5 év sikeres őssejt-kezelés az mtsb biostream portálon

5 év sikeres őssejt-kezelés az mtsb biostream portálon

A Biostem Nemzetközi Biotechnológiai Központ az Állami Intézet "Sürgősségi és Újjáépületi Sebészeti Intézetének" fontos részlege. VKGusak az Országos Orvostudományi Akadémia Ukrajna ". A központ az Ukrajnában a cellás technológiák terén szerzett legnagyobb tapasztalatokon alapul. A centrumunk részét képező sejtes és szövettenyésztési laboratórium 10 éve működik. A laboratóriumot a GMP nemzetközi szabványainak megfelelően hozták létre; a benne rejlő munka, felszerelés és személyi potenciál elveinél ez a egység egyedülálló. A központ a következőket is tartalmazza: Csontvelő-átültetési osztály (GMP standard), Cryobank, Alapkutatási Laboratórium, Klinikai egységek az alapbetegség profiljához.

Nemzetközi tudományos tevékenység munkatársunk a biotechnológia területén egy erős alapot a sikeres gyakorlati alkalmazásának sejtterápiája. A biotechnologists folyamatosan végezzen közös kutatási projekt az Institute of Idegélettani a Kölni Egyetem, aktívan részt vesz a hazai és nemzetközi konferenciákon, fórumokon. Sites www.biostem.com.ua és www.biostem.eu Központ (angolul), rendszeresen frissített híreket az új fejlesztések és sikeres klinikai tapasztalat betegségek kezelésére.

A központ fő célkitűzései: az egészség megerõsítése és az ifjúság meghosszabbítása, az akut klinikai betegek betegeinek gyógyítása és az emberek egészségügyi tartalékkal való ellátása.

Csak a legfejlettebb felszereléssel, hatalmas kutatási bázissal, hatalmas tudományos potenciállal rendelkező arzenáljában hatalmas sikert értünk el számos betegség kezelésében. A büszkeségünk tárgya több ezer életmentés.

Összefoglalva, említhetjük a terület a leghatékonyabb nézetünk használata sejt terápia - a szív- és érrendszeri betegségek, a májzsugorodás, a gerincvelő és az agy sérülés, stroke utáni állapotok, a diabetes, bénulás, szklerózis multiplex.

Több ezer család tudta megőrizni az újszülöttek köldökzsinórt a mi kriobobankunkban. Nem csak tároljuk, de lehetőségünk van központunk alapján is alkalmazni, és büszkék vagyunk arra, hogy a vérkeringési vérképzés őssejtjeinek több sikeres transzplantációját végeztük.

A legmodernebb technológiák felhasználásával saját őssejtjeinket a "nem működő" szívizomzat zónáiba implantáljuk. amely az új hajók növekedésének ösztönzéséhez, a vérellátás javításához és a szívizom életképességének helyreállításához vezet.

Az MSC "Biostem" szakemberei kifejlesztettek egy módszert az őssejt-kultúra biztonságos térbeli endovaszkuláris bevezetésére a májcirrhosisban a máj artériájába.

A T-sejt vakcina alkalmazása a sclerosis multiplex kezelésében gátolhatja a betegség kialakulását, jelentősen javíthatja a betegek neurológiai állapotát és életminőségét. A megfigyelési periódus alatt egyik sclerosis multiplexben szenvedő betegünk sem akut állapotban volt.

Az őssejtek széles körben alkalmazhatóak a vázizomzat kezelésében. égési betegség. endokrin patológia, vérbetegségek. És ez nem teljes listája a betegségeknek, a sejttechnológiát alkalmazva javulást értünk el a páciens életében, javítva az életképességet és a munkaképességet.

Szintjét figyelembe véve az orvosi ellátás, a minősítés a mi orvosok, a lehetőségét, hogy egy modern laboratórium, amely megfelel világszínvonalú, a rendelkezésre álló árpolitika, külföldi betegek évekig választotta ki központban sejt terápia egyik legjobb. Mi kezelik a beteget az európai országok, USA, Egyesült Arab Emírségek, Thaiföld és még sokan mások.

Központunk mottója: HATÉKONYSÁG ÉS MINŐSÉG, BIZTONSÁG ÉS KÉPESSÉG! Meggyőződésünk, hogy az orvostudomány eme iránya nagy jövővel bír.

Olvassa el

5 év sikeres őssejt-kezelés az mtsb biostream portálon

Kapcsolódó cikkek