Tiszta időben törekvés

A szezonon kívüli - a legjobb időt a statisztikai adatok széles körét. Ma blog RunShoot közzé rangsor biathletes a törekvés versenyt. Természetesen, mint a hitel vettünk nem végleges eredmények, amelyek beleszámítanak a harc a kis kristály gömb ebben a formában, és tiszta időben törekvés.

Biztos vagyok benne, hogy sokan azt mondják, a részrehajlás és az igazságtalanság egy ilyen minősítés - Sok biathletes menni a távolság, tekintettel a lag / ólom a többi futó, lépéstempóba az utolsó körben, amikor ő előnyt üldözőit. És ott lesz teljesen igaza van. De a jelenlegi rendszerben is, nem az a legtisztességesebb, ha abban az időben a verseny kezdete a sportolók hátrányt vagy lag. Szóval azt akarom, hogy figyelmeztesse az olvasók a vita, hanem egyszerűen arra, hogy elgondolkodtató.

Hagyományosan a Antholz található, a felső három egyszerre három orosz, hozzátéve, hogy a negyedév nyertesei az ötödik résztvevő - Anton Babíková. De a színpadon Presque Isle volt az első, amikor a nem szerepel az első három. De Alexander Povarnitsyn került a hatodik hely között a tiszta időben a verseny miatt az üldözés, hogy nem tud, de örül.

Különös figyelmet fordítanak a világbajnokság. Nézzük a második sorban Shipulina lesz még keserű az a tény, hogy ő nem egy sprint. És akkor, és most az a benyomásom, hogy Anton szó pár nap kimaradt a növekedés a fizikai forma.

Tehát aki a végén volt a legjobb a verseny tiszta időben törekvés? Volt valaki még egy kötetlen verseny kap körül ez tűrhetetlen, mindenki nyer, Fourcade? Erről bővebben majd később, de most biatlon állása 4-től 50. helyen.

Matthew Yeliseyev és Alexei Volkov szerzett 28 pontot (54-56 hely), Peter Pascenco - 15 (66-68).