Royal War, egy epizód a második

„Szovjet sport” a válasz a negyeddöntőben a Bajnokok Ligája „valós” és „Bayern”.

PLUS Lewandowski

Nézzük az összes mondjuk egy nagy, köszönhetően a kapus „Bavaria” Noyer, hogy most az, hogy várni, és van valami, hogy megvitassák. Ha nem az ő fenomenális játék, a „Real” lenne pontszám a „Allianz Arena” nem két gólt, és még sok más, és nincs intrika kölcsönös ülés önmagában nem hajtható. Nem lenne szégyen, mert a plakát várja epikus Zaruba, nem játszik egyik kapuja egy ismert eredménnyel.

„Bavaria” kell érniük a „Santiago Bernabeu” két gólt. A feladat nehéz, de megvalósítható. Minél több, hogy jön vissza a váll sérülés, és készen áll a játékra Lewandowski, amely nélkül a müncheni támadás az első szakasz tűnt kissé magányos. Polumomenty azokat, akik vele voltak helyettesíti Mueller, a Pole valószínűleg úgy alakítjuk legalább egy gólt.

MÍNUSZ Bailey

Különösen, hogy a „valódi” legyen friss és erőteljes. A szombati bajnoki mérkőzés Spanyolországgal „Sporting” (3: 2) a kezdő felállás a Real Madrid jött csak két ember azon, hogy játszott München - középhátvéd Sergio Ramos és Nacho. A többi a többi, és céltudatosan készül a „Bavaria”. Bár ez a megközelítés szinte nem éri meg a „Real” elvesztése pont - „tejszín” kétszer kellett megtérüljenek, de a döntő gólt Isco szerezte a 90. percben. De a nyertesek ismertek, nem bíró.

„Bavaria” - egy nagy csapat. De, mint bármelyik másik csapat, ez is hiányosságokat. Így kell készíteni, valamint az első találkozón - várjuk a nagy játék, amelynek kimenetele dönti el a részleteket. És meg kell bizonyosodni arról, hogy emlékezzen az eredmény az első mérkőzés - ez már történelem „- mondta a vezetőedző a” Real „Zinedine Zidane.

Francia ezúttal is anélkül, hogy a károsult lábikra izom Bale. Cseréljük ki a walesi így mind Isco, aki a mérkőzés ellen „Sporting” ismét bebizonyította, hogy fontos a csapat számára, és Asencio, kitűnően helyettesíti a müncheni és táplálják a labdát Cristiano Ronaldo.