7 jelei, hogyan lehet megkülönböztetni a valós származó hamis goji bogyó (borbolya) - az életem

Hogyan lehet megkülönböztetni a valós származó hamis Goji

7 jelei, hogyan lehet megkülönböztetni a valós származó hamis goji bogyó (borbolya) - az életem
Az előnyös tulajdonságait Goji nem tudom ma, azzal az eltéréssel, hogy az a személy, aki kívül él az információs társadalomban. Ezek csoda bogyók levelet egész értekezést a net, a TV-ben mindig beszél róluk azokat a hatásokat, akik már sikerült megtapasztalni magad ... Ezzel izgalom sok gátlástalan munkáltatók leple alatt ilyen Goji immár közös borbolya, amely, mint te magad sejtem, hogy nem viseli a század részét a belső tulajdonságai a tibeti bogyó csoda. Ma feltár néhány titkot, hogyan lehet megkülönböztetni a valódit a Goji bogyó borbolya.







Vagyok 100% -ig biztos, hogy kapsz egy igazi Goji lehet, ha számára a vásárlást engedélyezett kereskedők. Szintén gyógyító bogyó, akkor megy Kínába, mert ott növekszik a leghasznosabb tibeti borbolya. Azonban, akkor egyetértek, nem mindenkinek van lehetősége, akkor csak a remény az őszinteség és az eladók saját tudás.

Ez goji bogyó, mi ez?

Kiválasztásánál bogyók, elsősorban tekintik őket alaposan.

méret
Szárított wolfberry gyümölcsök közönséges (másik neve Goji) a hossza körülbelül 1,5 centiméter, vagy valamivel hosszabb, egy hegyes, száraz. Berberis vulgaris valamivel kevesebb.







szín
Peel ráncos elég szilárd piros vagy még pontosabban korall szín (megjegyzés: nem bordó, és biztosan nem fekete). A gyümölcs legyen fehér virágot. Ha aggasztó sok élénk színű bogyók, akkor enyhén nedves őket, és várja a reakciót. Ezek a bogyók nem fog foltot a bőr színét, akkor csak akkor adható, ha öntsünk forró vizet rájuk, és akkor is csak 15 perc után, de nem előtte.

íz
Ha megpróbálja az igazi ízét goji bogyó, akkor lesz egy kicsit csalódott, mert nem erősen édes és alig emlékeztet a cukorkát. Ha tibeti borbolya kiderült édes, akkor ez egy biztos jele annak, hogy dígeráituk szirup formájában. Szakértők azt mondják, hogy ezek a goji bogyó torta édes-sós-savanyú íze nagyon hosszú lecsengés, Berberis vulgaris is ad egy édes-savanyú íz némi fűszer részvények.

Tovább Természetes színezőanyagok húsvéti tojások

szag
Lélegezz be az illata bogyók, ha eszébe cukorka Barbariska, amelyek oly szeret sok, előtted nem más, mint egy borbolya. Ezek Goji nagyon különböző ízű, de ezek semmilyen módon nem nem szaga, mint a kén-mérkőzés. Jelenlétében az utóbbi, azt mondhatjuk teljes bizonyossággal, hogy az általuk kezelt kén-dioxid, amely károsíthatja az Ön egészségét.

tapintású
A bogyók nem ragadtak össze, ha ez történik, akkor valószínűleg ők főzött szirup, ami azt jelenti, hogy a legtöbb előnyös tulajdonságait ezek eltűntek.

A rendelkezésre álló magok
Break a bogyó. Ez tibeti borbolya találsz több tucat apró, sárga színű mag, sokkal kisebb lesz, mint a közönséges borbolya magokat.

Reakció vízzel
És egy másik trükk - öntsünk forró vizet bogyók. Ha az első a kínai wolfberry gyümölcsöt, akkor fog kialakulni, és színezni a vizet a sárga-narancssárga színű.

Bemutatjuk nektek a legfontosabb paramétereket, amelyeket figyelembe kell venni, amikor kiválasztják goji bogyó, és segítse őket különböztetni a közönséges borbolya. Csak megszerzése egy minőségi termék, akkor úgy érzi, a csodás hatását szemekből, amelyeknek beszélni és írni az interneten, azok, akik már sikerült megtapasztalni magad. Vásárolja bogyókat megbízható eladók és egészséges maradjon, kedves látogató Portálunk.




Kapcsolódó cikkek