5 Jelek a cukornád! Hogyan lehet azonosítani a hamis

5 Jelek a cukornád! Hogyan lehet azonosítani a hamis

Bár én még nem próbáltam valódi nádcukor, gondoltam biztos, hogy veszek a szupermarketben hasznos cukor leple alatt a nád, és csak a közelmúltban megtudta, hogy a „nád” cukor tárolni - ez csak egy közönséges finomított cukor, borított vékony filmmel melaszt és valódi cukor kell nézni máshol.







Eleinte nagyon nehéz, mert a csomagolás nagyon jól ismert és népszerű gyártók, mint a Mistral - cukornád demerara, BrownWhite «Arany Demerara, BILLINGTON'S«Természetes Demerara», amely állítólag jelen, nádcukor világosan megfogalmazott, finomítatlan nádcukor, majd festett nyoma listája .

Esetleg a termelők nem felelős a termék ellentmondás, hogy mit írnak a csomag?

Kiderült, hogy az európai írhatnak a csomagoláson nyerscukor ha borította cukornád melasz. Amelyet úgy kaptunk, mint a mesterségesen előállított nyers cukor, semmi köze a jelen cukrot nyert elpárologtatott cukornád lé.

Oroszországban, sajnos, nincs szabályozás, amely tiltja az értékesítés a finomított cukorral bevont cukornád melasz, leple alatt a finomítatlan cukor.

Az eredményeket a kontroll vásárlások!

Abból, amit ez már finomított - cukorrépából vagy cukornádból, nem azonosítja, hiszen már nem számít, mert a finomított nádcukor nem használható, valamint a cukorrépa. Minden előnyeit cukor melasz!

Ki gyárt valódi nádcukor?

Szerencsére nem minden olyan rossz, és azt találtam, az egyetlen ismert nekem egy cég, amelynél a leghitelesebb és egészséges finomítatlan nádcukor - ez az indiai cég LLC „Akshay meghívása”, amely felszabadítja a cukor „Gur” alatt „Saharadzha” márka. Mi az az érdekes hazája nádcukor, India és az hol nincs ott megtalálja igazi cukornád!

5 Jelek a cukornád!

  • Formátlan megjelenést. Cukor mark „Saharadzha” egy szilárd, barna massza formálatlan nagyon világos telített ízű szirup. Mielőtt még eladni egy ragacsos massza, sötétbarna színű, ami nagyon kényelmetlen használni, akkor lehet megrágni, mint a cukorkát, de hozzá süteményekben nem volt lehetséges. Most elkezdtek elpárologni a víz, amíg a végén a cukor, és hagyja teljesen száraz tömeg, amely már lehetséges, hogy teljesen helyettesíti a szokásos velünk cukor, de nem világos, berendezett cukor kristályok, mint szoktuk!






    5 Jelek a cukornád! Hogyan lehet azonosítani a hamis

    Ezek a kövek gyakran során keletkező megszilárdulása nádcukor

  • Az ingatlan keményedni a levegőben. Egyik finomított cukrot, melaszt bevont, nem keményedik te. Sugar társaság „Saharadzha” megkeményedik nagyon gyorsan, mindössze néhány nappal a csomagolás felnyitását követően, majd azt kell darabokra tört. Azt megoldotta ezt a problémát nagyon egyszerűen őröl a cukrot egy kávédaráló kis tételekben, hogy elég néhány napig, mert még őrölt cukorban nádcukor megkeményedik újra, és azt, hogy aktívan cefre egy kanállal, vagy dobja ismét a daráló. De ez az egész, összehasonlítva a haszon és az íz, amit kap ettől a finomítatlan nádcukor.

    5 Jelek a cukornád! Hogyan lehet azonosítani a hamis

    A bal oldalon a víz, a jogot, hogy a víz, cukor hozzáadása nélkül „Saharadzha”

  • Zavarosság. Cukor hozzáadása „Saharadzha” a víz, tea, kávé vagy gyümölcslé aktívan homályos folyékony melasz ingatlan, miközben ő a barna cukor. Műfüves finomított melasz is okozhat enyhe zavarosság a víz, de látni fogja, hogy a cukor, ugyanakkor a fehér lesz.

    5 Jelek a cukornád! Hogyan lehet azonosítani a hamis

    Bal átlátszó teát cukor nélkül, közvetlenül elborult tea cukor „Saharadzha”

  • Kevésbé édes és hihetetlenül gazdag ízű. Ha megpróbálja cukor „Saharadzha”, akkor rájönnek, hogy mielőtt valaha is megpróbál kifinomult. Ő gyakran hasonlítják a méz íze, ezért gazdag ízeket.
  • Belőle nem teszi nyalókák. Lehetővé teszi, hogy kiváló kakasokat egy bottal a hazai közönséges cukrot, de ezek cukorkák nem sikerül „Saharadzha” cukor. Valószínűleg a nagyszámú ragacsos melasz édességet szilárdan ragaszkodik a szovjet vas formájában nyalókák, mintha lenne egy jó nem kenje meg a növényi olaj, és ha teszik cukorka a szilikon formában kapnak nagyon ragadós, és mintha, jelenthet, ha feküdt egy tál vagy falap, így egy ragadós maradékot. Általában én csábítsák hasznos cukorka a gyermek nem lehet sikeres és meg kellett tennie azokat a fruktóz.

    Van is egy jele a 6., de nem tudja ellenőrizni, hogy otthon - gazdag vitaminokban és ásványi anyag készítmény.

    Cukor „Saharadzha” tartalmaz 100 gramm. Termék: -2,05 mg vas, foszfor -22,3 mg, 117,4 mg magnézium, cink -0,594 mg, kálium - 331,4 mg Kalcium - 62,17 mg, vit. PP - 0,01 mg Vit C - 0057 mg, vit B2 - 0,004 mg, vit B1 - 0,012 mg.

    5 Jelek a cukornád! Hogyan lehet azonosítani a hamis

    Felmerül a kérdés, hogy hol vásárolnak finomítatlan nádcukor?

    Szoktam vásárolni az online boltokban bioélelmiszerek, és most megy a cukrot boltjába, és akkor is vásárolni nádcukor „Saharadzha” üzletünkben!




    Kapcsolódó cikkek