21 A kérdés, hogy minden vasárnap fel kell kérdeznie magát

Az életben minden kérdéssel kezdődik.

A kérdés az, hogy olyan, mint egy iránytű, amely a célpontra mutat.

Ha kérdés merül fel, akkor elégedetlenség van valamivel és vágyakozással, vagyis valami elérni.







A kérdésektől kezdve tudatosul a jelenlegi helyzet, majd a probléma megfogalmazása, a megoldásváltozat megválasztása, a cselekvések és végül a cél elérése.

Vannak olyan kérdések, amelyek kifejezetten az Ön élethelyzetéből származnak.

És vannak olyanok, amint azt mondják, örök kérdéseket, amelyeket folyamatosan rendszeressé kell tenni.

21 A kérdés, hogy minden vasárnap fel kell kérdeznie magát


Mindenkinek alkalmasak. És ezekre adott válaszok sokat segítenek az életed javításában és megoldásában.

Ha őszinték, és a válaszok után fogsz cselekedni.

Ezért 21 kérdést ajánlok fel Önnek minden vasárnapra.

SINGLE NUANCE - jobb, ha friss elmével kérdezd meg magadtól. Vagyis szombaton jó pihenés a mindennapi munkából. És vasárnap már önellenõrzést végeznek.

1 - Milyen új ismereteket szereztem és mit vezettem be ebből.

A siker titka egyszerű - minden nap előrelépést tesz. És egy év alatt eléri a célt, vagy 365 lépéssel közelebb kerül hozzá.

Az új információ pedig gyorsabbá, könnyebbé és hatékonyabban halad.

2 - Legnagyobb sikerem egy héten belül.

Ha visszanézel, és javítja az eredményeit, önbecsülést és bizalmat vet fel. A befejezett üzlet erősebbé teszi. És a hangsúly erre még nagyobb hatást fejt ki.

Ha nincs eredmény, akkor itt az ideje, hogy megkérdezzük magunkat - miért.

Végtére is, vagy fejlőd vagy romlik.

3 - ahol fékeztem - pazarlott vagy üresjáratot vesztegettem.

Mindenki ezt megteszi. Még a milliomosok is. De a sikereket azok érik el, akik időben észlelik, és leállítják a féket. Ez a kérdés segít a fékek időben történő eltávolításában és a működés megkezdésében.

4 - Mi az, amit elhalasztok, a következő héten kell lennem.

Minden időben. Egyes esetek szenvedhetnek, és mások nagy veszteséghez vezethetnek, ha nem. Ilyen esetek szinte minden héten.

5- Milyen célt szeretnék elérni a jövő héten, és mit kell tennem ahhoz, hogy elérjem?

Ez lehetővé teszi, hogy megnézzük az egész helyzetet és kiemeljük az azonnali cselekvés prioritásait. Ha van egy cél - a tetteid a legmagasabb szintű tudatosságot kapják.

6 - Van valaki, akinek szeretnék köszönetet mondani valakinek.

Valóban valaki segített neked - egy jó szót, tanácsot, vagy csak támogatott. Kifejezze háláját - talán ez lesz az első lépés egy nagyszerű és gyümölcsöző együttműködéshez.







7 - A legerősebb benyomás a héten.

Életünk az emlékezetből áll. Ha nincs erős benyomás, akkor a hét hiába ment. És úgy tűnt, hogy egyáltalán nem éltél. Hamarosan a mindennapi élet törlődik a memóriából.

8 - Mi akadályozza meg, hogy előre lépjek és hogyan távolítsam el ezeket a zavarokat.

Rossz környezetben, rossz szokásokban, negatív tapasztalatokban, ismeretek hiányában, krónikus sebek - ki vagy mi vonzza magát, nem teszi lehetővé a maximális hatékonyság érdekében.

9 - Mi a 3 fő célom 3 évig.

A hosszú távú célok elemzése minden héten segít az Ön haladásának ellenőrzésében. Vagy, hogy megértsd, hogy egyáltalán nem mozogsz, vagy rossz úton haladsz ...

10 - Van valaki, akihez segíthetek.

Segítségével valaki más a legjobb módja annak, hogy barátaival és kapcsolatba lépjen. Ki tudja - a jövőben ez a személy segíthet Önnek.

11 - Milyen lehetőségek állnak rendelkezésemre.

Új ismeretek, új emberek, új események - lehetőségek mindig ott vannak. És a céljai közé tartoznak. Pontosan határozza meg céljátokat, és elkezdi látni a lehetőségek elérését.

12 - Amit tettem, hogy megtartsam magam a formában és a jó egészségben.

Amikor a szervezet tele van energiával, minden sokkal könnyebb. De ez folyamatosan működnie kell. A megállás pedig az energia csökkenéséhez vezet. Ez a kérdés segít abban, hogy mindig alakban legyen.

13 - Milyen lépéseket tesz el a célok felé, és mit tehetek most?

Ennek a kérdésnek a jelentése egyszerű - azonosítani a 2-3 lépést, amit most tehet. És akkor - a következő vasárnap - a tapasztalatok és az új ismeretek alapján láthatja a következő lépéseket a cél felé.

14 - Attól félek - a félelmeim - és mit tegyek, hogy csökkentse őket.

Minden ember fél valamitől. Ez a kérdés segít szembe nézni a félelmekkel szemben. Ha tudod, hogy pontosan mitől félsz, akkor néha egyszerűbb legyőzni az ilyen félelmet.

15 - Annak eldöntése, hogy melyik ügy fogja előrehaladni a lehető legnagyobb mértékben.

A viharos tevékenységet utánozhatod, eltolhatod a jegyzeteket és értelmetlen hívásokat tehetsz. És tehetsz egy dolgot, és azonnal lépj előre néhány lépést. Határozza meg és tegye meg.

16 - Ki tud segíteni - akikkel találkozni akarok.

A patthelyzet legjobb módja, hogy megtalálja a mentort - aki már elmúlt. Keress egy ilyen személyt, és kérdezze meg tanácsát.

17 - Egy készség fejlesztése a lehető legnagyobb mértékben elköltözik.

Mindig az a tudás, a bevezetése, amely segít a dolgokat gyorsabb, hatékonyabb, olcsóbb ... Ha a válasz erre a kérdésre segít összehasonlítani magukat a több sikeres ember a területen -, hogy ő, és mi nem az enyém.

18 - Mennyi időt töltöttem a családommal.

Mindannyian nemcsak magunknak, hanem a közelünkben lévőknek is élünk. De gyakran elfelejtjük. De semmi sem könnyebb ülni, játszani, csevegni velük legalább egy órát naponta.

19 - Mit csináljak, visszahúz.

Ha holtpontban vagy, és nem érti, hogy mit kell tennie, akkor egy nagyon jó megoldás lehet egy technika - Készítsen egy listát arról, hogy mit ne tegyen

20 - Az, amit én csinálok, teljesen haszontalan az életemben.

Talán érdemes megállítani valamit, és jobb időt tölteni a pihenésre.

21 - Ha a következő hét az életem utolsó volt, függetlenül attól, hogy hol volt a holnap.

A kérdésre adott válasz segít az élet főbb prioritásainak ellenőrzésében.

Ha minden héten igazán válaszol mindegyik kérdésre - új lehetőségeket és kilátásokra számíthat.

Az életedben a tudatosság és az irány növekedni fog.

És fokozatosan az élet mozog, ahol akarsz.

És ahhoz, hogy ez a folyamat minél kényelmesebb legyen, nyomtassa ki ezt az intelligencia kártyát

21 kérdés, amit önnek kell kérdeznie magától minden vasárnap




Kapcsolódó cikkek