4 15 fácán, ez töltények vagy nevezet

Ma tért vissza egy vadászat utazás gondolat. Lőttem 15 fácánok és már csak 4 másik elmenekült. Őszi és fuss el a fűben. És folyamatosan csökken. Azt gondoltam, hogy talán a patronokat. Gyűjtöm nagyon egyszerű 1,8-1,9 gramm. Sunar konténer frakciót 5, csavar csillaggal. Talán igen gyenge, vagy fordítva erős szóródás. Égetés papíron nem vette észre semmi gyanúsat. Még én kezdett gondolkodni a vásárlás, 10-es. Mi tanácsot kollégákkal?







A spread - egy fojtó lövés? Az is érdekes, hogy tudja, mi volt az a távolság, amely a felvételt, amikor a játék csökkent, majd futni? By the way, egy hasonló probléma volt, szemben az ősszel, amikor a vadászat kacsa - lő - csak zuhant, mint egy rongyot, de aztán ochuhivaetsya és helló.

Üdvözlettel, duplett

Töredék krupnovat.
Azt fácán figyelembe nem nagyobb, mint hét.

25 és 40 méter. És a madár, hogy vettem egy kicsit 40-45m. a bokor. Én csak szerencsés, hogy egy törött szárnyú és gyalog. Choke szűkület: 0,5-1,0. Hét Próbáltam tavaly valószínűsége sebzett vad sokkal magasabb. Hunters Azt a tanácsot kapta, hogy növelje a mintát a por, de ha jól értem alapvetően semmit nem változtat.

idézet: Eredetileg kifüggesztett mellett Albert:
25 és 40 méter. És a madár, hogy vettem egy kicsit 40-45m. a bokor. Én csak szerencsés, hogy egy törött szárnyú és gyalog. Choke szűkület: 0,5-1,0. Hét Próbáltam tavaly valószínűsége sebzett vad sokkal magasabb. Hunters Azt a tanácsot kapta, hogy növelje a mintát a por, de ha jól értem alapvetően semmit nem változtat.

Már megint megpróbált lőni papír, maga alá fenyő fűrészáru gyalult célt. A hagyományos hasított patron kell tenni legalább 5 pellet, élesség - nem kevesebb, mint 3 átmérővel. Ezek leragadt a fogak követelmények védőszentje diktált okos könyv, véleményem szerint, teljesen alaptalan. Az én esetemben, kacsa, látszólag tiszta megverték, majd balra, azt hiszem, annak a ténynek köszönhető, hogy beleesett a szélén a hajlás (a pisztoly erős fojtó -. 1.2 1,1prav oroszlán és jelentős megvastagodása közepén.). Ie a játék nem esik elegendő számú pellet, míg egy éles töltény. Azt a következtetést vonta le, hogy szükség van a cél óvatosan, és a vonat a lemezeken tovább. Mintegy supermagnumov és szörnyű átmérőjű fatörzsek hiszem, a legjobb még hozzászoktatni magukat ebbe a központ a hajlás díj 32 gramm. Öt amikor a patron jó élesség kergeti a nagy kaliberű és FÜGGESZTÉS - mindez IMHO nem szükséges, ha a felvételt átlagos szám lövés: Csak akkor végezze extra súlyt.

Fácán (az én értelmezésemben) nem követelik meg, hogy spetspatronov, lő 5 (a samokrutnoy bevásárlás). 40 m nem lő - akkor is, ha repül, sok közülük, de találni 40 m lezuhant fácán nem tudok kutya nélkül élni 7 ütés csendesen

idézet: Eredetileg kifüggesztett mellett Albert:
Ma tért vissza egy vadászat utazás gondolat. Lelőtte 15 fácán és 4 talált.

IMHO cinikus orvvadászat.

A legcsekélyebb tiszteletet.

Ha a „alá, mint egy rongyot, majd elszalad” - egyedülállóan tűzpontosság rendben, de az élesség messze jó.

Az emberek, és te a számok a frakció nem tévesztendő? Minél kisebb a négy miatt, nem lenne egyáltalán alkalmazni semmit.
A számos „futók” megnyomása után a fenti 4 (szubjektív) 25-30 százalékkal, mint azt követően a harmadik szám, és azt mondod hét!

idézet: Eredetileg kifüggesztett mellett Bankir:
Az emberek, és te a számok a frakció nem tévesztendő? Minél kisebb a négy miatt, nem lenne egyáltalán alkalmazni semmit.
A számos „futók” megnyomása után a fenti 4 (szubjektív) 25-30 százalékkal, mint azt követően a harmadik szám, és azt mondod hét!

Albert 2:
15 fácán! Maga a vadászat hús származik? Vagy az öröm? Mi lehet a móka, hogy 11 sebesült madár vagy éhen, vagy menjen a kutyaeledel?

Egy ág - a „vadászat”. Vagy „orvvadászat”.

Hiába mintegy orvvadászat. Először is, az összes fizetett és nincs corpus delicti. Másodszor, én kifejezetten a játék dob lövés, és elsétált, hullanak, mint őszi levelek, hanem, hogy megtaláljuk a kutya nem tudott billenő. Az utat egy ilyen helyzetben, sokan panaszkodtak, hogy nem vagyok egyedül a saját fájdalmát. Hét megpróbáltam ugyanazt a helyzetet, a hármas jobb, de én már csak egy lövés, és vette az utat. Körülbelül az élességet a fenyő fedélzeten öt egyedileg magában foglalja a 3 kaliberű, 4-5.

. „Phase - N 7 és 6 (de nem nagyobb, mint 5 N).
Meg kell alkalmazni, amennyire csak lehetséges, egy kis töredéke 4-5 apró szemcsékre hit megbízhatóbban játék, mint 1-2 nagy. Sajnos, a mai napig vadászok körében megfigyelhető indokolatlan lenyűgöző sörét, ami csökkenti a hatékonyságát a forgatás, és megnöveli a sebzett vad. "

3 CALIBRE tekercs néhány páncéltörő

idézet: Eredetileg kifüggesztett mellett Albert:
[B Pro élesség fenyő fedélzeten öt egyedileg magában foglalja a 3 kaliberű, néhány 4-5. [/ B]

Igazából már győződve arról, hogy a cél és a fórumon - ez pótlék, mégis olyan hasznos, de nem 100% -osan megbízható informatsiyu.V különösen karton és viszályt alkalommal nagyon erősen égett a régi kerítés - lövés is tele lyukakkal normálisan, és a kacsák ez volt a helyzet ugyanaz, mint hogy fácán. Puskapor, mellesleg szintén Sunar.

Ez minőségének megítéléséhez a patron - ez dYch, és egy jó lövés tehet anélkül, nullázás, mint száma sebzett vad, és hogyan esik, mono nem sokkal pontosabb következtetéseket, mint a lyukak a célt. Ebben az esetben nyilvánvaló, hogy egy fácán lesz bőséges (4-5), a szám a pellet, de a sebesség túl kicsik, a legvalószínűbb, még a bőr alatt, nem adja át, így a madár esik, és jött, fuss el.

Most, az örök orosz kérdés? 2 (c) Chernyshevsky.

- vásárolni egy pár csomag patron neves gyártók, és hasonlítsuk össze samokrutnymi.

- ellenőrizze puskapor. Sunar különbözőek, és gyakran viselkednek illetlenül, ha a frakció kapcsolat nem felel meg az egyik, amelynek értelmében a fajta fejlődött.

- növeljük a minta por

Ha nem tudod, ügyködsz mindezt, akkor csak hogy egy frakció nagyobbra nőnek. Igen, én is olvastam okos könyveket, de ebben az esetben az általános szabály nem ugyanaz, mint az adott helyzet a gyakorlatban. Pontosabban, ha ahelyett, hogy négy vagy öt pellet? 5 nem szakítja meg a bőr, a hasított Fiza hogy egy pár? 3, amely eléri a létfontosságú szerveket, hogy sehol Ez a madár nem fog megszökni.

Minden írott és íratlan szabályait, leütött, de nem talált a játék jön vissza a normális lövés. Ha az arány kivont, de a pár eltűnt - ez még elviselhető, de vigyázz 11 plusz, hogy 4 - nagyon jó. Nem szükséges, hogy erre.

Töltöm minden manipulációt. Azt hiszem, ez csak növelni kell a felelős puskapor. Azt hiszem 3-ka mindig túl sok. Ma beszéltem több más vadászok is kifogásolják, hogy az utóbbi években ezek a madarak már nagyon erős volt a seb pellet letekerte, és megáll a bőr alá.
Mintegy jó. I arány 15 fácánok, volt az első, második, harmadik nem, aztán megint talált. Magyarázd el, hogy miután néhány epizód, meg kellett állnom. Miután az első vagy után tûnnek választott norma. Ezek nem 11 egymást követő elmenekült.






Jó ár - 15 fácánok, és mi (Kazahsztán) 1 tartózkodás - 2 fácán.
De még mindig - ebben a szezonban én voltam az egyetlen, podranok - ostobán srelnul a mozgásszegény, lövés nyilván nyomja meg a szárny - megfordult, és - 1,5 m nádas

Ha a norma - 15, rendszerint

Abban a szívem vérzik annyira tönkretette a játékot. És partnerekkel, általában nem veszik le, minden a részemről. Ülök én nem is lő. Hiába, hogy a hasított át a szárny lövés nem hatolnak át.

[QUOTE] Eredetileg kifüggesztett mellett Gishu:
[B]

Fajta játék lövés szám
Sárszalonka, fürj 11-8
Császármadár, erdei, kékeszöld 8-5
Kacsa (különböző) 7-3
nyírfajd 5-3
nyúl 3-1
Siketfajd liba 1-00
Wolverine 000 - sörét

Fácán kisebb nyírfajd?
Tavaly, kiragadott a bőr alá? 4, mert gyakran eltörik toll és a zsírréteg, és? 3 bizalmat ad vereség. Felvételi távolság közel azonos, nem több, mint 30 méter. Ami a mennyiségű pelletet, így azt hiszem, meg kell, hogy elérje pontosan.
A hét urak indulnak nyírfajd, itt van az ideje.

Bankir
Én biztosan nem tudom a méret a nyírfajd, összehasonlítva a fácán, de - 4 kell varrni fácán m 30 csendesen.
És mégis - talán fácán nem harcot, mert hogy már a télen? télen 0,1 i növekedés lemérjük por. Vagy ez nem kritikus?

Kissé le a témát. Miután a vadászat nyúl felemelte a nyáj fogoly, és a hordó volt? 3 és? 1 nem strelyat.Prosledil hogy gágogás falu egy szakadékba 100 méterre újratöltve? 6 és előre. Lementem a szakadékba, hogy a falu, ahol a nyájat, majd kiugrik a nyúl. általában éretlen. 12-15 méter? 6. megállapítja, kirántotta. és azt mondod? 7 egy kis fácán. 3. és Polova fácán séta.

Kiöntöttem sakálok (szükséges volt lőni, még szaporodtak annyi horror) Seven. sportigovoy kötés (1,85 g Falcon 28 hetesei) Igaz távolságok kicsik voltak, de a földön feküdt.

idézet: Eredetileg kifüggesztett mellett AAB:
Bankir
Én biztosan nem tudom a méret a nyírfajd, összehasonlítva a fácán, de - 4 kell varrni fácán m 30 csendesen.
És mégis - talán fácán nem harcot, mert hogy már a télen? télen 0,1 i növekedés lemérjük por. Vagy ez nem kritikus?

Igen, mi télen 10 az udvaron volt! Úgy látszik, a regionális jellemzők mutatkoznak. Állok ma nem is vadászok és stendovik 30 éves vadászati ​​tapasztalat azt mondta, hogy Primorye fácán kisebb 5-ki nem lehet megverni garantált podranok, és ha nem az ő Drathar, ő annyi, hogy menjen el. Személyesen lő 3-Coy.

Mi a helyzet a tengerparti fácán - talán
obsyzhdalos már látszólag lövés 3 taxik
bár én nem értem, hogy miért
Ugyanez a madarak, toll nem is olyan szuper szűk

idézet: Eredetileg kifüggesztett mellett Bankir:
Fácán kisebb nyírfajd?
Tavaly, kiragadott a bőr alá? 4, mert gyakran eltörik toll és a zsírréteg, és? 3 bizalmat ad vereség. Felvételi távolság közel azonos, nem több, mint 30 méter. Ami a mennyiségű pelletet, így azt hiszem, meg kell, hogy elérje pontosan.
A hét urak indulnak nyírfajd, itt van az ideje.
[/ B]

Nem tudom, hogy a méret a nyírfajd, mi (az észak-kaukázusi) kakas fácán ritkán felnőni hazai kakas méretben. Ebben az évben verte a fent említett nyolc egy fácán kakas akkora, mint egy otthon. A többi kisebb volt.

Nem fogok tovább vitatkozni, de az ág azt bizonyítja, hogy azok, akik nem szeretik a sörét és a hosszú távú lövés, nem panaszkodnak a nagyszámú sebesült játék.

És az az oka, csakúgy, mint a zsíros fázis, amelyben minden sikerült? Lehet, hogy van ott zhiruyut? A das fácán elég diéta.

idézet: Eredetileg kifüggesztett mellett Albert:
25 és 40 méter. És a madár, hogy vettem egy kicsit 40-45m. a bokor. Én csak szerencsés, hogy egy törött szárnyú és gyalog. Choke szűkület: 0,5-1,0. Hét Próbáltam tavaly valószínűsége sebzett vad sokkal magasabb. Hunters Azt a tanácsot kapta, hogy növelje a mintát a por, de ha jól értem alapvetően semmit nem változtat.

Nem por és lövés.

Nem ez volt a puskapor! Élesíteni a harcot. A kisebb frakció a frakció átható ereje nem növeli.

Fácán frakció nagyobb szükség egy kacsa. A kacsa csak esik egy fiola vért gyorsan megszűnik, és minden ..
Ezzel nyulat 5 neproblema még 3 PFA jobb fácán.
Lő a földre - nem látja a problémát.
És az a tény, hogy a fázis a baleset, nem kitalálni, hogy pokoli sok sebesült, csalnak. Az elemek a bokrok és a földön nykatsya spadruchnee őket, itt vannak rá, és húzza

Akkor ezek a golyók lőttek? Rezkozt átmérőjű borovi normális? Ha igen, akkor nefig bölcs, bo több bremsstrahlung díj ellenében kavics iszappal stb Akkor talán csak egy töredéke van egy nagyobb teljesítmény. Gyalogolt fácán Valitsa sokk miatt elég pellet megütni, de nem ér semmit benne.
Et, mint egy bokszkesztyű a fehérrépa megy frissebb és hazament))

Albert, az I. és az egész csapat verjük Far fácán csak egy töredéke a 3. számú kipróbált „öt” - egyáltalán nem! Minden úgy történik, pontosan úgy, ahogy le: és esik is, és jól fut. Ez történik, véleményem szerint, az egyik oka - az őszi fácán toll meglehetősen sűrű, erős és Zhirkov ő mentse fel, így finom frakció csak átmenetileg eltávolítja a rendszerből, és az esés után, ha nem ölik meg a lábát, gyorsan elszalad (majd meghalnak és mosómedvék megeszik). Töredék No. 3, annak ellenére, hogy egy kicsit alacsonyabb száma nyújt mélyebb sebeket és a fácán „csepp ruhával.” Lövés fácán reakciót általában törekvés - úgy 4-5 pellet „öt” a puha helyszínen nem nyújt megbízható vereség madarak, de 3-4 „Három” nem csak egy zúzódás madarak, hanem a belső szervi károsodást.
Az „irodalmi ajánlások” nem zavarja - akkor is a mi „bombázók”, és a kis kaukázusi és közép-ázsiai fácán. Megpróbálja „C grade” - nem fogja megbánni, még van idő!
Sok szerencsét!
Üdvözlettel, Yuri.

BUA50
és mi a súlya a Far fácán. mi körülbelül 1 kg plusz vagy mínusz.
és a farok - a bőr látható (a tél beállta előtt)
azonban zsíros. De gyenge a sebre

Mérlegelte három hozta haza a kakasok (a többi elosztva), a legnagyobb 1460 gr, a másik kettő 1250 gramm. mind a tollat, és nem bél (fácán tengerparti).

idézet: Eredetileg kifüggesztett mellett AAB:
BUA50
és mi a súlya a Far fácán. mi körülbelül 1 kg plusz vagy mínusz.
és a farok - a bőr látható (a tél beállta előtt)
azonban zsíros. De gyenge a sebre

Isten tudja, kakasok kologramma 1,5-2 „nedves tömeg” lesz (csirke kevesebb). De a toll - könnyű szempillaspirál - sűrű, vastag lefelé. Oschipany kakas -, hogy a boltban brojler és kövér, sok bőr szakadt, amikor schiplesh. Ezért azok kizárólag és I „C grade” Élvezem, esik jól.

Jelenleg a legnagyobb kakas nagyobb, mint 1,5 kg zhifogo súly nem találkoznak.
Akkor valószínűleg a klíma tollazat gustoe.V több értelme van a fácán.

Ha megy idén, megpróbálom C osztály. LazyX azt írtam, hogy a 25m. Öt egy fenyves ellátás 3 kaliber, ez rendben van. A legnagyobb Tisztított és belezett fácán lemért 1,7 kg. Itt pihe nem igazán kicsi, pellet húzza ki, és a seb köteg pihe. Lehet, hogy ez a másik oka sebzett vad.

idézet: Eredetileg kifüggesztett mellett Albert:
Nem ez volt a puskapor! Élesíteni a harcot. A kisebb frakció a frakció átható ereje nem növeli.

Ez élesség uvelichivaetsya, növekvő díjat. Nasypte az 5g. több és hasonlítsa össze visszatér. Mi lemért lőttél?

Azt fácán megtalálható sok helyen, még Kabarovszkban a sorrendben. De bontani elsősorban szójabab rendszerek madár megeszi a szója a hasa. Így elképzelhető, hogy mennyi a nyár közepén, ezek képviselői csirkezsír zárkóznak fel. Ha jól emlékszem, a több fehérje és zsír szójabab egy par húst.
Mennyi zsír nehéz megmondani nem tudom, hogyan kell mérni, de szinte az összes hasított bőr alatt van borítva kiváló minőségű.
Van az elmúlt évben volt a helyzet. Megvan, hogy a végén a pályáról, fácánok, amelyek a pályán kezdett felszállni. 7-8 darab emelte. Vettünk két, majd leveszi az utolsó. Félek kitalálni, hogy hány kilót, de jó méretű még szem örömmel. Tehát ez a madár emelkedik a bal oldalon, és én vagyok a soraiban a bal szélső és a legyek előttünk, hogy jobbra. A parttól 10 méterre. I MP-153, továbbra is három golyót, két barát shotgun minden patron. Szerint a kakas volt, legalább 4 találatot, miután minden toll repül minden irányba. Vizuálisan, nyilvánvaló volt, hogy megölte láb kiütötte az egész farkát, és a test rosszul ment. Tehát ez a „barát” repült hozzánk, és utyanul 100 méterre a szomszédos területen, természetesen, a „vége”. Prosharili mi mindent. Tintapatronok - én 4-ka, barátokkal 3-ka.
Tehát ez csak egy hét vakarja a füle mögött.
A fél napos vadászat vettem hét, két ellentmondásos, de egyikük éppen az enyém. Nem talált sebzett vad 3 db (nem számítva a fenti tatu), és így a kettő lövés 4-Coy. Aztán haladt a harmadik szám, és ez ment. Három pellet ez már elég.
Itt van a pontos részletek a Távol-Keleten.

Bankir, 100% - ez így van, a „C grade” DV fácán - az a tény, hogy a lány van szükség! Tollak repülni, amikor a „diák” obneset. Fácán növény a pépet kis töredékét - összezúz madár - ez csökkenni fog, és elfut ochuhaetsya. Kell „Krupnyakov” - összetörni csontokat, belső szerveket érint!
Üdvözlettel, Yuri.

idézet: Eredetileg kifüggesztett mellett Kiryukha:

Ez élesség uvelichivaetsya, növekvő díjat. Nasypte az 5g. több és hasonlítsa össze visszatér. Mi lemért lőttél?

I. díjat 31-32gr. Alapelv lehet csökkenteni 36. Ugyanakkor, ez növeli mind a lövedék sebessége (kötőjel élesség) ugyanazon minta por nem érti.

Albert, de vesz egy pár csomag üzlet „trojka” a minta, és kész is!

Eredmények fácán forgatás vásárlás trojka során kiderült, hogy a madarak 2-3 vereség me „szemek a lehető leghatékonyabban. Penetráció frakció áthalad a belső szerveket. Megnyomása után a madár nem tud emelkedni, és még inkább, hogy fusson.

Van egy veje lőszer fácán minden, hogy a kísérleteket, és a vadászat a gyári trojka túrák.

Nos, ez már a következő évben. 19.11. fácán szezonban zárva.




Kapcsolódó cikkek