Az ügyvéd megismételte a hibát Benitez és Valdano

Dick Advocaat műszaki hiba a meccset a „mozdony” tekinthető ma ülésén az ellenőrző és fegyelmi bizottság. Emlékezzünk, a holland megjelent az „extra”, a hetedik Légiós (a határ hat külföldi működő Oroszország). „Szovjet sport” nézett a Nyugat, hogy megtudja, - ha ez történik velük? Azt találtuk, hogy szenvedett figyelmetlenség és az edzők, mint a Raf Benitez és Jorge Valdano.

ESEMÉNY a nap. LABDARÚGÁS
PREMIER LEAGUE. kikérdezés

BAJNOKI Spanyolország. 3. TOUR. "Racing" - "Valencia"

A félidőben a negyedik a bal argentin Claudio Lopez. És 63 perc, ahelyett, hogy a védő Caceres (aki egy spanyol útlevél) volt brazil Marcelinho. „Valencia” megsértették a határérték pontosan egy perc - utólag, Valdano távolítani a területen, és egy másik legionary - rác Djukic, és így egyenlőségjelet készítmények (lehetséges szubsztitúciót edző abban az időben már nem létezik).

BAJNOKI Spanyolország. 17. fordulóban. "Valladolid" - "Betis"

„Betis” Javier Clemente meglátogatott „Valladolid”, és elvesztette a meccset a pontszám 1: 2. Azonban néhány nap múlva a fegyelmi bizottság a spanyol labdarúgó-szövetség törölte az eredményt a mérkőzés, oda a „Betis” technikai győzelem az eredmény 3: 0-ra. Horvát edző Sergio KREŠIĆ tulajdonosok végzetes hibát az első félévben, amikor megjelent az ötödik légiós kolumbiai Lozano. Egyszer egy külföldi játszott a területen több mint egy óra, és jelentősen befolyásolja az eredmény a mérkőzés - az ő részvételével, „Valladolid” szerzett mind céljukat. Ahhoz, hogy a fegyelmi bizottság egyszerűen nem volt más választása.

Spanyol Kupa. 1/32 végleges. "Novelda" (D3) - "Valencia"

Ennek eredményeként a „Valencia” volt, elvész a pontszám 0: 3, és a klub kiesett a versenyből. De, ellentétben a helyzet Valdano, Rafa Benitez hiba nem okozott neki a munkáját - elnök Jaime Orti Ruiz megkímélte a jövő győzelme a Bajnokok Ligájában.

BAJNOKI Spanyolország. 16. TOUR. "Racing" - "Osasuna"

A játék, amely végül gólnélküli döntetlen, az edző a „Racing” Lucas Alcaraz megsértették a szabályokat a bajnokság, égetés a pályán négy játékos, akik nem állampolgárai az uniós országokban. Spanyol Labdarúgó Szövetség vette az eredeti határozatot. A Santander „Racing” levette egy pontot szerzett a klub által a jelentési játék. Ugyanakkor a „Osasuna”, amelynek tagjai követelte, hogy díjat neki a győzelem az eredmény 3: 0, nyert egyetlen pontjára eredményével összhangban a mérkőzés - 0: 0.

És hogy hoki?

A kettes számtani „Vityaz” számvetés öt cél

A tulajdonosok kényeztetik a közönséget tömegű verekedés és állandó provokációk kemény fiúk. Az, hogy majd fizetni. A meccs után Cseljabinszk alaposan tanulmányozta a játék protokoll és tette részeként az öt versenyző légiós: Derrick Walzer, Darcy Vero Nathan Perrot Arena Spaylo és Chris Simon.

- Igen, ez sérti a szabályokat! - mondta mentor Ural Andrei Nazarov. - Valóban, a licit csapat a mérkőzés, akkor is legfeljebb négy külföldi. Defekt elérhető!

„Traktor” azonnal benyújtott egy tiltakozó a bajnokságban.

- Nem értem, hogy történhetett ... - tűnődött a frusztráció shortchange a vezetőedző a „Vityaz” Szergej Gomolyako. - Azt hittem, hogy egy ajánlatot a bajnokságot, és a játék között öt külföldi játékos. Nem olvastam el figyelmesen a szabályokat. És általában azt gondolja, hogy az ellenőrzést a betartását az ilyen alaki követelmények ne végezzen a vezetőedző, és a különleges emberek a klub.

A következő napon, a minisztérium a CHL versenyek figyelembe tiltakozásul a „traktor”, megsemmisítette az eredmény a mérkőzés és a jóváírt a „Vityaz” technikai vereség az eredmény 0: 5 után megbírságolták 500 ezer rubel.

Pontosan egy héttel később Gomolyako kirúgták a „Vityaz” ...