World Hockey Championship 2018, Oroszország - Finnország - 2 3 b - A finnekre elveszett oroszok

Oroszország - Finnország - hogyan játszottak: az elmúlt években a finnek orosz riválisok tűntek. Ma azonban ez a csapat ellenségesnek számít. Nagyon sértő veszteségeket szenvedett a Suomi csapatához, beleértve a Szocsi olimpiát is. De a jégkorongozóink más találkozókon is részt vehetnek. Ebben a meccsben az oroszok és a finnek a második helyen küzdenek az asztalnál. A legmagasabb vonalat az amerikaiak vették. A vereség után Oroszország harmadik helyezést ért el a B. csoportban.

Világhoki-bajnokság 2015, Oroszország - Finnország - 2 3 b - A finnekre elveszett oroszok

Az első dvadtsatiminutki döntőjében az orosz csapatnak volt esélye - a provokátor Leo Komarovot a meccs végéig eltávolították Chudinov kísérletére. De nem értettük meg saját többségünket. A finnek pedig kihasználták az esélyüket. A második időszakban Alexander Barkov a híres Spartak játékos fia - 1: 1 arányban szerezte meg a korongot. A fej harmadik szakaszáig soha nem láttuk.

Oroszország bombázott az ellenfél kapujában, de nem ért el semmit. Öt perccel a találkozó vége előtt, "korrigálták" Artemy Panarin - 2: 1. De a finnek beléptek és dühösek, és nem akartak győzelmet aratni - a korongot Jonas Donskiy szerezte - 2: 2. Mivel az ellenfelek nem támaszkodtak, a túlóra elkerülhetetlen volt. "Meg kellett tárgyalnom" egy sorozat lövöldözésben. Tudtam ugyanazt a Donskoy-t szerezni. Finnország nyert - 3: 2 B.

Match Russia - Svédország május 14-én, 17-15-kor kezdődik. A mérkőzést Oroszország 2 sugározza.