5 jelei szegény fitnesz oktató, a férfiak egészségének Oroszország

Tegyük fel, hogy új a fitness klub, és ezzel felügyelete alatt egy edző. Honnan tudod, hogy ő jó vagy rossz?

5 jelei szegény fitnesz oktató, a férfiak egészségének Oroszország

1. Ez nem teszi jegyzetek

Fontos része a coaching -, hogy egy képzési program, amely lehetővé teszi, hogy elérje a céljait. És azt lehet mondani, az biztos: ha az edző nem tesz megjegyzéseket, ő nem tudja, hogy ő a program működik. Normál oktató folyamatosan azt írja: testmozgás, testsúly, szettek, ismétlések, intenzitása - és ezt az információt felhasználva megérteni, hogy mi a te esetedben. Normál interleavelő tömege (kis és nagy), és ismétlési frekvencia (alacsony és magas) mindig hoz eredményt. De ki tudja - egyszer van szüksége, nem standard megközelítés?







2. Ez nem tűnik megfelelő

Az edző kell fizikailag jobban néz ki, mint te - ez az alapjait a fitness ipar. Senki sem követeli tőle tökéletes hatos csomagot a hason vagy bicepsz akkora, mint egy disznó fejét, de ő köteles betartani a post. Az edző nem csak elmondani, hanem megmutatni - és mutasd meg az osztálynak. Itt az idő. Az edző kell a friss, fitt és ápolt. Tiszta cipő, verejték nadrág, póló vasalás -, hogy a berendezés (és nem farmer, szakadt póló és cipők elérjük). Ez kettő. A végén, a munkanap számára - a következő utca edzés, és akkor jöjjön a tornaterem felfegyverkezve.

3. Nagyon sokat mondani

Nyitott, barátságos mentor minden jobb, mint a komor csendben márna, amely akkor nem hiszem, hogy ő ölte meg a feleségét ma, hogy volt-e a székrekedés. De ne felejtsük el: ha fizet az edzés, hogy biztonságos és hatékony, és nem arra, hogy megvitassák az új dal „Leningrád” vagy Isten ments, a hírek az Állami Duma. Beszédes edző hozza képzés semmivé. Tanulmányok bizonyítják, hogy amikor az agy középpontjában valami idegen (politikai hírek), ahelyett, hogy rendesen a gyakorlat végrehajtását, az izmok nem működnek olyan hatékonyan, amennyire csak lehetett. Tehát választani: vagy szeretne szép repedt ő, vagy - mint a hátsó Szergej Badyukov.

4. megismétli: „A fájdalom nincs eredmény”

Egy edző lesz elérni sokkal több, mint tudott, - és ez az egész értelmét. Ő nem ad a babérjainkon, és óvatosan nyomja az izmokat az új kihívásokra. De ha az edző minden alkalommal teszi meg dolgozni „keresztül nem tudok,” legyen óvatos. Legyünk ilyen értelemben - azt követően, hogy nem törik a szegény srác félig hányni a sarokban a túlfeszültség - nemcsak hatástalan, hanem veszélyes is. Te nem halad, akkor egyszerűen kiég, vagy ami még rosszabb - travmiruesh magukat. Pain - a jelzőlámpa. Egy kis türelem, akkor - ahogy issleduesh új lehetőségeket a testét - de megölni magukat nem.

5. Nem vizsgálja a lehetőségeket

Sem szerelő kezd ásni az autót a motor nem jár, és látta, hogy hogyan működik. Egyetlen épelméjű edző nem indul veled anélkül, hogy a pre-potenciál. Ő próbára gyakorlatokat, elemzi az alkotmány, erősségeit és gyengeségeit, az aszimmetrikusan fejlett izomzat, és csak ezután elkezd edzeni. Minden négy vagy nyolc hétig megy keresztül ugyanazon vizsgálat: az edző kell látni, hogy mennek a dolgok, akár haladnak, topcheshsya helyett, vagy akár át. Ehelyett egy rossz edző a távon ad egy bárban, és mosolyog, mondván, hogy az összes kérdést, akkor. Nem kell ezt.

Szakértő: Brian Kren, tanúsított szakember a teljesítmény és az általános fizikai, személyi edző teljes testi Fitness Club, New York City

Normál edző is kell találniuk.
Munka után a csarnok, ők is pénzt keresni.
Coach - a hivatás, és ha ez a személy nem a lélek, az eredményeiről és nem törődik.
Az edző kell aggódnia többet, mint te is tudod, és látni az árnyalatok, újra, ha ő egy profi.
ez különösen azoknál a gyermekeknél, az edző, ami fontos, hogy ne csak az eredmény a diplomák, kupák, érmek, a lényeg a pszichológia, az oktatás, a szellem.

Ó, ezek a tréner :( meg kell dolgozni, csak legyen hely - úgy nézett ki, hogy - oktatók - gyűjtött, hanem azért, mert a cég szorosan modális -. így az edzőm - ez Health magazin Mensah- :) én nyitotta meg a programot kezdőknek és otthon súlyokkal csinál - csak az oldalakon a folyóirat MN.






és itt a teremben - Egyetértek - a kocsi legyen sportos és tiszta - mégis annak egységes és munkaidő. de a fájdalom - mint egy gyerek, amikor a harc volt elfoglalva - ott edző fűszerek tört (az érzésem) - kiválasztása. Csak a legerősebb maradt a klub, vagy a kemény orrú, mint én magam. Az eredmény - nagyon erős volt klub. mint most nem tudom - a két legjobb edzők eltemetett :( kor klubunk nem látott PFD emlékszem, hogy a gyerekek minden ősszel volt egy ember aki a húszas évek végén és a tavaszi újakat 2-5, de a valódi állatok és állandóan elfoglalt első helyen .... de most már értem - a PFD, egészség, a jó fizikai állapotban - szünet magát, nem éri meg, így nem fárasztó magad :)

Jó tanács, különösen alkalmas azok számára, akik éppen, hogy részt vesz fitness, valamint saját tapasztalat csak akkor érthető, hogy a jövőben választani különböző szempontok szerint, amelyek az itt felsorolt, jelenleg edző.

Elmentem a csoport fitness tréning, nem egy hintaszékben. Nem kell a hangerőt, izomnövekedést, stb Egyszerűen fenntartani a fizikai állapota, a megkönnyebbülés is, és az a tény, hogy van (én nem atléta, átlagos test). És elégedett vagyok - az edző csinál velünk szinte minden a gyakorlatokat is, és úgy néz ki, a helyes végrehajtását.
Plus - 95% a csoport lány. Nos, én vagyok házas, és a kaland nem keres, de még mindig szép. -))
Kimegyek nedves edzés, mint egy macska után zuhany és elégedett, mint egy macska után a tejfölt. -))

Keverjük össze az üzletet a szórakozással, római! Ez a legjobb változat saját egészségüket. ))

Mivel pont 1., 2. és 4. - nem ért egyet. Egy ilyen edző „masthev” csak a fitness center, ahol véleményem, van egy tompa eladó megelőző testnevelés „minden” csak egy borsos áron.
Ítélve az edzőnk - visszavonult afgán férfi, 52 éves, öblös, notatok nem, de 12 éve készített egy csomó bajnok Európa és a világ. Olimpikonok, azonban nem.

Jó sport edző és egy jó fitnesz oktató nem szinonimája! Mégis, a fitness inkább erősítését célzó egészségügyi az ügyfél nem elérését sport rekordokat. Nagy sport - a szakemberek, akik elkötelezett a feladat sokkal életét. A cikkben, bár, azt hiszem beszélünk néhány kötelező követelményeket a fitness oktató.
A sikeres edző, főzés bajnokok, ez sokkal nehezebb szakma, szigorúbb követelményeket!

Őszintén szólva, életemben már a klub 30. Leggyakrabban ez a klub a középosztály, nem egy szuper-mega-VIP luxus, de nem egy pince. Így - az összes ezeket a problémákat is jelen vannak. Nagyon gyakran az edző levágott fejlődésükhöz és az egyéni képzés - ez csak - ches pénzt.
Van egy ilyen katasztrófa, az emberek jönnek a klub és nevezték ki edzője. amely most már szabad. És ő is közeledett más. Vagyis nem kérések nem kérték. Nem tudom, kivel dolgozni kényelmesen. Ennek eredményeként inkompatibilitás áll fenn - és mint a pénzt fizet, és az eredmény nem elég.
Ezért, ha nem tetszik, hogy az edző -, és mondja neki. Vagy módosítsa az edző vagy a klub.

Ha az ügyfél nem kíván tájékozott döntéshez az edző, akkor valószínűleg a probléma kliens, Eugene. Várják, hogy az Ön számára (!) Valaki más oldja meg (!) Problémák alapján a (!) Érdeklődés, úgy tűnik számomra, nagyon naivan.
Ön rendelkezik szabad edző? És azt kérdezi, ha van más előnye az edző, hogy megoldja a problémákat, azzal az eltéréssel, hogy szabad? És jobb, ha a kívánságait hangjukat, és nem remélem, hogy valaki tud kitalálni őket. Be kell kényelem, ha dolgozik egy edző? Akkor miért nem közvetlenül megkérdezni, hogy a klub biztosítja? Aki fizet a dudás felhívja a dallamot.

A feleségem 10 éves, megy ugyanabban a klubban, és részt vesz az utolsó 8 évben ugyanaz a kocsi. Bár igényességgel, az én szép fél maga hozza mesterkurzusok! ))

Ivan, az a tény, hogy sok vásárló nem is gondolni ezeket a lehetőségeket. Ez FC gondolni őket. Csak hazánkban is nagyon gyenge a verseny ebben az iparágban. De más területeken a szolgáltatások - szépségszalonok, utazási irodák, éttermek. Orvosi központok - van olyan méret régóta számokat, nem is beszélve a B2B szektorban.

Természetesen ez az ügyfél problémáját. De ha drysch vagy kövér hölgy jött be a terembe, akkor remegni elvileg tettének. Nem tudnak választani valakit. És nem nem adnak ezt a tanácsot.
De hiszem, mindent meg fog változni, ka ktolko ilyen típusú szolgáltatás megy a kiélezett verseny. Az USA-ban és Európában - ez már megtörtént.

Ez így van, Eugene, különösen, ami a kliensek, akik trek a tornaterem már ACT. A feleségem egy nagy mondás: „Nem kell enni az egész tojást, hogy megértsük, hogy rohadt!” ))

De az emberek, impozáns a reményben, hogy valaki rájuk gondolni, hogy nekem. Csak irigyelni. Nem tudom, hogyan!
El kell fogadnia azt mutatja mindenhol, nem csak a fitness ipar.
Nem adnak aludni részeg garázda szomszédok? - Hagyja, hogy a rendőrség szerint! Nem úgy néz ki, amikor bejelentkezik a biztosító vagy a kölcsönszerződés? Nos, miután valamennyi fél ilyen őszinte szemét, és egy törvény, hogy ha, védi! Oborzevshy hivatalos nem akarja betartani a törvényt? Nos, Oroszország, hogy itt lehet, hogy egy egyszerű állampolgár.

A verseny a fitness közel azonos. Akkor azt kifogásolják, hogy a szolgáltatás a tetves, és akkor elkezd gondolkodni a fejed. By the way, nem úgy értem, a „swing jobb” és „a harc a teljes igazság.” Meg kell vigyázni magukra és érdekeit. Kevesen tudják, hogy a vitorlázás lehet járni a szél ellen! ))

Persze, ez pszichológia. Mindenesetre, sok megy az edző azzal vádolta, hogy néz ki, és csak egy kis része megy, amit néhány öblös edző.
Egyébként néztem a filmet „Generation vas”, így van egy bb Vinklaara mint a Holland volt valamiféle női edző (körülbelül 60 éves lesz), korábban elvállalta a testépítésben. Vinklaaru azt javasolta Arni.Nu ez egy másik eset, amikor egy profi sport, van több tapasztalat kerül szóba.

Igen, van egy fontos pont van egy jó edző, de a rossz játékosok, és fordítva, ugyanaz Arnie-e, vagy Jordan, Pelé, de aki nem a tény, hogy egy jó edző. Ezért itt az élet kell, hogy jöjjön, hogy teszteljék a hogy úgy mondjam. mint egy állásinterjú.)




Kapcsolódó cikkek