Spartak hazai döntetlen a Cseh Köztársaságban a Mordvin a mérkőzés foci, foci, sport kerület

A találkozó tartott a főváros „Nyitás az Aréna” szombaton, véget ért az eredmény 2: 2.

Eredmény 42 perc kinyitotta a csatár Saransk csapat Sergey Samodin, a „piros-fehér”, mondta védő kaput Salvatore Bocchetti 49 perc és 58 perc csatár Quincy Promes a hazaiaknak, de hamarosan Előre látogató Evgeni Lutsenko visszaállította az egyenleg (62 ).

A mérkőzés kezdődött egy szélroham támadások, „Spartacus”. Már az 1. percben a középpályás „piros-fehér” Ivelin Popov kapta a labdát Promes bejáratánál a kapus, de a védő „Mordvin” Ruslan Nahushev semlegesítjük a veszély, hogy a kapun. Három perccel később a labda hengerelt Popov Alexander Zotov, amelyek hatása blokkolva volt, és a másik két - Promes ekkor jött a vendégek kapusa nukri revisvili. Ő ütött a kapu felett, és továbbítja a házigazdák Zé Luís.

De 42 perc alatt lőtt „Mordvin”. Lutsenko rohant a szárny, a tizenhatos és Samodin a kapcsolatot küldte a labdát a hálóba kapu Szergej Pesyakova, amely ezúttal váltotta a kezdő felállás Artem Rebrov. És azonnal a szünet után kiegyenlített Bocchetti, aki először futott ölelni a vezetőedző Dmitry Alenichev. Hamarosan Promes volt rastoropnee közel a 11-es jelölés a büntetés terén a látogatók és a kapus.

De miután 4 perc a védők „Spartacus” elveszett a közepén a büntetés Lutsenko ló takarmány, és a csatár csapott a kapu szabadon Pesyakova fejét. 15 perccel a vége előtt a játék Samodin felpörgő fej, válaszul egy hosszú takarmányt Igor Shitov - mentett Pesyakov. Miután Popov kapott sárga lapot a szimuláció egy másik büntetés. Az utolsó pillanatban, Spartak Lorenzo Melgarejo elmulasztotta, hogy a csapat a győzelmet után visszatérítés Ze Luis - megakadályozta a védő Thomas Thomas Phibel.

Fotó: Defender of FC "Mordvin" Ruslan Nahushev és a középpályás FC "Spartak" Ivelin Popov (középen balra).