3 ok, amiért lehet, hogy most van a sivatagban, író

Mindannyian megy keresztül csúcsok és völgyek - és mi minden megy a sivatagon keresztül. De van egy nagy különbség aközött, hogy egy hang a pusztában engedelmeskedve az Isten, és ha elakad a sivatagban, majd körülbelül ugyanazon hegy újra és újra.






Ott voltam, és ott, és azt lehet mondani, hogy az első szabadságot ad, mert tudja, hogy igaza van a közepén az Isten akarata. Az utóbbi hozza csalódás, mert tudja, hogy pontosan hol valami hiányzik valami.
Persze, ha nincs kijelentés, hogy miért van a sivatagban - ha aggódik, hogyan lehet gyorsan indul a nagy szolgálatot, bár még nem jött el az Isten alkalommal - akkor lehet, hogy csalódott, akkor is, ha azok Isten akarata.
Szóval hogyan értelmezzük mi történik velünk a sivatagban? Segítségével a Word és az Isten Lelke. Megkínálhatom egy pár lehetőség van. Lehet, hogy vannak mások. Fontos, hogy ne játszani találgatás, hogy a szezon, ahol van. Szükség van a kinyilatkoztatás és a megértést, akkor fogd a hitükért, amikor áthalad a sivatagban, annak érdekében, hogy ne gyengítse, és nem adja fel.

1. A hitetlenség és lázadás hagylak vándorolni a pusztában

Néha vándorol a pusztában évről évre. Van egy olyan érzésem, hogy megint és megint nagyjából azonos hegyen. Lehet, hogy az. Ne feledje, hogy az utat a Vörös-tenger az Ígéret Földjére tartott csak három nap, de az izraeliták átsétált a sivatagban fog körül Szeir, az elmúlt 40 évben.
Miért van ez ilyen sokáig? Ennek egyik oka az volt, hogy nincs hit. Apa kész bemutatni őket az Ígéret Földjére két év után, de a 10 a 12 kémek, hogy Mózes elküldött az Ígéret Földjére, hoztak rossz hír hitetlenség (Mózes 14). Isten megvárta, amíg a férfi, amíg az összes nem-hívők nem halott, mint ahogy ezt mondta, hogy ez fog történni (Mózes 2:14).






Zsoltárok 77:17 azt is mondja, hogy a zsidók fellázadtak Isten ellen a pusztában. És Zsid figyelmeztet olvasók: „Ne keményítsétek szíveteket, mint a provokáció, a nap a kísértés a pusztában, ahol atyáitok csábított bizonyult számomra, és látták az én cselekedeteimet negyven esztendeig” (Zsidók 3: 8-9). Ha sokáig a sivatagban, kérje a Szentlélek, hogy a szívedben hitetlenség és lázadás.

2. Isten vár a kijelölt időben, hogy felfedje a

3. Isten hozza meg van annak érdekében, hogy nagyobb teljesítmény

Szentlélek maga vezethet, hogy egy kis időt a sivatagban. Ez mi történt Jézussal. Matthew írja: „Jézus viteték a Lélektől a pusztába, hogy megkísértette az ördög” (Máté 4: 1).
Sátán felajánlotta Jézusnak három kísértések, amelyek a mai ember. Jézus nem zárkóznak az ördög trükkje. Ő forgatta a kardot, az Úr, amely az Isten beszéde kényszeríteni az ellenséget, hogy elkerülje. Ő ellenállt a kísértésnek, az ördög, az ördög elmenekült. De nézd, mi történt ezután: „Jézus visszatért a Lélek ereje Galileába és kimentem a híre vele végig a régió „(Lukács 4:14).
Jézus már megkeresztelte a Szentlélek, de ő kapta a hatalmat az ő tapasztalata a sivatagban. Ő bement a zsinagógába, és valójában már bejelentette, hogy nyilvános szolgálatát. Amikor elhagyta ott, az első dolga az volt, hogy a leadott démon. Ezután kezdte gyógyítani az embereket, és hirdessétek.
Ha egy olyan időszakban, kísértés, használja az Isten Igéje, és a hatalom a Szentlélek, hogy ellenálljon az ördög, és tudom, hogy Isten azt akarja, hogy te egy magasabb helyre.
David töltötte élete nagy részét a sivatagban terelő juhokat és rejtőzködik Saul. Dávid tette, amit a többiek csinálnak a bölcsek, míg a vadonban, jött közelebb Istenhez. Ha úgy találja magát a sivatagban, ellenőrizze a szív örvendezz és az Istennel való közösség, mint Dávid tette Zsoltár 62 volt, amikor a pusztában Júdea: „Ó, Istenem! Te vagy az én Istenem, komolyan igyekszem; Lelkem szomjazik az Ön számára, mert téged, az én testem a sínylődik a föld üres, kiszáradt és víztelen, hogy a te hatalmadat és dicsőség, ahogy én láttam téged a szent „(vv. 2-3). Ámen.
Translation készített Irene E. onbog.com projekt