50 nap ellátás

Jó napot!


Azt akarom, hogy mutassam be az én must-hevami.


50 nap ellátás

A vicces az, hogy ez azt jelenti tetszett annyira, hogy nem álltam során 30-40 nap, megismételtem a vásárlást, mert az eredmény valóban lenyűgöző ...







50 nap ellátás

Az első üveg tonik intenzív használatra távozott egy kicsit több mint egy hónap, a többi a második napja:

50 nap ellátás

Itt van, amit a tónusos ez Vodicka sárga-zöld szín, szag egyértelműen látható növényi jegyzetek alkoholt.

50 nap ellátás

„Csőr” palack nagyon egyszerűen használható:

50 nap ellátás

Ők jól vezeti partings. Eleinte megpróbáltam öntsük egy spray palackot és egy permetezéssel azt közvetlenül az elválás, de csak egy hatalmas költség.

Előre tekintve azt jelenti, hogy a helyreállító tónusos feszesítő igazán, look-up?

50 nap ellátás

víz
Cetil-sztearil-alkohol - zsíralkohol, stabilizálószert és sűrítőanyagot. Ez javítja a permeabilitás a lipid barrier csökkenti a nedvesség elpárolgását a bőrből;
A torma-kivonat növeli, javítja a haj növekedését, és megakadályozza a hajhullás;
Kivonat varjúháj tonizáló, emelő vitalitás;
Olaj rozmaring levelek erősíti, serkenti a vérkeringést;
A keverék természetes illóolajok gyártó nem határozza meg, melyek ezek, de Weleda márka tökéletes hírnevét, nincs kétség.

Kérdezd meg magadtól fel rendezzük el a bejegyzést, így nem fogok feltölteni fotókat inphotogenic Volosin, kövesse a hozzászólásomat, ahol írtam a szokásos veszteség, hogy nem néz ideges! Ha a korábbi volna használni, hogy a rémálom, de most már számolni mosás után, és fésülés az egész körülbelül 57 szőrszálakat! Összesen 57 Carl!
Igen, ez normális haj hullik ki, frissített, de nem ugyanazt az összeget, mint már előbb, féltem, hogy még figyelembe kell venni! A norma, ha esik 80, legfeljebb 100 hajat naponta.
Szóval, a fő feladata a tónusos Veledy jobb, és én megmutatom a növekedés együtt az új kedvenc,

Ollin Full Force maszk haj és a fejbőr bambusz kivonat


50 nap ellátás






De ez inspirált nem egy kivonat a bambusz és az áhított mondat „rozmaring” a csomagoláson, valamint egy része:

50 nap ellátás

Az állaga sűrű, töltött gazdaságilag:

50 nap ellátás

50 nap ellátás

Minden kimerült centiméter szalag és empirikusan megállapítottuk, hogy nőtt legalább 3 cm. Még ha a 3.5 de lefelé kerekítve) 50 napig kiváló eredmény, ismét durván szólva, 1,5 cm-es havonta egy nagyon jó eredmény. És ami a legfontosabb, úgy érzem, hogy a haj nőtt. A végén én ismét idòtartama és akkor nézd meg magad ...

Nos, egy kis sokkot Önnek. Megvettem a spray, az úgynevezett ez azt jelenti,

Express Spray All-in-One Salerm 21 Express Spray


50 nap ellátás

Mivel bízom a márka Salerm 101%, azonnal vette a két darab egy kézben! A vásárlási két Salerm cég alapok a kedvezmény 20%.

50 nap ellátás

Örültem ennek híreket, mint egy gyerek! De előtte, még mindig látszott a véleménye, hogy nem csoda, hogy írunk nekik. Figyelmeztettek, hogy van egy vastag erős vízsugár. Ne feledje ezt a kifejezést, mert ez mind sikerült présel ki az adagoló:

50 nap ellátás

50 nap ellátás

Lecsavarja a fedelet, láttam, hogy van egy sűrű massza, amely nem halad át egy vékony csövet fel. Ő egyszerűen eldugult. Itt van ez a gyors permet vastag:

50 nap ellátás

Ez a Lite verzió az intenzív kondicionáló Salerm21
A konzisztenciája egy könnyű, mivel felhígítottuk egy jó értelemben készítmény.

A másik különbség az intenzív változat jelenléte a hidrolizált keratin kondicionáló Express:

50 nap ellátás

mivel a normál verzió nem.

Azt feltételezi, hogy a gyártó figyelembe vette, hogy ez a gyors módon, és így az szükséges, itt és most. Miután hidrolizált keratin képes folt sérült, sima haj szerkezetét.
Összefoglalva,
Express klíma egy kicsit kevésbé sűrű, mint egy intenzív kondicionáló;
Ez könnyített változata salerma21, de nem kevésbé hatásos. Azonban a „ő” tehet kirakodás haj szem előtt tartva a konzisztenciáját.
Hair nem villog a napfény segítségével gyors permet Salerm:

50 nap ellátás

A hajam a pillanatban:

50 nap ellátás

Mint látható, a hajam, mint a váltakozása sűrű Intenzív kondicionáló Salerm21 és expressz kondicionáló Salerm formájában úgynevezett könnyű krém. Itt egy kiutat a helyzetet találtam, leszerelése nélkül az ő szeretett gondoskodás a haj és ugyanakkor irányító, hogy egy „kisülés”. Öt rám találékonyság! Remélem, hogy érdekli a távollétében találkozni a felfedezések! Ez mindig érdekes, hogy megpróbál valami új, valami, hogy nem érkezett még, és úttörő

Termékek a poszt




Kapcsolódó cikkek