Spartak megkötve Mordvin

Mordvin „játszott döntetlent a moszkvai” Spartak „a távol-mérkőzés a 25. fordulóban a bajnoki Oroszország - 2. :. 2 fehérorosz védő Igor Shitov vendég lépett be a mezőbe a kezdő felállás váltotta a 78. percben a mérkőzés.
Spartacus - Mordvinföld - 2: 2 gól: 0: 1 - Samodin (42). 1: 1 - Bocchetti (48). 2: 1 - Promes (58). 2: 2 - Lutsenko (62).
"Pressball"
Labdarúgás Spartak Mordvin Igor Shitov orosz bajnokság

CC0 Public Domain
"Spartacus" otthon "Mordovii" razochelsya felhívni -2: 2.
Számlát a találkozón a 25. fordulóban a Premier League-ben avatták fel a 42 percben. Szerzett futballista Szergej Samodin vendégeket.
Salvatore Boketti kap még vele 49 percig.
Kilenc perccel később, Quincy Promes küldött a kapu „Mordvin” escheodin el. Azonban Sarantsev térülnek meg a 62. percben köszönhetően Evgeny Lutsenko.
„Spartacus” 38 pont a hatodik sorban a ranglistán.
„Mordvin” 18 pont az utolsó előtti, 15. helyen.

Labdarúgók Moszkva „Spartak” a negyedik mérkőzés a sorban nem lehet nyerni. De ha előtte ellenezték a „Zenith”, most a hazai pályán a piros és fehér nem tudta legyőzni Saransk „Mordvin”, amely tapasztalható nagy probléma - a játékosok késleltetett fizetések, és a csapat az utolsó előtti helyen.
A vendégek először nyitotta a pontszám a végén az első félidő Szergej Samodin csapást. A második félidőben, „Spartacus” adták a vágy, hogy változik a helyzet, és összehasonlítja az első Bocchetti fiókot, majd Promes megjeleníti piros és fehér előre.

- Kihagyott két választható, és lehet mondani, rendetlen cél. Nehéz volt játszani, mint a „Spartacus” nyomást. Egy bizonyos ponton, különösen a végén az első félidő, úgy tűnt, hogy rendezni a játékot. Valószínűleg az epizód kimaradt célokat elveszett koncentrációja a másodperc tört része. Úgy gondolom, hogy megbirkózott a nyomás a „Spartacus” a játék végén. "
Miután 25 fordulóban a bajnoki Oroszország „Mordvin” található az utolsó előtti, 15. helyen a ranglistán, amelynek aktív 18 pont.

A találkozó a 25. fordulóban az orosz bajnokságot végződött döntetlennel Moszkva - 2: 2
Labdarúgók a „Spartacus” nem akadályozza meg a győzelmet a meccset „Mordvin”. A találkozó a 25. fordulóban az orosz bajnokságot végződött döntetlennel Moszkva - 2: 2, a sajtószolgálat az orosz labdarúgó Premier League-ben.
Miután gól Spartak Salvatore Boketti és Quincy Promes vörös és fehér átvette a vezetést 2: 1. Azonban 62 perc, csatár „Mordvin” Eugene Lutsenko mentett csapata a vereségtől.
„Spartacus” sorozat nélkül a győzelem terjeszteni négy játékot, és maradt a hatodik helyen a ranglistán. „Mordvin” a listán található az utolsó előtti, 15. helyen.

Evgeni Lutsenko, a házigazdák lőtt gól Salvatore Bocchetti és Quincy Promes.
Moszkva, április 23. - R-Sport, Anatolij Samohvalov. Moszkva „Spartak” megkötve Saransk „Mordvin” a mérkőzés 25. fordulójában az orosz labdarúgó-bajnokságban.
A találkozó tartott a főváros „Nyitás az Aréna” szombaton, véget ért az eredmény 2: 2.
Eredmény 42 perc kinyitotta a csatár Saransk csapat Sergey Samodin, a „piros-fehér”, mondta védő kaput Salvatore Bocchetti 49 perc és 58 perc csatár Quincy Promes a hazaiaknak, de hamarosan Előre látogató Evgeni Lutsenko visszaállította az egyenleg (62 ).
A mérkőzés kezdődött egy szélroham támadások, „Spartacus”.

A mérkőzés 25. fordulóban a labdarúgó bajnokság Oroszország Moszkva „Spartak” saját stadion „Arena nyitás” holtversenyben „Mordvin” származó Saransk.
A vendégek megszerezték a vezetést végén az első felében köszönhetően a cél Szergej Samodin (42 „), de a szünet után Salvatore Bocchetti (49” kiegyenlített) - 1: 1.
Hamarosan Quincy Promes (58 ') után a hazai csapat a vezetést, de szinte azonnal megtérül Saransk csapat után üti Eugene Lutsenko (62') - 2: 2.
„Spartacus” (38) veszít pontot a negyedik mérkőzés a sorban, és jelenleg a hatodik helyen a ranglistán. Ahhoz, hogy ez a menetrend nagyon nehéz lesz a BEK zónában.

Spartacus „és” Mordvin „játszott döntetlen a mérkőzés 25. fordulójában az orosz Premier League találkozót tartottak Moszkvában a stadionban.” Nyitás az Aréna „, és véget ért a döntetlen 2: 2.
Az első fele a „piros-fehér” deystovovali nagyon aktív, de a pontszám nem sikerült. De a vendégek egyik kontrát végre. Dmitrij Vlagyimirovics Kombarov hagyjuk Evgeny Lutsenko lőtt kapus Szergej Pesyakova ahol Salvatore Bocchetti kimaradt Samodin Sergey Sergey így egy ütést a kapcsolatot számlát nyitni. A minimális előnyt a csapat ment a szünet.
58 perc elteltével Dmitry Alenichev az osztályokon előlépett Fell Defense Center „Mordvin”.

Az utolsó három mérkőzést a játékosok Spartak sikerült hiányozni öt kard a Zenith, kettesével a Kuban és Rosztov. Ha a védelem továbbra is ebben a szellemben és Saransk csapat lesz a lehetőséget, ma, hogy elérje a kapu Rebrov.
Tájékoztató recaps Spartak - Mordvinföld, "Spartacus": Rebrov, Bryzgalov, Putsko, Bocchetti, D. Kombarov, Romulus, Promes Popov, Zotov, Melgarejo, Zé Luís
Sérült: Kutepov
Kizárás: Glushakov, Makeev
"Mordvin": Revishvili, Lomić, Nahushev, Thomas Phibel, Shitov, Stevanovic, Makhmudov, Mukhametshin, Vlaszov, Dudiev, Lutsenko