5. lépés

5. lépés

Az előző szakaszban azt a kezével kész falak egy frame házban.

A következő lépés az, hogy gondoskodjon az ablakok és ajtók keret, valamint a tetőtér gerendák.

Először is, úgy döntöttem, hogy foglalkozik két nagy nyílás. doboz 3 × 2, és az ív közepén a ház 4,5 méter hosszú.

Ablak hossza 3 méter, úgy döntött, hogy a következőképpen kell eljárni: Fejléc bekopogott együtt, és ragasztott táblák 4 × 45 145 (2 függőlegesen és vízszintesen 2) után 2 db rétegelt (az egyik között a táblák és a másik oldalon az egyik oldalon). Előtte természetesen a lapok, hogy áthaladjon a jelölés szelvény, úgy, hogy azok voltak a szép (de nem voltak görbe).

Aztán megszorította minden fordulat az összes felet, hogy egy csomó alapvető építési bilincsek (ez szinte a legfontosabb eszköz az építőiparban a fa természetes páratartalom).

Ez az, amit a végén kaptunk egy gerendát 290 × 110

5. lépés
5. lépés
5. lépés

Hosszú gondolat, hogy mi köze van az ív között, a konyha és a nappali. Szükség volt ragasztó vagy nyaláb 400 × 150 libo..stavit oszlopon. Úgy döntöttem, hogy a két pillér, mindegyik egy méterre az ív szögét, azaz járat már csak 2,5 méter, ami elég, hogy ne ismételje meg a történet Micimackó, nem számít, mennyire mézet, nem eszik, és megadja a lehetőséget, hogy két további „asztal” oldalán az oszlopok.

Egy idő lesz egy oszlopot, úgy döntöttek, hogy nem progon200 × 150. ugyanaz, mint a kötődés alapja. De úgy döntöttem, hogy össze, és ragaszd már a helyén van a kecskék, hogy ne szüntesse meg súlyokat.

Ezeket fűrészelt és prostrogat 3 táblák 4,8 méter hosszú (a csapágy mindkét oldalán a nyitó 3 állványok), ami után a fedélzeten volt kihajtottuk jelöléssel gauge és egy emelkedett jogos helyére, amely már kopogtat együtt, és ragadt együtt ragasztóval készült sárga csövek (szuper erős folyadék körmök) például PVA ragasztó 5 már „nem működik”.

És szinte a végeredményt.

5. lépés
5. lépés

Majdnem végleges, mivel én nem, hogy fut egészen a kábelköteg. mert Nem voltam benne biztos, hogy minden tökéletes, úgyhogy tette egy lyuk 3 cm-rel az ablakon, és egy lyuk 17 centiméter fölött az ív, és megakad a méret Korotyshev padló alatti gerendák.

5. lépés

5. lépés

Később, a nagyobb szilárdság, I + obbil elfogyhat rugóstag és a felső kábelköteg 2 rétegben a átlapolt kötések 12 mm rétegelt lemez. Elment valahova 300 60mm csavar körmök. Most nyugodt volt a vár az ügy.

A végén úgy nézett ki, mint ez:

5. lépés
5. lépés

Miután egy ilyen hosszú és monoton edzés nyílások a tetőtér én rágni a felhalmozódott mire az erők és tette csak 5 óra. Ó, ha én jól, és ott marad, és nem próbálja borotválja őket egy hónap, most akkor nyújthat már tető alatt. A sík lehetne tető alá (ne ismételjük meg a hibáimat)

A tetőtér nagyon elégedett velem, és így nézett ki:

5. lépés
5. lépés
5. lépés

Ezután már tárgyalt egy napos tábor felső aljzat teljesen (a jó, az állomány táblák 200 × 50 és 150 × 40 engedélyezettek), és mindent befedett előre vásárolt egy napellenző 12 x 10 méter.

5. lépés
5. lépés
5. lépés

És akkor, ne siess, mert a tető zárva volt az eső és a hó, én teljes kialakulhatna egy nagy ablak megnyitása, és van nagy öröm ettől. Lézeres szint + kalapács és fűrészelés sietség nélkül - mi lehet jobb! (Soha nem gondoltam, hogy épület, szeretnék építeni, és én lesz igazi öröm a leütéssel szögek).

5. lépés

Hibák nyílások (ha nem karkasnik postoechno):
- Nem kell mellé tenni a másik nyílás stand, lehetetlen lenne, vagy kényelmetlen vezetni szegeket a nyitás a tábla fölé oldalon. Még ha van egy projekt, ott áll egy rack, helyezze azt a nyitás után.
- plane szükségszerűen kettős állvány (és az, hogy amit tesz az első és a közelgő második), majd nyílások lesz sokkal simább és szebb
- ne felejtsük el podhederniki

Hibák a gerenda:
- ne felejtsük el, hogy távolítsa el a gerenda végén a pántok 5 cm, különben nem illik jumper. Az igazság az, lehet, hogy jumper, mint én, a szarufák, van egy ilyen módszert.

By the way, az építési szezon lassan véget ér, és én felszabadult időt a design. Ha szüksége van egy projekt egy vidéki házban, vagy egy tervezetet egy kocka ház állandó lakóhely. kapcsolatot.

Kapcsolódó cikkek