1, 5 kg kozmetikumok galamb - Elena Chemezov

Tisztelt látogató! Saját honlap a folyamat korszakváltás a tervezés, így elnézést a néhány hiányossága, hogy lehet megfigyelni az egyes pozíciókban. Hamarosan mind helyes. Köszönjük megértésüket! 8)

De ítélve a doboz tartalmát AllureBox senki életben szappan márka Dove.

Bár szappannal, ha már elkezdődött.

Brand Dove, az egyik legnagyobb márka Unilever született az Egyesült Államokban 1956-ban, amikor a vállalat szakemberei kifejlesztettek egy speciális formula krém szappan - tisztító a bőrt, amely egy ¼ hidratáló nem tartalmaz lúg.

A szépség-box az egész sor új termékek Dove alapuló argánolaj, amelynek célja, hogy hatékonyabban kezelni a száraz bőr és a haj. Most, az őszi-téli szezonban, ez különösen fontos.

Mint a szakértő gondozásában bőrápoló, Dove elindított egy új sort finom tisztító száraz olaj hidratáló tusfürdő értékes marokkói Argan olaj.

Argan olaj - növényi termék a listán a legdrágább, a legtöbb ritka és értékes olajok a világon. Ez azért van, mert az egyedülálló jellegét ez az úgynevezett „folyékony arany” Marokkó. Amazing a tulajdonságok, Argan olaj feltölti az állomány lipidek, megújítja a védelmi funkció a bőr, javítja annak rugalmasságát és feszességét, és elsimítja sekély ránc. A vonal Dove «Precious olaj” érzéki jegyzeteket marokkói argánolaj beburkolja a titokzatos hangulatát a keleti és ad egy felejthetetlen egyenesen a szívbe. Most a napi ellátás a megjelenés fog csak öröm.

1, 5 kg kozmetikumok galamb - Elena Chemezov

Sajnos, a legtöbb a dobozok nekem azonnal „az”. Mert a hajam nem olyan, mint a szilikonok és szulfátok. Az összes doboz, kivéve, hogy én csak használjon szappant, izzadásgátló igen.

És nekik, én is jótáll és szappan nagyon jó, és az izzadásgátló nem rossz (ez az én utam nem az első szépség-boksz üt) az összes főbb szagtalanító feladatokat kezeli „a legjobb öt.” Tényleg nincs nyoma a ruházatra.

Nos, mivel vette megjeleníthető mezőbe, majd osztom legalább az általános tájékoztatást a frissítések. Ha valami ebből doboz megpróbálta megosszák tapasztalataikat.

Tápláló sampon és krém öblítés a haj „átalakítja ellátás”
1, 5 kg kozmetikumok galamb - Elena Chemezov

INFORMÁCIÓK SHAMPOO:

Ár: 320 rubel / 250ml

INFORMÁCIÓK légkondicionálás

Ár: 320 rubel / 250ml

1, 5 kg kozmetikumok galamb - Elena Chemezov

Dezodor spray Invisible
1, 5 kg kozmetikumok galamb - Elena Chemezov
TERMÉK INFORMÁCIÓ

Mondjon búcsút a fehér nyomok a kedvenc ruha! A hatékony készítményt áttetsző mikrorészecskék védelmet fehér nyomok teszteltük 100 szín. Ez tartalmazza ¼ hidratáló krém Dove és vitaminok E és F * egy elragadóan szép bőr hónalj. ALKALMAZÁS rázza fel a dobozt. Spray 2-3 másodpercig, hogy tiszta, száraz bőr hónalj a távolság 15 cm-re a szervezetben. Ne fújjuk a szem és az arc. Ne alkalmazza az irritált vagy sérült bőrre. Ha irritáció lép fel, ne használja tovább.

Ár: 175 rubel / 150 ml

Krém szappan értékes olajok
1, 5 kg kozmetikumok galamb - Elena Chemezov
TERMÉK INFORMÁCIÓ

Krém szappan Dove értékes olaj ¼ áll hidratáló és marokkói tartalmaz argánolaj. Kíméletesen tisztítja és ápolja a bőrt, sima és ragyogó, megbízhatóan védi azt a szárazra. Alkalmazási cél a fürdő szappan. Alkalmas az arc.

Az ár a 63 rubel / 135 g

Cream tusfürdő értékes olajok
1, 5 kg kozmetikumok galamb - Elena Chemezov

TERMÉK INFORMÁCIÓ

Száraz bőr igényel speciális ellátást. Az új krém-gél Dove zuhanyzó értékes marokkói Argan olaj és gyengéden tisztítja a legtöbb elem * táplálja a bőrt, megbízhatóan védi azt a szárazra. Dove teszi a bőr sima és puha után azonnal a zuhany egyedi kombinációja után alkatrészek NutriumMoistureTM, amelyek több természetes élelmiszer ** a bőre, mint a legtöbb tusfürdők.
*** ALKALMAZÁS egy mosogatórongy vagy kézzel, habzik, elterjedt az egész szervezetben. Öblítsük le.
* Összehasonlítva az előző általános képletű krémes gélek Dove ** sztearinsav - tápanyag azonos bőrlipideket *** portfolió Unilever

Ár: 154 RUB / 250 ml

Száraz olaj hajápoló átalakul
1, 5 kg kozmetikumok galamb - Elena Chemezov

TERMÉK INFORMÁCIÓ

Finom elixír a haj, amely alapján az afrikai makadámia olaj, szép és fényes haj. A könnyű formula, gazdag tápanyagokban, azonnal segít, hogy töltse ki a természetes lipidek, tápláló a haj és így puha és fényes. Merevítő rendszer tiszta fényét és puhaságát a hajad!
ALKALMAZÁS A legjobb eredmény, dörzsölje 3-4 csepp olajat a két tenyere között, és alkalmazza egyenletesen mosott nedves haj közepétől hossz végét. Mély teljesítmény olajozza mosás előtt a hajat. Ahhoz, hogy védi a hajat, használjon néhány csepp olajat közvetlenül a felhordás előtt. Megjegyzés: Csak külső használatra. Tartsa távol a gyerekektől.

Ár: 535 RUB / 100 ml

Számolja részesülnek a doboz teljes méretű termékek könnyebb. A költségek szépség boksz területén több ezer rubelt, annak tartalmát állítják, hogy a 1567 rubelt. Jelentős megtakarítást kedvelőinek ez a márka.

Tetszik Dove kozmetikumok?

1, 5 kg kozmetikumok galamb - Elena Chemezov

Üdvözlünk! A nevem Elena Chemezov és ez az én személyes blog.

Úgy tűnhet, hogy ez az, ami a városok és országok, ahol voltam, és a kozmetikai használó.

De nem! Blogomban a szépség. Mintegy legszebb hely a Földön, és hogyan lehet a nagyon szép. Mivel a szépség - ez a harmónia!

Az én oldalon lehet nyomon követni a népszerű szolgáltatás Bloglavin

TÁMOGATÁS oldalamon!

Köszönöm, amit olvasol!

Tehát kapsz hozzáférést a legjövedelmezőbb és megbízható ellátás az áruk és szolgáltatások, és ez ad nekem a lehetőséget, hogy dolgozzon a blog, és hogy még jobb. Előre is köszönöm a támogatást!