12 A kardinálisan vékonyabb emberek megoszthatják egymással a harmónia megszerzésének ösztönzőit

Néhány bátor ember elmondta. milyen hirtelen megváltoztatták életmódjukat, és vele együtt - egész életüket. Jobban. Példájuk egy másik tudomány!

Signy Heffernan - mínusz 57 kg 2 évig







A fő tanács. Fokozatosan változtassa meg az egészséges képet. Egymás után.

„Elkezdtem hazaér a munkából, gyalog séta hossza közel 6 km Úgy hat hónapig tartott, aztán úgy döntött, hogy az egészséges táplálkozás: ... abbahagyta az evést cukrot, mindenféle félkész Egy évvel később, miután hazafelé a munkából gyalog 3-5 nap. egy héten bérelt egy személyi edző, és elkezdte a swing, és nem erősítő edzés (fekvőtámasz, súlyzók, felülések, stb), valamint az intervallum edzés -. gyorsul.

Kezdetben nem veszítse: megtalálni a ritmust, és végrehajtja testmozgás a menetrend, hogy az összes hiányzó vremeni.Kak Ha van egy világos menetrend, akkor lehet, hogy egy kezdő rajta - hozzá az egészséges táplálkozás és lengeni kezdenek. Válasszon egyet egymással, és bátran dobjon magának egy új kihívást magának.

Hunter Montgomery - évente 48 kg-ot veszített

A fő tanács. Figyelj, amit tanácsolsz, de tedd, ahogy a belső hangod mondja.

"Szakértők" a fitnesziparban és az egészséges táplálkozóhelyen. Rendkívül fontos a különböző gyakorlatok és menük megkeresése és kipróbálása. Rájöttem, hogy minden az egyén, és különböző módszerek és tréningek fognak működni minden egyes ember különböző módon. Ne felejts el egy dolgot: senki nem tudja jobban a testedet, mint maga ismer - és nem mindenki az interneten - szakértők. Találd meg a tiéd és menj! ".

Olivia Sullivan - évi 45 kg-ra csökkent

A fő tanács. Ha a kardio túl van a hatalmadon, keressen valami mást - valami, ami megfelelő az Ön számára.

Diana Nosgard - mínusz 41 kg 1,3 évig

A fő tanács. Ha habozás nélkül edzeni az edzőteremben, először próbáld ki az edzést, amíg magabiztosabb lesz.

"Sokat sétáltam, 15 percenként." Aztán regisztráltam a víz aerobik óráira, elvesztettem 7 kg-ot, hetente négyszer jártam 9 hónapig, és hamarosan úgy döntöttem, hogy készen állok az edzőterembe. Nem gondoltam volna, hogy olyan nők közé tartozom, akik sportolni akarnak, de ez történt. Hetente legalább 5 alkalommal járok az edzőterembe, és megtanultam a kardio és az edzést.

Zachary Rieger - évente 24 kg-ot veszített

A fő tanács. Keressen egy olyan embercsoportot, aki támogatni fogja Önt és bátorít.

„Körül magát olyan emberekkel, akik mindig támogatni fogja. Szerencsém volt, mellém volt barátnőm (most a feleségem), aki támogatott engem a kezdetektől. Odarohant hozzám, és éljeneztek. A szülők is közel voltak percenként, érdekel a fejlődés és örültek nekem, amikor az első maratont futtam, és minden barátom mindig ott volt.

Férfiak körének támogatása. csodálatos légkört teremt; nem kell maratoni futónak lenni velük. Minden embert elfogadnak, bármilyen szinten. Még barátokkal is barátkoztam. "

Jackie Kencam - elvesztette a 32 kg-ot 2 év alatt

A fő tanács. Talán az első edzésen sírsz, de ne feledje: a következő sokkal könnyebb lesz.

„Soha nem fogom elfelejteni az első edzésen. Szeretném elmondani, amit én csak könnyet ejt, de nem, csak sírt. És ez volt az edzőteremben, ami a munkám, és minden kollégám próbált a legjobb tudtak mintha semmi Egy pillanatra, a tréningem közepén leültem, és úgy gondoltam, hogy bármit is tudok köpni, vagy összeszednék az erőt - és a következő tréning nem lesz olyan nehéz nekem.

És összeszedtem az én akaratomat ökölbe, mert ez volt a legkönnyebb lemondani. Kedvenc ajánlatom: "A különbség az esés és a hiba között az, hogy úgy döntesz, hogy visszatérsz a lábadra." Rájöttem egy dologra: bármennyire is volt számomra, ha folytatnám a lábamat, akkor minden nap könnyebb lenne. "

Gerinder Pabla - 32 kg-ot 3 év alatt

A fő tanács. Ne ülj le a "csak egy diétán". Indítsa el az egész életmód megváltoztatását.

„A legnehezebb dolog a történet ezen a felújítás az életem. Ez nem egy diéta, ez nem képzés, és, persze, ez nem a tabletta. Ez egy teljes életmódváltás. Ó, hányszor akartam ülni a kanapén, és enni pizza, egy vödör sült szárnyakat, vagy valami ilyesmi. De nem fogok csinálni, mert tudom, hogy mit keresnek, és nem vágyom, hogy menjen vissza, aki azelőtt voltam. "

Timothy Reed - 1,5 év alatt 45 kg-ot veszített

A fő tanács. Határozza meg rossz szokásait és fejezze be azokat.

„Beletelt 1,5 év elveszíteni 45 kg, de én még nem leállt a magam és a mai napig. Az étel volt a gyógyszer számomra, különösen édes. A küzdelem nem ér véget. Elkezdtem tanulni az egészséges táplálkozás. Különösen a kalória. I ügyeltem arra, hogy a makro- és microfood amikor elkezdett dolgozni izomépítés. a kísértés az élelmiszer, különösen a cukor. volt mindig a legnehezebb lépés az utam. lehet legyőzni, ha nem tárolja otthon, és nem gyakran megy az éttermek. mindig Előre elkészítem magamnak az ennivalót, és csak tápláló ételeket vásárolok. "







Vanessa Nelson - mínusz 32 kg 5 hónap alatt

A fő tanács. Határozza meg a pszichológiai akadályokat az Ön és az életmód megváltozása között.

„Amikor elkezdtem kezelőorvos miatt magas szorongás legtöbb félelmek járó fogyás, ostalas a múltban. Valószínűleg furcsán hangzik, de a fogyás valóban megijesztett. A gondolat, hogy a kudarc lehetőségét zuhant rám horror. Csak amikor én elengedték és abbahagyták az apróságokat, aggódva észrevettem a nagy változásokat. "

Jen Flores - elvesztette 27 kg-ot egy évig egy kicsiben

A fő tanács. Regisztrálj egy barátoddal, hogy részt vegyen a maratonon.

„Azt mérlegelni 109 kg, mindig úgy érezte, fáradt, de nem volt kész, hogy visszanyerje az egészségét. De amint a célt tűzte ki, hogy futni 5 km, de 2 hónappal a verseny előtt, még mindig szerettem, hogy feküdjön a kanapén. Említettem vágya hogy részt vegyenek a versenyen kollégája, és ő azt mondta, hogy fut velem a vacsorát ő regisztrált, és aztán rájöttem -. nincs visszaút kezdtünk jog a part mentén a munka után az első két hétben nem tudtam futni hosszabb, mint egy perc ... az idő megkezdte a távolságot egy megmentési toronytól a másikig . Ez motivált, hogy nemcsak rávettem magam, hanem a szünet, pihenni egy kicsit. Ez verseny volt a fordulópont. Láttam, hogy minden lehetséges. "

Athena Garza - nem 84 kg 2,5 évig

A fő tanács. Jelölje meg mindenkinek a sajátját - még a legkisebb - eredményt is, és bátorítsa magát.

"Amikor elkezdtem utazni, hetente 5 kg-ot veszítettem el, majd kevesebbet, és néha egy kilogrammot veszítettem hetente, sokszor csak fél kiló volt. Láttam az eredményt, kezdettől fogva arra gondoltam, hogyan jutalmaztam magam, amikor elérnem minden célt, minden alkalommal, amikor valamit elérnék, új ruhákat vagy cipőket vettem magamnak. "

Kelly Gisler - évente több mint 56 kg-ot veszített

A fő tanács. Ne felejtsd el, hogy az élet meg tudja változtatni saját súlycsökkenési terveit. Ismerje meg a csata sikertelenségét.

„Kutatásaim során a Law School, én továbbra is küzd a túlsúly nagy sikerrel, amíg a vírusfertőzés nem kényszerített, hogy szteroidokat, mert a hihetetlen ízületi fájdalom és duzzanat. Kerestem 32 kg néhány hónapig a harmadik tanév Karán . Beletelt 6 hónappal a harcot a vírus, de abbahagytam szteroidokat szed újra és elkezd dolgozni a túlsúly. Eton elvesztettem 32 kg, majd további 23, és összesen 56 kg esett ezen a ponton. "

Irodai étrend: banán, aszalt gyümölcs és zsidótövisbogyó

Néhány szendvicset reggelire, majd kávét csokoládéval, majd egy kolléga cookie-jait, géppisztollyal és zsetonokkal, hogy vacsorázzanak éhezést. És most a mérlegek három vagy négy extra fontot mutatnak, akkor oh! - milyen nehéz az edzőteremben vezetni. És most, hogy éhen, kérdezed? Nem, mindig szükség van, de a táplálkozási szakemberek egyszerű tanácsát követve. Szerintük, akár egész nap ül egy székben, akkor nagyon gyorsan fogyni lehet (on)

10 helyes könyv a fitnessről

Irodalom arról, hogyan lehet szép és karcsú, sokat. Azonban, ki ez a hatalmas halom fontos, hogy húzza a könyv, amely valóban segít, de nem lesz az első sor, hogy ígéretet, mint valami „izmos alakja az elmúlt hónapban” vagy „mínusz öt kilogramm egy hét alatt.” Mi választottuk a forró tízet - könyvek, amelyekben megbízhat (több)

Olvassa el

Gennady Onishchenko: Az idő előtti halálesetek 45% -a Oroszországban a dohányzáshoz kapcsolódik

A tudósok az öt legféltettebb alkoholtartalmú italt nevezték el

Ne kockáztasd velük! [és milyen korban is biztonságosabb inni]

Az amerikai orvosok csökkentették a magas vérnyomás mutatóit

Most a magas vérnyomásban szenvedő betegek azok, akiknél a "felső" száma meghaladja a 130-at, és nem a 140-et

Az orosz válogatott labdarúgó-játékosai a cukorbetegek támogatására készült videót játszottak

Tudomány a cukorbetegség ellen: gyomor-műtét, bioszenzor cukorszabályozáshoz és szuper-gyógyszer

A vezető kutatók azt mondták a KP-nek, hogy milyen új fejlesztések segítenek a cukorbetegek életminőségének javításában.

Éppen ezért az emberek cukorbetegségben szenvednek: a kutatók úgynevezett váratlan "cukorbetegség"

A világi diabétesz napján tapasztaltuk a vezető szakembereket, hogyan befolyásolják a betegség, az alvás, az alkohol, a cukor és a genetika fejlődését.

Rospotrebnadzor: minden második oltás az influenza ellen Oroszországban

Ez azonban nem jelenti azt, hogy sokkal kevesebb köhögés és tüsszentés lesz, a szakértők figyelmeztetnek.

Miért Mikhail Zadornov megbetegedett: az egészséges életmód nem mentette meg a szatiristát

A skizofréniával diagnosztizált hírességeket

Ők csupán halandók. A benne rejlő előnyökkel és hátrányokkal. És betegségek is

Gennady Onishchenko: Oroszországban évente 400 000 ember hal meg nikotinnal. És az amerikai dohányzási maffia továbbra is ellene áll

Az ex-glavanswanrach ország, és most az Állami Duma helyettesje ismét megkapja a riasztást a "Komsomolskaya Pravda" rádióban [audio]

"Már nem egy mondat": hogyan kell kezelni a rákot St. Petersburgban

Miután megtapasztalta a diagnózis első sokkját, az emberek kezdik keresni, hol és kinek kell kezelni. Egyre több orosz tolmácsolja ezt a keresést Petersburgba. Megtanultuk miért

Milyen divat-trendek a HLS-ben segítenek a valóságban hosszabb élettartamban?

És amelyek nagyobb valószínűséggel károsak az egészségre, mondta egy orosz kutató, az öregedésgátló gyógyszer szakértője, egy vezető orosz-somintológus, Alexander Kalinkin

Ha ismeri ezeket a szabályokat, akkor irányítja az Ön által megkövetelt összegeket a saját betegség, gyermekbetegség és mindent a lehető legkevesebb időt és idegrendet.

A tudósok megtudták, mit érez az elhunyt: mindannyian felismerik és megértik, hogy "nem lettek"

A legtitokzatosabb állatok Oroszországba szállítottak, ami megőrzi a rák és az öregedés győzelmét

A "KP" tudósítója egy egyedülálló laboratóriumba látogatott, és megtudta a kutatók tudományos és orvosi terveit [az állatok fészkeiről szóló online közvetítés nyitva van!]

Elviszi őket az űrhajósokba?

Ajánljuk a tesztünket

Hogyan kezelheted a hideget?

Az 5 leggyakoribb mítosz az egészségügyért folytatott küzdelemben

Teszteld: "Milyen halász vagy te?"

Jól ismerkedik a halászati ​​világ változatos, tele tudásával és érzelmeivel?

Mi a homeopátia egyszerű szavakkal

Elmondjuk az igazat az orvostudomány legelterjedtebb módjáról




Kapcsolódó cikkek