5. Ajánlások az érzelmi töltés

5. Ajánlások az érzelmi töltés

Ha van jó egészséget, energikus, de nincs pozitív töltés, nem érezzük magunkat.

Ennek eredményeként, mi hozza a társadalom sokkal kevésbé hasznos, mint amikor tele vannak pozitív és kreatív energiát.

Ma az Ön számára - a top 5 tipp, hogyan lehet a kreatív csúcsformában, és továbbra is a kör siker a nap folyamán.

Tipp 1 Begin és a nap végén egy listát a hála minden, amit már az életedben

Írhatsz egy top 5 köszönhetően, és tudod, hogy egy hosszú listát a 20 pontot vagy annál több minden nap.

Észre fogja venni, hogy a legtöbb nem ébred fel egy csúcs érzelmi állapot és szüksége van egy pár órát, hogy „lesz rajta”?

Sorolja fel az összes dolgot, amit hálás, mint egy hangvilla meg egy kört a siker már a reggel. You „behajt” a szükséges üzemanyag a következő napon.

Tipp 3. Távolítsuk életedből a negatív kommunikáció lehetséges

Ha a forrás a negatív - a rokonok, csökkenti azt az időt kommunikálni velük. Ha ez - a főnök, vagy munkatársaival, párhuzamosan meg több pozitív töltésű csapat. És ha ez a barátok és ismerősök, hogy utasítsa el őket az életedből. Barátok - a család, hogy úgy döntünk. Tehát választani maguknak pozitív kreatív környezetben.

Az élet, egyrészt, túl rövid ahhoz, hogy költsd a pletyka és a panaszok. A másik - ez túl hosszú foglalkozni rágalmazás helyett képességeik kibontakoztatásához.

Tipp 4. Készítsen magának az izgalom minden az élet

Állítsa méltó és érdekes célokat, és versenyezni magad. Ha van egy egészséges izgalom - a verseny a „tegnap”, sokkal érdekesebb, hogy elérjék céljaikat.

Például egy kapcsolat lehet nagyon esélyt élni a hosszú távú cél nélkül veszekedések (ahelyett, hogy botrányok rendezni a dolgokat, nyugodt vita, próbálta megérteni minden családtag szempontjából).

A papír lehet állítani a cél fut a projekt, amely általában 8 órát vesz igénybe, 6 vagy 4 óra, és a fennmaradó időben, hogy nem egy másik projekt, ezzel növelve azok értékét a csapat.

Az egészségügy területén például beállíthat egy cél: megy a fél, enni egy minimális mennyiségű étel és megússza azt a maximális élvezet. Ezután minden egyes darab, amit eszik egy külön öröm, és a végén az est fogja érezni teljesül, anélkül kísérő túlzott evés, így - anélkül, hogy kárt egészségre. Ez a módszer azt használja évekig, amikor meglátogatta az ünnepség.

Tipp 5. A nap folyamán, írja le (vagy legalábbis mentálisan jelöljük) mindazt, amit kapott

Túl sokszor összpontosítani, hogy a nap folyamán nem így van, „hogyan kell” vesztes hatalmas mentális (érzelmi) energiát. Ezért, megjegyezve minden pozitív eredmények a nap, akkor sokkal könnyebb lesz, hogy felfüggeszti a pozitív gondolkodásmód.

Sok szerencsét fenntartásában jó hangulatban és konstruktív hozzáállást a világ körül! Ossza meg úgy, hogy marad a pozitív hullám 🙂

Köszönöm, Lisa! Minden világos és pontos!
Teljes megszüntetése negatív kommunikáció, természetesen, lehetetlen, mert „Ahhoz, hogy élni a társadalomban, és mentes a társadalom nem” ... :)) Egyébként, meg kell birkózniuk a nagyon különböző emberek, és nem mindig jön tőlük a pozitív érzelmek. Úgy vélem, hogy minden kommunikáció, akár negatív (még inkább, ha ez szükséges) hasznos fejlesztése érdekében olyan tulajdonságokat, mint a türelem, türelem. Általában annak érdekében, hogy személyesen növekszik. De ez alá a meglévő önbecsülés :-).
De itt van a negatív információkat a média, akkor nagyon korlátozza. És teljesen.
Például, van három éve nem néz TV (Van, hogy nem létezik), nem olvas újságot és hallgatni csak a Gyermek rádió, ahol nincs semmi, de jó dalok és a jó történeteket. 🙂

Elizabeth, kösz az ajánlást!
Számomra egy jó módja annak, hogy érzelmi állapot
Ez egy „állandó imádság”.
Amint a Filippi 4: 4 - „Örüljetek az Úrban mindenkor.”
És a kapcsolat Istennel - ez a leginkább pozitív kommunikáció,
ami csak megtalálható.
És gyakran hallgatok klasszikus zenét - Mozart, Vivaldi, Haydn -
és kapok egy hatalmas díjat a pozitív energia.

És én feltöltött gyönyörű lányok!

Teljesen egyetértek veled, én szeretnék beszélni

Nagyon egyetértek veled! Jó tanács, és elvileg, én is erre, amennyire csak lehetséges. Akkor mind nagyon jól mutatnak!

Lisa, nagyon tetszett a 4 ajánlás: „... a versenyt a maga ...” A többiek is jók, de én valahogy már maguk elő. De a negyedik egyenesen a lényegre: a testem élén az elme, ezért megpróbálok írni több terv a nap, különösen „gyanús” elemek kinyilvánítása férje. Ekkor szükséges, hogy pontosan ezek elvégzésére. Szeretek korán kelni (mielőtt 6 óra). Ügyeljen arra, hogy szeretnék mindenkinek boldogságot, köszönöm az univerzum, amit ad nekem a legjobb az összes lehetséges opciókat. Reggel elég energiát az egész nap. Természetesen vannak olyan baj, de igyekszem feküdt nekik a polcokra, mit csinálok rosszul? Mert rossz vagy jó? Csendben most -, akkor a válasz, stb .... Az igazság nem mindig működik olyan tökéletesen - ezen van a munka és a munka ...
Lisa, még egyszer köszönöm a tanácsot, de kapok egy pozitív kommunikáljon emberek, mint te, a tanár előadások kommunikáljon a gyerekekkel, hogy kommunikálni az állatokkal, a természet ..., ó, egy csomó dolog ... akkor nevezd meg.

Köszönöm az emlékeztetőt! Amint elkezdtem megfigyelni ezeket a tippeket, akkor az élet vált sokkal érdekesebb, könnyebb és pozitív. Azt nem tudom, hogy megváltoztatta az életérzés, de mindenki körülöttem jobb. Egyszer elkezdtem látni körülöttük csak a pozitív, abbahagytam panaszkodott, és megfogta a teljes felelősséget az életét is. Ez az egyetlen dolog, amit nem is - az, hogy korán kelni. De azt hiszem, hogy idővel ez lesz.

Üdvözöljük, Elizabeth! Nagy ajánlást, köszönhetően 🙂 És némelyik azt kell végrehajtani. De itt van a 3. bekezdés véleményem szerint nagyon fontos. Úgy érzem, nem csak morálisan, hanem fizikailag is rosszul érintkezik az ilyen embereket. Ez a személy nem feltétlenül negatív. Meg is látszik udvarias és jóindulatú (elején kommunikáció). De úgy érzi, hogy nyomást gyakorol a használni kívánt, stb Futok ezek az emberek, nem kell sem a pénzüket, nem a kommunikáció, nincs javaslatokat ... nincs semmi, amire szükség van. Míg a másik viszont kiderül, hogy menekül a túlnyomó többség. Még jó emberek kevesebb, mint rossz ... 🙄

Elizabeth, köszönöm az ilyen pontos és hasznos javaslatokat.
Ahhoz, hogy fenntartsák a jó hangulat, említettől eltérő te, én hastánc és a festék. Tökéletesen ez segít! Naplót az öröm, akkor nem csak írni, hanem újra olvasni idővel - kiváló pozitív töltés. Nem nézek TV-t. Hírek olvasni csak kellemes, például, mint a blog.
Köszönöm, inspiráció és jó hangulat minden nap!

ERZSÉBET. ÖN varázsa. Köszönöm. ÖN listámon köszönhetően. KÖSZÖNÖM. JÓLÉT Daru.

Ahelyett, hogy a kontraszt zuhanyzó taoista gyakorlatokat, az összes többi - még fut. By the way, az 5. bekezdés néha a nap folyamán a 750words.com

Nagyon hasznos információkat! Hogyan alkalommal közelmúltban részt az önálló fejlesztési ...

Köszönöm, Elizabeth! Nagyon értékes tanácsokat! Különösen tetszett, hogy izgalmat az élet minden területén, és a versenyt is. Nagy!

Köszönöm, Elizabeth!
Különösen tetszett az ötlet egy párt !!
Nem szabad elfelejteni, a következő alkalommal, hogy magát egy ilyen beállítás, „Egyél a lehető legkisebb, de élvezni, amennyire csak lehetséges !!”
Bár megpróbáltam kicserélni a korábbi összejövetelek körül lemezek motoros aktivitás (tánc)

Köszönjük! Számomra ez egy fontos téma. Fontos, aki a környezetet, de ha talál magának az egyre zavaró környezetben, emlékezni devochkuPoliannu PTS-től. pozitív könyv (a film)!

Állj. Smile. Ne felejtsük el, hogy lélegezni - segít leküzdeni a negatív érzelmek és a harag, ami néha nyomasztó.
Én hallgattam a mantrát. Szép és puha és dobrozvuchaschie. Mostanában kezdték megtenni. Nem tudom, mi spodviglo.
Néha úgy tűnik, hogy semmi sem történik, nincs siker, semmi mozog, nem történik semmi. Szóval van egy napló - „Diary of siker” Praise listán.
Ott, a banális „Én mostam fogat” (mert néha nem akarja ezt). És amikor legyőzni valamit - írja. Ha képes befogadni a harag - írja. Befejezés esetén - írok. Made nehéz adott - túl levelet.
Tovább érzelmi töltés ad nekem a következő dolog: hogy nézzen körül, mintha lát valamit először. Csökkentse a céllal, hogy a mikroszkóp alatt. Lásd a képet külön-külön. Peer egy hópehely, az arcát egy szeretett, az architektúra, amely körülveszi ....

Köszönöm, Elizabeth, a pozitivchik 😉 után a cikkek nagyon szeretnénk, hogy egy jó futás és ugrás magasabb a saját fejét 😆

Elizabeth! Köszönjük az új ötletek és a nagy érzelmi töltés! Az ötlet a „versengő magam tegnap,” nekem, innovatív. Ma elkezdem a „régi”, hogy versenyezzenek a siker. Maradj egészséges!

A siker a jobb sosstoit mlenkih deysviy.K mi Elizaveta.Spasibo és felhív egy rúgás.

Folyamatosan a pozitív gondolkodásmód valóban hálás, amit már, és hamarosan kap egy valóságban létre körülöttünk. A globális változások az életben mindig kezdeni dolgozni magát. Egyetértek az ajánlások a cikkben.

Köszönök mindent.

Köszönöm Erzsébet és a csapat egy ilyen ...... .zamechatelny munka és ne felejtsük el, hogy értesítsen. Nagyon sokat jelent nekem most és a jövőben, hálás vagyok neked!

Kapcsolódó cikkek