7 beállítások, amelyeket meg kell tenni a facebook, hogy megvédjék a személyes adatok ingyenes online

Minden fő Facebook beállítások gyűjteni egy fül - „Biztonság”.

1. A szükséges átadni HTTPS titkosított adatokat protokollt engedélyezni kell. Ha szükséges, itt lehet, hogy egy listát a „megbízható kapcsolatok” - barátok, akik képesek lesznek küldeni a biztonsági kódokat, ha elveszíti a hozzáférést az oldalnak.

7 beállítások, amelyeket meg kell tenni a facebook, hogy megvédjék a személyes adatok ingyenes online


Tehát, a Facebook kérni fogja érkezik SMS PIN kód minden alkalommal, amikor bejelentkezik.

7 beállítások, amelyeket meg kell tenni a facebook, hogy megvédjék a személyes adatok ingyenes online

3. A szakasz „Adatvédelem” beállítani kapcsolatos opciók a láthatóságát a publikációk és a kapcsolatok. Szakasz „Chronicle és jelölje” szentel a tartalmat a többi felhasználó (fotók, frissítse az „állapot”, Chekina et al.), Amelyben van egy említést magáról. Tegye az adatvédelmi beállításokat tetszés szerint, de a megjelenése az oldal a keresőmotorok szeretnénk tiltani.

7 beállítások, amelyeket meg kell tenni a facebook, hogy megvédjék a személyes adatok ingyenes online

4. Érdemes biztonsági célokra lesz képes fogadni üzeneteket csak barátok. és bárki bárhol. Ehhez kattintson az ikonra a zár a felső menüben válasszuk a „Ki tud kapcsolatba lépni velem?” És Mark „Továbbfejlesztett szűrés” opciót.

7 beállítások, amelyeket meg kell tenni a facebook, hogy megvédjék a személyes adatok ingyenes online


7 beállítások, amelyeket meg kell tenni a facebook, hogy megvédjék a személyes adatok ingyenes online

7 beállítások, amelyeket meg kell tenni a facebook, hogy megvédjék a személyes adatok ingyenes online

  • Hogyan lehet törölni a mappát $ WINDOWS.

Még jobb, ha szem előtt tartani, hogy a társadalmi hálózatok kell kémkedni emberek. És az egyetlen dolog, ezek hasznosak a támogatása a webhelyen. És itt jön az igazi arcát - próbálják „barátkozni” (Ez a barátság?) A lehető legnagyobb számú ember értesít minket - „Kérem, hogy a barátok csak azokkal tudod személyesen.” Azt ofigel ilyen arcátlanság - nem kedves, a koncepció ne tegye magát hiteles információt a társadalmi hálózatok, és lesznek barátok azok, akik alapvetően nem tudom ...

Próbáltam elhelyezni fiktív adatokkal - I adminok zárt hozzáférés, állítólagos megsértése a felhasználói megállapodást. És nem volt hajlandó visszanyerje a hozzáférést az oldalhoz. Tény, hogy a jelszavát veszélybe került és megváltozott biztonsági kérdést (ami nem én írtam). Ezen kívül, nem férek hozzá más oldalakra, mert egyetlen jelszavát.