60 értékelés, fotók Alexei Chernyshev Moszkva

Alex, köszönjük szépen a munka és a munka! Mi volt egy hosszú és gondosan válogatott fotós esküvőnk - kétség és a félelem, hogy hibázik, de ha találkoztunk, és látta a munkáját, és úgy döntött, hogy az a személy, szükségünk van rá, és nagyon örülünk, hogy ez nem baj! Esküvői fotók és a Love Story nagyszerű lett, ők csak azt akartam, hogy vizsgálja felül újra és újra! A világos, élénk, telített és továbbítják az érzelmi színskála két szerető szív! Külön köszönet a fotóalbumot, a minőség és a design a legmagasabb szinten, valamint segítséget előkészítése az esküvő bemutatót. Veled nagyon szép volt, és könnyen kezelhető, nem csak nekünk, hanem a kedves barátok és a vendégek!

Alex! Köszönöm a csodálatos munkát az esküvőnkön! Sikerült nekünk nagy fotók, világos, élénk, sokszínű és felülvizsgáljuk őket nagy öröm. Veled ez nagyon könnyű és kellemes kommunikálni! Azt szeretném, ha sok kreatív fejlesztés és új fotoshedevrov az ügyfelek =) az elégedett ügyfelek - Alena és Nyikita Gudkov =)

60 értékelés, fotók Alexei Chernyshev Moszkva

Szeretnénk kifejezni hálámat az ilyen nagy képek szeretjük! Szeretném átnézni őket újra és újra. És nem csak magukat, hanem büszkén mutatta, hogy barátai és kollégái. Képeink legmenőbb fotókat választott szinte azonnal, mert miután meglátogatta a helyszínen Alexey más, és nem keres. Miután egy előzetes találkozó rájöttünk, hogy a választás már nem hibázott. Alexei nagyon könnyű dolgozni, a vendégek értékelik a barát és a szociabilitás. Azt mondhatjuk, abban, hogy talált egy profi a saját területén, és biztos, hogy talál ürügyet, hogy használja a szolgáltatást. Lesch - sikert neked, és egy csomó jó kép.

Mi fényképezett Alexei Chernyshev, melyek nagyon hálásak vagyunk neki. Fényképek jött nagyon szokatlan, hogy a nem hogy a legtöbb „hétköznapi fotósok számára.” Ő nagyon jól tudja, hogy megragadják a pillanatot, teszi hihetetlenül szép világítás, semmit, csak nézd meg a képeket, azok önmagukért beszélnek)))

Esküvői ... Sok ez csak egy szó 6 betű, amely maga után vonja dobott hatalmas összegeket az űrbe, hogy „szeszély” ... DE! A legtöbb a szerelmesek egy nap, amikor a mese valósággá válik, és behatol az életét az elkövetkező években ...
Meséjét én „áll” magát, keresi a katalógusban, az interneten az összes lehetőséget a stílus szervező a rendezvény, akik az írástudói a jármű. Miután egy pár álmatlan éjszakát keresi a fotós, a fény a lámpa, a szemem előtt volt egy oldal nem csak egy fotós, maestro az üzleti, úgy tűnt nekem, akkor ... Igen! Nem tévedtem. Alex - a „tündér” az én őrangyala és tündérmesék emlékeink e fontos nap az életünkben! Ember „arany kezét”, egyfajta mosoly, és sok-sok fotó gondolatok a fejedben. Ő képes érezni a hangulatát az ideális kapcsolat a pár, és javaslatokat tegyen forgatás alkalmas az Ön számára! Az objektív Alexei férjem alázatos és engedelmes, úgy érezte, a teljes lazaságot. Bár elvileg a férje nem szereti, hogy „show-off” a kamera előtt most egy mosollyal büszkeség és csodálat megtekintésére fotók és diavetítések.
Nevében a fiatal görög család szeretné kifejezni hálámat Alex bűvészek és tanácsot minden kétséget kizáróan és kapzsiság megrendelt lövöldözés meg. Egy ilyen érzékeny megközelítés működik, biztosítja a könnyű és kényelmes egy fotózásra, barát és társas a mester, és ami a legfontosabb - exkluzív fotókat csak a karakter már találni!
Ευχαριστώ πάρα Πολύ.

Kapcsolódó cikkek