Hogyan lehet fogyni gyorsan egy kötelet 2 hét Page 2 2

Program egy kötéllel a fogyás

Ha megfelelően vegyenek részt a kötelet - a hatás nem tart sokáig. De a kulcsszó a kifejezés „helyes”. Ellenkező esetben, a fáradtság és eredmények hiányában nem csak elrontani a hangulatot, de nem engedi, hogy javítsa, amelyhez Ön célja.

Fogyás egy kötéllel, hogy gyors és hatékony! Legyen ez a szabály, hogy csak kell ugrani a lábujjak, nyomja a könyökét, hogy a szervezet vezetése, és az egyenes háttal.

Elején a képzés, körülbelül 1-2 hét, próbálja alternatív mozgás és pihenés. Továbbá annak érdekében, hogy elkerüljék a túlzott stressz, pihenés csinálni kétszer annyi ideig, mint osztályok. Azaz, ha ugrik 1 perc, hogy magát a többi 2-3 percig, és ha lehetséges, továbbra osztályok. Edzések hetente 3-szor.

Az első napokban a képzés ne terhelje túl magát túl sok unalmas jumping.

A második héten, amikor már úgy érzi, állóképesség kezd elfoglalni heti 4 alkalommal és arányának csökkentése a képzéssel töltött időt és a kikapcsolódásra. Most, egy perc ugrálás egyenlő lesz az ellazulást.

A harmadik héten, amikor értek el bizonyos eredményeket, próbálja ugrani szünet nélkül 10 percig. Ha kap, próbálja javítani az eredményeket a képzés és más módokon:

• növeli a sebességet ugrások
  • hogy a határokon ugrás
  • felváltva ugrik egyik és a másik lábát

Nincs határa a tökéletességhez. Javítani kell a gyakorlat, menj a célt, és szükség van az összes kiderülhet.

Ugrókötél fogyás: mennyit kell ugrani?

Legyen felkészülve arra, hogy a folytatásban lesz beteg az izmok.
Az első napokban a képzés indul kicsi - nem fizetnek többet, mint ugró idő 5 perc.

Az ugrások száma percenként - nem több, mint 80. Fokozatosan növelje a menetidő - törekedni kell a félórás határt. De ismétlem, nem ugrik viselni, akkor jobb, ha nem egy pár sorozat 15 perc alatt, mint az utolsó kis erőt elviselni 30 percig.

Számított három hónapon belül állandó képzés a siker jöhet közel egy órát. Ezzel 4-5 szünetek 2-3 percig, ez idő alatt. Speed ​​percenként - 100-120 ugrik.

Miután ért el ilyen eredményt, nem törekszik arra, olimpiai teljesítményét. Ez az idő elég fenntartani egy szép karcsú test alakját.

Fogyás egy kötéllel két hétig

Az életben semmi sem lehetetlen. Két hétig, feltéve, hogy akkor vegyenek részt a 10-15 perc, ez reális, hogy javítsák a forma és elveszíti akár 6-8 kg. De ha már rámutatott a problémákat, a szív- és érrendszer, valamint a mozgásszervi rendszer, mint a gyakorlatok abszolút ellenjavallt.

Két héten belül a képzés kézzelfogható eredményeket.
Amikor végez mind a négy gyakorlatokat két hétig fog észrevenni jelentős eredményeket! Nézzük ezeket a gyakorlatokat:

Dolgozzanak ki 10-szer ugrott két lábon, 10-szer a bal oldalon, 10-szer a jobb lábát, 10-szer szimuláló fut.

Döntetlen vagy elképzelni a sor elejére. Minden alkalommal, amikor egy ugrás, és a föld különböző oldalain a vonalat. Kezdje 15-20 alkalommal.

Kereszt a karok egy kötéllel a derék és a folytatásban. Az ilyen ugrások fog csinálni idővel. Azaz, ha egyszer hop a klasszikus módon, a következő alkalommal -, és keresztbe ismét egy klasszikus.

Ütemezése jelenleg két sorban. Az egyik előtted, a másik - mögött. Felváltva ugrik az első, majd a másik vonal. Ismételje meg 10-szer minden vonalon.

Ugrálókötelezés teljes ajánlott csak a hiányában a szív-érrendszeri betegségek.

Vélemények az emberek, akik végzik ezeket a gyakorlatokat nagyon pozitív. Talán az első néhány gyakorlatokat akkor nehezen kivitelezhető, de ha már feltérképezte a terv, hogy lefogy a két hétben, és így vagy úgy ez a cél elérését.

Fogyás egy kötéllel: az eredmények

Ha akkor csinál legalább négyszer egy héten, és órákat adnak körülbelül 15-25 percig, majd miután öt ülés azt találjuk, hogy a csípő egyre kisebbek, és a fenék és az alsó lábszár egyre tónusú és rugalmas.

Milyen gyorsan fogyni segítségével a kötél

Elemzését követően számos véleménye az oldalak különböző fórumokon, arra lehet következtetni, hogy a ugrókötél egy nagy hazai tréner. Megvesztegetése annak kedvező áron és a könnyű használat, a sporteszközök minden nap egyre több és több rajongó.

Csoportos órák sodrófa, hogy fokozza a hatást gyakorolja

A nők és a férfiak, akik nem is olyan bonyolult használni gyakorlat, hanem egyszerűen helyesen kapcsolódik a kötél egy bizonyos ideig, mondjuk egy tökéletes eredmény: az egészség és jelentős változást a szervezetben.

Siess, hogy osszák meg értékes tippeket barátok, nem fosztja meg őket arra, hogy tanulni!