12 Kardinálisan vékonyabb emberek megosztják legjobb tanácsukat

Az internet a különböző fogyatékossággal rendelkező emberek fényképét mutatja be.

De mindig azt hittük, hogyan csinálják.

Itt vannak olyan bátor lelkek, akik jobban megváltoztathatják életüket!

Kiderül, hogy nem minden a sportról és a táplálkozásról függ.

1. Kezdje a kicsi.

12 Kardinálisan vékonyabb emberek megosztják legjobb tanácsukat
12 Kardinálisan vékonyabb emberek megosztják legjobb tanácsukat

„Elkezdtem, hogy menjen haza a munkából gyalog. És ez majdnem 6 km-re. Megcsináltam 6 hónapig, majd kezdte meg az átállást az egészséges táplálkozás. Teljesen megszünteti a cukor, félkész és egy évvel később bérelt egy személyi edző. Ez volt számomra a képzési program (guggolás , nyomógombok, emelési súlyok).

A tanácsom: ne rohanjon, ne kezdjen kicsi. Tegye meg, hogy mindezek a terhelések az Ön számára egy közös dolog legyen, amely része a mindennapi rutinnak. Például kifejezetten abbahagytam az utazási kártyám megvásárlását, és nem volt más választásom, mint hogy gyalog megyek haza. Amint az első lépés ismertté válik, menj tovább a következőhöz: egészséges étel vagy nehezebb fizikai erőfeszítés ", Signe 60 kilogrammot veszített 2 év alatt ilyen mérsékelt terhelés mellett.

2. Ne adjon fel tanácsot, hanem jobban hallgassa a testedet.

12 Kardinálisan vékonyabb emberek megosztják legjobb tanácsukat
12 Kardinálisan vékonyabb emberek megosztják legjobb tanácsukat

„Olyan sok úgynevezett szakértők az egészségügyi és fitness ipar, de akkor is határozhatunk meg, mi a testmozgás és a diéta alkalmas az Ön számára Ezalatt az idő alatt én is tanultam egy dolog .. Mindannyian egyediek, és válaszoljon az ugyanazokat a dolgokat . különböző Emlékezz, senki sem tudja a szervezet jobban, mint te, különösen azokat a „szakértők” az interneten megtalálja a saját niche „- .. Hunter, elveszett 48 kilogramm évente.

3. Ha a kardio szopni, szopni, csináld, amit szeretsz.

12 Kardinálisan vékonyabb emberek megosztják legjobb tanácsukat
12 Kardinálisan vékonyabb emberek megosztják legjobb tanácsukat

„A legnagyobb kinyilatkoztatás volt számomra az a tény, hogy a súlya 125 kilogramm minden cardio igazán szilárd szar. Egy barátom mutatott nekem néhány erősítő edzés, és én szó szerint beleszeretett. Elég megvalósítható a súlyom, és én, az úton, nyitott hatalmas erő. és egy idő után rájöttem, a szépség, a boksz. alatt erősítő edzés, tudtam, hogy dolgozzon ki és jó állóképességet, így boksz tényleg nagyon szórakoztató számomra. most és cardio adott nekem sokkal könnyebb, és év márciusában von 5 km-re vár rám! " - Olivia, évente 45 kilogrammot veszített.

4. Ha félénk az edzőteremben való részvételhez, először foglaljon állást más tevékenységekkel.

12 Kardinálisan vékonyabb emberek megosztják legjobb tanácsukat
12 Kardinálisan vékonyabb emberek megosztják legjobb tanácsukat

„Elkezdtem járni gyalog. Sétált 15 perc egy nap, akkor vettem vízi aerobic. Tartottam akvatrenirovki 9 hónapig, mígnem rájött, hogy végre kész a tornaterem. Soha nem gondolta volna, hogy ennyi beleszeret erőt gyakorol, de itt vagyok "- Diana, 15 hónap alatt 40 kilogrammot veszített.

5. Soha ne menj étrendre.
Jobb, ha elmész egy útra,
hogy megváltoztassa életmódját.

12 Kardinálisan vékonyabb emberek megosztják legjobb tanácsukat
12 Kardinálisan vékonyabb emberek megosztják legjobb tanácsukat

„A cél az én nagy utazás volt egy radikális változás az én utam az élet nem egy diéta, nem gyakorolják, és természetesen nem tabletta Ez -... Egy új életforma számomra oly sokszor haza akartam menni, feküdjön le kedvenc kanapéra, és pizzát enni sült szárnyakat . De én nem, mert tudom, mit próbálok olyan nehéz, és nem akarja, hogy ismét mi voltam „- Gurinder, elvesztettem 30 kg 3 éves utazás.

6. Válasszon egy olyan környezetet, amely támogat és inspirál.

12 Kardinálisan vékonyabb emberek megosztják legjobb tanácsukat
12 Kardinálisan vékonyabb emberek megosztják legjobb tanácsukat

„Nagyon szerencsés voltam, hogy megfeleljen egy lány (most felesége), aki segített az út mentén. Mindig mellette haladt, és támogatta a harci szellem. Csakúgy, mint a szüleim, akik hihetetlenül izgatott, amikor futottam életem első maraton És persze barátok, akik hittek bennem.
Nagyon barátságos voltam a maraton résztvevőivel. Az ilyen emberek melletti futás öröm, "- Zachary, évente 24 kilogrammot veszített.

7. Akkor könnyekbe üthet, amikor először jössz az edzőterembe, de ne felejtsd el, később könnyebb lesz.

12 Kardinálisan vékonyabb emberek megosztják legjobb tanácsukat
12 Kardinálisan vékonyabb emberek megosztják legjobb tanácsukat

„Soha nem fogom elfelejteni az első edzésen. Sírtam. Szeretném elmondani, hogy én egy kicsit néhány könnycseppet ejt, de nem, én keservesen sírt. Helyes volt az edzőteremben, és az egész nép körül nézett rám. Leültem a földre, és azt hittem, hogy tudok adni most, kelj fel, és hagyja, vagy tudom húzni magam, és harcot, és úgy döntöttem, hogy feladja - .. ez túl könnyű Nem számít, milyen keményen most, napról napra lesz. A legfontosabb dolog nem az, hogy biztonsági másolatot készítsen "- Jackie, évente 31 kilogrammot veszített.

8. Határozza meg rossz szokásait, és megszabaduljon tőlük.

12 Kardinálisan vékonyabb emberek megosztják legjobb tanácsukat
12 Kardinálisan vékonyabb emberek megosztják legjobb tanácsukat

"Úgy döntöttem, hogy másfél évvel ezelőtt vigyázok magamra, de az egészséges életmód felé vezető úton még mindig folytatódik." Az élelmiszer volt számomra egy igazi drog, különösen a cukor, és ez a küzdelem a függőségemmel még mindig folytatódik.
Elkezdtem figyelemmel kísérni az étrendemet, és számolni kezdtem a kalóriák számát, amelyeket fogyasztok. Megszüntette a cukrot a házban, és már nem is fogyasztott nedomashnee ételt. Néhány nappal előre főzök magamnak, és csak egészséges ételeket fogyaszok "- Timothy, 1,5 év alatt 45 kilogrammot veszített.

9. Keresse meg azt, akivel foglalkozni fog.

12 Kardinálisan vékonyabb emberek megosztják legjobb tanácsukat
12 Kardinálisan vékonyabb emberek megosztják legjobb tanácsukat

„Azt mérlegelni 108 kilogramm, gyorsan elfáradt, és úgy döntött, ideje, hogy húzza össze magam én tűzte ki -. Ide maraton Color Run (maratoni party, hossza 5 kilométer, lezuhanyozott színű por, amely alatt a résztvevők), de 2. hónappal azelőtt, hogy én még mindig ugyanaz a rest egy nap azt mondtam, egy kollégája tervek, és ő azt mondta, hogy fut velem ő regisztrált minket ebédre, és rájöttem, abban a pillanatban .. „a fene egye meg valóban történik! "

Munka után kezdtünk kocogni a parton. Először csak egy perc "tiszta" futás hiányzott. De lassan ezúttal minden megnövekedett. A barátom azt tanácsolta, hogy próbáljak örömet szerezni tőle. Elkezdtem elképzelni, hogy már a Color Marathon tagja voltam. És ez segített nekem, "- Jenna, elvesztette a 27 kilogrammot 16 hónap alatt.

10. Határozza meg, hogy milyen akadály áll az úton egy új életre.

12 Kardinálisan vékonyabb emberek megosztják legjobb tanácsukat
12 Kardinálisan vékonyabb emberek megosztják legjobb tanácsukat

„Elkezdtem menni egy pszichológushoz, mert az én generalizált szorongásos zavar. És miután az első látogatás félelmeimtől járó fogyás, kitört. Nagyon furcsa hallani, hogy valaki fél, hogy elveszíti a súlyát, de ez csak rólam szól. Annak a valószínűsége, hogy nem tudok nagyon megijesztett, de vettem félelmeimtől megemészteni őket, és kezdett fellépni, és ez az eredmény „- .. Vanessa, elveszett 32 kiló 5 hónap.

11. Ne feledje, hogy az élet zavarhatja a terveket.

12 Kardinálisan vékonyabb emberek megosztják legjobb tanácsukat
12 Kardinálisan vékonyabb emberek megosztják legjobb tanácsukat

„Míg a jogi egyetemen tanulmányait, én küzd az én súlyfelesleggel és csinálja jól, amíg egy napon, egy vírusos fertőzés, amit fogott, ne akard, hogy szteroidokat. Segítettek megszabadulni a szörnyű ízületi fájdalom és duzzanat. De a végén a harmadik edzésem évében már 31 kilogrammot nyertem.
Hat hónap telt el, mielőtt sikerült legyőznem ezt a vírust. Kiléptem az ivó szteroidokat és ismét magamon dolgoztam. Ebben az időben vissza tudtam állítani az összegyűjtött összeget, 31 kilogramm, majd egy másik 25 "- Kelly, évente 56 kilogrammot veszített.

12. Ösztönözze magát minden győzelemért,
még a legkisebb számára is.

12 Kardinálisan vékonyabb emberek megosztják legjobb tanácsukat
12 Kardinálisan vékonyabb emberek megosztják legjobb tanácsukat

„Amikor elkezdtem a kemény utat, hogy lefogy, Elvesztettem 2-5 kg ​​hetente. Természetesen ez az arány csökkenni kezdett, és egy idő után egy héten, azt elveszítheti legfeljebb 500 gramm. Mindazonáltal valahányszor türelmetlenül felkegyem a mérlegre, mert a fejlődésem még mindig folyik.
Kezdettől fogva gondoltam, hogyan jutalmaznám magam a sikerért. És úgy döntöttem, minden edzéssel új cipőpárt veszem magamnak. Ez számomra kitűnő motiváció volt számomra, "- Atina, 84 kilogrammot veszített 2,5 évig.

Kapcsolódó cikkek