! Nincsenek ajánlások. Olyan ez, mint. Mit tegyünk? Már fuldoklik.

Egy mentőautó hozta apámat a kórházba. A váróteremben négy órán át tartott diabéteszes infarktust! Négy! Egy óra és fél óra várta a kardiológust, ez normális? A szívbetegségben szenvedő személy nem kardiológiában, hanem terápiában részesült. Miért? Miért mennek oda? Ráadásul az orvosok azonnal álltak a pácienssel, és vitatkoztak, hol mondják - az endokrinológiában vagy a terápiában. Ez normális is? Most az orvosi etika látható. Mélyen az éjszaka folyamán egy férfi megdöbbentette magát, hogy terápiát készítsen. És mi a következő? Könnyű. Legközelebb ›

Kapcsolódó cikkek