6. Manuális sebességváltó kapcsoló daf

Esetleg ez a videó segít?

Nina Abzalova: Egyetértek barom. Tudja, és azt mondja. Én vezettem a Nyizsnyij Tagil

Prosto Kanal: Ma elmentem egy edző. És vannak kérdések. Az idő választ plz!
Megyek DAF XF 105 fej hozzáér a második alacsony, a gáz nem ad, ostobán elengedte a kuplung, aztán egy kicsit gáz, szörfözés a negyedik
(Is csökkentett zászló bal első és alsó)
én oktató azt mondta, hogy meg kell tolóerő semleges
(Ha szeretné, hogy menjen 5. fokozat), és csak ezután húzza ki a tengelykapcsoló és ellenőriz.
És aztán amikor hallja kattintással, akkor dobja a kuplung,
Ismét nyomja össze, és tapadnak a 5. fokozat (csökkentett)
a 7. (alsó), majd a 7. növekedett. alján az elválasztó és a nyolcadik.
Kérdéseket.
--- hogy szükséges-e után a 4. feltétlenül ragaszkodni semleges,
majd csak nyomja a kuplungot, és kapcsoljuk ki a dobozt?
Vagy lehet, a 4. átkapcsoló dobozt, majd nyomja a kuplungot, és kapcsolja az 5. csökkentette egyszerre?
--- mi lesz, ha megyek. például 5 percig nőtt, és eltolódott a bal dobozt, és a tengelykapcsoló pedált, akkor tartalmazza az 5. csökkentjük?

Ruslan Kabanov: kibír. egy helyen, így a bolondok, mint ty.ty általános folytatta ezduk DAFE? mychish nem teme.ty hajtott 30 tonn.po LeAnn? I '72 proshol minden golovy.ty neznaesh, hogy egy ilyen fej.

busgaz124 Setra: ahol a hang, vagy ez a siketek felülvizsgálat

Ivan Demkіv: Dyakuyu.І Tobi schaslivo.

Paul Ismeretlen: Prompt kérem. ha váltani dupla vagy odenarny odzhim kuplung és amikor átváltanak az átutalás kell tenni nizhshuyu peregazovku.

Jurij Petrenko: Hogyan kell kapcsolni a felső sorban van szüksége vyzhimal markolat után felemelte a zászlót, vagy ha emelés?

Vladimir Glushich: körülbelül szorította fogást a kilincset - és felengedi a kuplungot, mint a? Nem húzza? Hogyan tudom az autó minden hajtásparaméterhez - és ezért a kuplung?

CRR: Miért az ötödik a negyedik kapsz nyolc és a motor leáll? Nem értem, hogy mi az ideje váltani? A harmadik? Dapustim beugrottam a hegyre, és azt kell váltani az ötödik a diát, I?

perfect_tigra: Ez itt. Nos, akkor talán hívja a dolog a nevük, elosztó, elosztó és így tovább.

DNS 25280: 90% rosszul csinálnak

Ilya Mercy: És mi hajtómű megállítani? (Ha ez még mindig 1-8 a 1 váltó lesz sokáig nem volt ideje, hogy hagyja abba)

Kolia177: fasz fasz. switcher. vobscheto „mezőbe váltásnál és visszakapcsolás” alsó vagy a felső sor „”, ha az ismeretlen, akkor jobb, és a város szemetet „kapcsoló”, és a tudományos, hogy ha tudná a „kapcsoló” a „szorzók” és a „Splitter”, és amely az volt, , rozberoshsya a google.

Ruslan Tim, hogy senki nem fogja megmondani mind a felső sorban az alsó mozogni pravelno

Victor Rybikov: Prompt, hátrameneti fokozat ebben a rovatban szinkronizálni?
Tedd a hátramenet splitter és / vagy tartomány választó?
Hány hátramenet, kettő vagy négy?

Aleksandr Kijev: kidolgozza a játékos részt csak a gyújtás, de az indítómotor nem fog működni. egyfajta védelmet. Nem lehet elindítani a szivattyú levegőt. így aztán tánc körül a kart, hogy távolítsa el a sebességváltó, és indítsa el.

# 6 kézi kapcsolási DAF sebességváltó. A működési elve | Ilya Dalnoboy 5 out of 5

Kapcsolódó cikkek