29 méteres látogatás

Kattintson az "Hozzáférés" lehetőségre, hogy meghívja az embereket az ötletek ötleteinek megtekintésére, vagy fényképeket adjon hozzá.

Szergej ismerkedett Roman Safonov tervezővel a barátok társaságában. „Megmutatta a lakásban, és megkérdezte, hogy mit lehetne tenni, - mondja designer - kiderült, hogy nem is olyan kicsi: vázoltam a tervet, és találtam egy helyet egy ágy, egy nappali, egy mini-kabinet. És ami a legfontosabb - képes volt egy kis konyhai mosogatógépbe helyezni, amelyet a tulajdonos álmodott. " Most Szergeyt gyakran megkérdezik, hogy csak 29 négyzetméter van a lakásban? A rejtett tárolórendszereknek köszönhetően tágabbnak tűnik.







29 méteres látogatás

Sárga falak, barna szőnyeg, linóleum és laminált bizarr kombinációkban - a javítás előtt a lakás úgy nézett ki, mint egy puff torta. Többször értékesítették és megvették, és minden új tulajdonos bevezett valamit a sajátjába a belső térben. Ugyanezen az úton először Sergeire ment, és kozmetikai javítást végeztek a lakásban. Azonban hamarosan a fővárosról döntött.

29 méteres látogatás

A tervező és a tulajdonos monokróm lakonikus belső térét a skandináv esztétika ihlette. „Nézem tv-műsorok, köztük a dán és a svéd, és én mindig keresni érdekes belső a keretben - egy egyszerű, első pillantásra, és nagyon funkcionális. Romanval egyetértettünk abban, hogy egy lakás minden centimétere rendkívül ésszerűen használható. " - mondja a tulajdonos.

29 méteres látogatás

A kis folyosó fehér színű dekoratív homlokzati téglával néz szembe; A semleges gamut támogatja a padlót kerámia gránitot, amely a kő alatt helyezkedik el.







29 méteres látogatás

BN Nemzetközi Háttérkép

A folyosó díszítése során texturált monokróm tapétát használtunk. "Először nem szeretem a háttérképet virágokkal, valami kifejezett geometriát keresett. De ez a modell kalapált: úgy döntöttem, hogy esélyt kapok, és most nagyon örülök a választásnak. " - mondja Sergey. Egy kis munkaasztal is beilleszthető a fülkébe, ahol a konyha átjárója volt.

29 méteres látogatás

A lakás lakóegysége feltételesen egy nappali és egy hálószoba volt. Közelebb az ablakhoz, Roman javasolta egy kanapé felállítását. A hálószoba a lakás hátulján volt, ahol kevésbé zajos az út.

A zonirovat alvóhoz, a fényblokkokból új partíciót emelt. A szegmens szélességét az IKEA kész készlet határozta meg, és a válaszfal hossza egy gardróbszekrény, amely a bejárati oldalról szomszédos.

29 méteres látogatás

A lakás a második emeleten van, így az utcai lámpák az ablakok közelében ragyognak. "Ahhoz, hogy minden nap este ne érintse meg a függönyöket az ablakokon, helyi kényelmet nyújtunk egy kényelmes alvásért - egy nagy, vakító vaknak az ágy lábánál. By the way, az ablakok - textíliák hatása az áramkimaradás. Abban az esetben, ha az esti fény túl fényesnek tűnik. - magyarázza a tervező.

29 méteres látogatás

Konyhai gyár "Harlequin"
A konyhaszekrény a tervező rajzai szerint készült. Az asztal alulról felfelé fordult, hogy a konyhában megjelenjen egy különös bárpult. Jó, nem csak reggelizni, hanem dolgozni is - ezért az ablak alatti állvány Sergey számára lett a lakás egyik legkedveltebb helye.

29 méteres látogatás

Skandináv téma a fürdőszoba tervezésénél fogható. A falak díszítésére 10 cm-es négyzet alakú cserépet használtunk; Ugyanaz a porcelán kőzet került a földre, mint a folyosón.

A normál toalett bezárná az ajtót, így a választás a Hatria felfüggesztett modellre esett - majdnem a legkisebb WC-ben, amelyet eladásra lehet kapni.

29 méteres látogatás




Kapcsolódó cikkek