8 jelei a falu egy lány

szépség tanácsadó

Hogyan számoljuk ki a „falu” a lány.
Az utóbbi években vált igen népszerű mondás: „Te is elvenni egy lány a faluban, de a falu lányok - soha.” És a „falu” nem kell szó szerint venni. Ez a mondás érvényes minden ember, aki megpróbálja követni a divatot, de teljesen megfosztott ízét.






Ma mesélni a nyolc fő tünetek, amelyek segíthetnek azonosítani egy pillanat alatt a lány „a falu”. Végtére is, bármilyen ruhában nem viselt fashionista, a belső béke keresztül látható bármilyen ruhát # 33; Tehát, vidéki lány mentalitás felismerhető ilyen alapon:

1. visszatöltött mindent, ami lehetséges.
Lapozás tucatnyi fényes magazinok, ő úgy véli, hogy ez a istennője minden kell a maximális hossza: haj, szempilla, köröm, láb. És ha beletörődik tökéletlen a lábát, majd sürgősen építeni magam pihenni. És hagyja, hogy a mesterséges haj meg idegen és ápolatlan, körmök idézik gondolatok vérfarkasok és a szempillák általában élnek külön életet, a legfontosabb, hogy ez a nő tartja magát írásbeli szépség # 33; Teljes csillogás # 33;

2. Teszek a legjobb egyszerre.
Úgy véli, hogy ez mindig és mindenütt, hogy okos, így mindenütt öltözve, mint egy ünnep. Meg kell essen a szupermarketben újratelepítésére termékek? Szóval, biztos, hogy menjen oda a szűk ruhát és magas sarkú # 33; És akkor is fennállnak a teljes csomag termékek hazafelé. A stílus áldozatot követel # 33;

3.Ni lépés cipő nélkül a pata # 33;
Nézzük hírességek a divatbemutatók, a tartományi úgy, hogy a ház nem is megy ki anélkül, csapok és hatalmas platform. Így vásárol a cipőt a következő piaci karom, így alig van biceg a mi egyenetlen járdákon. Egy különleges elegáns, hogy festeni a talp a cipő piros szín tetszik a dal: a „labutenah” és jaj, milyen nadrág # 33; Ezen az alapon kifejezetten elismerte a Moszkva vidéken.

4.Guby kell mindig kacsa
Angelina Jolie már jó ideje nem jelenik meg, de a tartományi továbbra is figyelembe veszi nagy ajkak szépség szabvány. Ezért a lányok fordul sebészek gazdagabb szolgáltatásokat ajakvastagítás. És aki nem volt pénze ennek az eljárásnak a költség-balekok Plumper. Mindenesetre, úgy néz ki, a megcsúfolása az ajkak csak borzasztó. Ahelyett, hogy a várható szépség, ami a természet felruházott Angelina Jolie, ők szembesülnek a jelen Masha Rasputina. Hipertrófiás ajkak - ez egy abszolút falu.

5.Modnye címkék - mindent
„Redneck” nem tudja elképzelni magam anélkül, hogy nagy horderejű márkák. És mivel a pénz márkás ruhák és kiegészítők nem, akkor vesz a piacon az olcsó utánzatok dédelgetett címkéket. És hagyja, hogy a hamis táskák a „Dolce Gabbana-” kilométerenként bűzlik olcsó műbőr, de kollektív gazdaság nő a divat nem cserélném el, kiváló minőségű bőr kézitáska gyártó ismeretlen. Vidéki csillogás kegyetlen és könyörtelen.

6.Pobolshe ragadozó nyomatok # 33;
Ha véglegesen rögzíti a képet a társaságbeli, a tegnapi tartományi díszítik magukat „zsákmány” ruha. És kívánatos, hogy az összes tartozékot állat nyomatok együtt. Leopard blúz, nadrág tigris és krokodil cipő - ez egy klasszikus sor „végzetes csábító”. Beauty, csillogás, falu.

7.Malo szőr nem történik
Úgy tűnik, hogy a divat a bundák régóta a múlté. De nem No. 33; Regionális fashionista mindig megőrülnek szőr. Cap egy róka farka és a szőrzet, a Mexikói jerboa segít minden lány úgy érzi, mint egy Venus szőrme. Nos, fényesség ugyanaz.

8.Nuzhno lenni, mint mindenki más.
És talán a legfontosabb jellemzője psevdomodnits - a hiánya egyéniség. Ők a saját véleményét. Sokkal könnyebb, hogy csak megy az árral, és vásárolni a boltokban, hogy most a magassága a divat. Azonban nem hiszem, hogy ez jó rájuk nézni. Egykori falu, ezek klónok nem baj.

8 jelei a falu egy lány

- Nem értem, hogyan lehetséges, hogy növelje a körmök? Mi az? Milyen rossz íze? Van egy csomó barátok, akik szeretik örökre megcsípte taldychut körülbelül manikűr: Ó, én egy manikűr rögzített, ó, azt akarom, hogy a virágok, ó, mint a design körmök láthatók. Tin egyszerű. Úgy gondolom, hogy a körmök kell csak szép alakú és jól karbantartott # 33; Még a legundorítóbb, amikor már alá ezeket körmök Naroscheny tonna sár. Ez a vidéki csillogás, fu # 33;

- Barbie idős korban. Glamour kegyetlen és könyörtelen. Szükségük van egy pszichológus.

- Szeretném, hogy nézd meg az ikont a stílus és a jó ízlés, ki írta ezt a teremtést. Ő nem tud semmit stílus csillogás.

- Szőr? Ez meleg és kényelmes. Ne testre prémes csillogás design.

- Most egyetértek, de állat nyomatok még senki sem áll.

- Így tudunk lélegezni szabadon, nincs falu # 33 énbennem;

- Kit érdekel broody? Ki mást akar, és ruhákat. Ha egy lány azt akarja, hogy a szög a boltban, aztán hadd ruha, azt akarja festeni a talpa piros, hagyja, hogy a festék. Ez nem a te dolgod, és az ő. stílusú ruha most tette lehetővé, legyen minden lány öltözött, ahogy akar.

- A 7. pont nem ért egyet. Nos, szeretem szőr, és hogy ez azt jelenti, hogy a faluban? Butaság # 33; Soha luxus szőrme nem tartoznak a jelei a falu a lány # 33;

- Fur mindig megfelelő. Természetes, de sokan egyszerűen nem tudják, hogyan kell viselni. Ez minden. Mintegy szőrme szintén nem ért egyet. Sok stílusú ruha értjük szőr. Ezen túlmenően, a szőr - egy klasszikus.

- Minden egyetértek, de a körmök kell növelni sérülést. Én most a falu? És mégis, az úton, a mi „falu” divatos összes aranyat az ideje, hogy tovább, mint egy cigány, a 100.500 arany gyűrű minden ujját.

- Miért csak tartományi? Mindenhol minden divat elég. Tudom, hogy sok tartománybeliek akik ruha ízlésesen, és tudjuk, hogy sok városi nők, akik fiatalok, és mindent megtesz, hogy meg van írva a post.

8 jelei a falu egy lány

- Mindent meg kell mértékkel, mint nekem. Mintegy naroshchennyh „csak” teljes mértékben egyetértek - a rossz íze van. Természetesség kell szép, karcsú, de természetes. Mintegy fakie - egy külön kérdés, akkor csak fény szempillaspirál. „Költség” egy ilyen nőt, mint ő zsákok - nem nagy. Azt ígérhetem a hold, és folytassanak, hogy a szex a legközelebbi „számozás” egy-két koktélt. Vidéki csillogás - egy tipikus olcsó.







- Igen, a 28 éves, ez már szükséges a regenerálódásra, van egy tény, # 33; Így hordom fiatalító ruházati stílusok. Még ugyanazon a leopárd.

- Jövök a vidék, ahol a lakosság 1500. Természetesen ez nem befolyásolja a karaktert, a megjelenés és a kommunikáció módját. De a szemét, ahogy a cikkben, nem felel meg, a lányok most normális, az internet ott, ahol még mindig kandikál. És hogyan kell öltözni, és hogyan kell beszélni, és így tovább. Country Girl tűnhet még sokkal stílusosabb, mint sok város. Így hívja az egész, ahogy az a cikkben horror falu, úgy vélem, helytelen.

- Ha a faluban, mivel nem volt, szerettem volna megőrült.

- Én csak ilyen vidéki ruhák lányok 15-17 éves látni, és számukra ez sokkal menthető. De a felnőtt hölgyek, természetesen, szórakoztató. Én magam egy példányt a márka cipő, mentem őket egyszer, és még életemben viselni ilyet. Mert az élet arra a következtetésre jutott, hogy jobb, ha vásárolni minőségű ruhákat „név nélkül”, mint szégyen a végleges példányban. Stílusos lány soha nem engedik magukat másolni.

- És rajta egy leopárd nagyon is lehetséges, ha a szabályoknak megfelelően. És csak akkor azt mondja, hogy ez az egész a priori farm.

- Mindenki öltözik, mert kényelmes, és amennyire lehetséges, nem mindenkinek van pénz márkák, tonalniki 5-7000, és hasonlók. És ki dönti el, mi a divatos vagy elegáns ember más, minden megfelelt az övé. Sok a lányok élnek a faluban, és bocs, ezek nem mi márkák szeretnek a hajnal és a ruha üzletekben nem, és lehet kapni ruhákat a piacon. Lehet, hogy most azt kifogásolják, és hívja a kollektív gazdák?

- Leopard tárgy csak a tartozékok és a legtöbb - cipő. Kedvencem peregidrolennaya szőke vagy barna hajú graft Patlakh leopárd mini ruha, de ha van szempilla-lapát és tan narancs árnyalat, csak profit # 33; Orosz stílusban kegyetlen és könyörtelen.

- Ezen kívül, valamilyen oknál fogva az emberek nem veszik figyelembe, hogy néhány községben élnek jobban, mint néhány városban. Például a lányok, akiknek a szülei folytat üzleti, kapcsolat az állatok (úgynevezett gazdák, igen # 33;), öltözött drága üzletek és a meghajtó jó autó, de Moszkvában él méteres kollégiumi eszik instant tésztát enni, de " SHaneli”, amely számára a teljes fizetést. De ahhoz, hogy képes legyen szippantás, hogy „I - Moszkva és te szar.” Village - nem jelenti azt, íztelen, és szörnyű.

- És itt van a falu tényleg? Én vagyok a falu, és a falu nem én? Csak írni néhány buta, szűklátókörű nő. Ez a stílus csillogás, de biztosan nem egy falu.

- Ez így van írva, de túl elcsépelt, az első osztályban a második negyedévben a # 33;

- Egyetlen pont, csillók csak szeretnek építeni, de nekem a klasszikus néz ki normális. Ez itt a szépség, ragyogás, minden tőlem.

- Egyetértek a cikk. Jelek a falu egy lány találóan festik.

- Tudom, hogy egy hölgy, ő 40-valamit. A pénzt ő mindent tökéletesen, működik FSSP néhány nehily pozíciók, pihenő évente többször a különböző országokban. De a stílusa is - valami valami # 33; Ugyanaz a vidéki csillogás.

- Emellett a csillók kiterjesztések én se semmi ilyen tétel. Igen, és nagyon kevés ember tud már meghatározható ezeknek a kritériumoknak. Ez már teljes Redneck, hogy illeszkedjen az összes ilyen tétel. Sok fiatal hölgyek, mint, hogy bár egy ponton, de nem minden.

- Egyetértek. A 3. pont azonban, szerettem volna húzni.

8 jelei a falu egy lány

- Azt hittem, ezek már kihaltak emo korszak. Glamour eltűnt. De nem, mindent, amit írok.

- Tartományi, regionális fashionista. Azaz, egy moszkvai, megy a bolt ebben labutenah és ezzel Dolce - ez rendben van, ez a szépség, és nem gazdálkodni. Nos, jól.

- És nekem, hogy mi kell, ha egy ismeretlen élelmiszerbolt bevásárló táska, hogy azt, csak a faluból? És nézi kaját, én megjegyezni. A „Gourmet Globe” mélygarázs langyos - rendesen. Az Auchan, persze, senki popretsya labutenah, tapossák nafig # 33;

- Személy szerint én nem bánom szempillák, haj, felfújt ajkak, de legyen tiszta és természetes, és néha akkor nézd meg néhány „elbűvölő” hölgyek, és azt akarom, hogy sírni. És mi megy a bolt, a legtöbb „drága” piaci rongy egyetértek. Én üzlet Vezetek egy sport ruha és a határon, és nem érdekel, hogy mit gondol bárki rám, de kényelmes, mint mindig betöltve, mint a packhorse. Meg kell gondolni, hogy hol és mit vegyek fel.

- Azt inkább, hogy a szöveg felesleges, véleményem szerint, a hangsúly a tartományi, bár az elején, mint a hívás „nem veszi a szót egy falu szó”. És biztos vagyok benne, hogy chikuli és az Auchan ugrik a pata. Ott, ahol egy kegyetlen csillogás. By the way, egy vidéki lány is csak normális visel.

- „Tartományi” - inkább igen, egy lelkiállapot.

- Hosszú idő telt el a divat a bundák?

- Számomra úgy tűnik, hogy ezek a lányok nem létezik. Vagy én vagyok csak él olyan helyen, ahol nem tudnak megfelelni.

- De az üzletekben és lefagy csak az, hogy a magassága a divat. 2 nap keres pulóverek egy alak, mindenhol a köpenyt, még hhs. ruházati stílusok függ, hogy milyen divatos, sajnos.

- Még világos szemhéjfesték minden oldalról fekete ceruzával, majd egy másik szemceruza felhívni ugyanaz, és pergidrolnye haj, és egy rövid kabát ruha # 33; Általánosan stopudovo jelek a falusi lány # 33; De a legfontosabb dolog: a rövid kabát egy gumiszalag és a farmer gyűrve csizma # 33; Dolce & táskák Vége hub.

- Őszintén szólva, néhány évvel ezelőtt, és én - körülbelül egy kilométerre pont köröm, haj és a köröm műbőr - ez az enyém. Azt kijózanodott, amikor rájöttem, hogy én voltam a srác a szem mögött kenet olcsó. Igaza volt. Legjobb rúgás - ez a keserű igazság.

- Ez így van. A szőr - ez nem rossz. De meg kell tudni viselni. Nos szőrme szőrme viszályt. Például: egy szép színes. De a stílus csak rontja a szám. És egy kalap nem témája. Amint az az eset, amikor a legjobb egyszerre úgy döntött, hogy viseljen. Több most divatos tér mellények készült prém, amely biztosítja, hogy bármely, a terminátor. Ez a legrosszabb design a csillogás rettenetes megnyilvánulása. Különösen akkor, ha a sav színe. Általában a teljes ki # 33;

- És azt hiszem, hogy nem érdekel.

- Mintegy szőrme szeretnék tisztázni: azaz, egy derékalj a piacról - az elit és Laksheri, mi? És egy bundában - a falu és a gazdaság?

- A gyökér a köröm, fáj. Növekszik a foveán. És miután egy pár hetes kiterjesztés kezd térni. Ezért úgy kéthetente. Enélkül van egy köröm, mint egy darab papír vékony. Fáj, ha nem növekszik. Röviden, minden fu. Így hát a falu, de annyira kényelmes a graft körmök.

- Néz egy kabátot, és amelyik szőr.

- Mindenesetre, az ember látható. Ő egy egyszerű igazság a homlokon (én neobyatnoy). Mivel a lélek # 33; Megígértem a stílus most a felelős. Én most a boltban, úgyhogy írj neki egyszerre „ahogy mondják?” Rate natív # 33; Most öltözni, mint az elegáns lány. És hála a szeretteim.

- Minden helyesen mondott a 8 jelei a falusi lány. Ez igaz.

- És, hogy a boltban meg kell deadhead menni? Úgy vélem, hogy egy lány mindig ápolt.

- Azt hittem, hogy - a falu. De senki tétel nem felel meg, élvezem a kényelmes és minőségi ruhát és cipőt, sarka egyetlen kiút, azt nem volt kényelmes a lábam egész nap, nos, ők nafig. Bár nagyon sok magas csap. Számomra fontos, hogy nem voltam a tuskó piszkos, piszkos fej bármely perec nem vysunus haza. És mi van a ruha - túl egyszerű nekem. A lényeg, hogy tiszta volt és rendezett.

- Egyetértek az összes pontot. Azt hozzá: még a végtelen show-off, iPhone utolsó pénzt vagy hitel. Ez egy szörnyű vidéki csillogás.

- És mi a lábát kötések, ah, és ugyanaz a nadrágot. A labutenah, nah # 33; És bármelyik tétel nem felel meg. Szeretem a jó minőségű és kényelmes ruhát, és ha még mindig belefér a divat, akkor minden csodálatos. És sarkú, hmm. Irigylem a lányok, akik tud járni őket sokáig. Azt sarkú cipők pusztán a színpadon. És cipők, cipők, balett lakások, vagy cipő, nagyon kicsi és kényelmes sarok. És állati nyomatok Fu, nem tudok állni.

- Soha nem értettem, hogy miért mindenki szeret iPhone?

- Nem tudom, engem egyáltalán ábra.

- Masha Rasputina most úgy néz ki semmi látta az utóbbi időben.

- IPhone praktikus. (Ez pusztán a véleményem, hogy miért ő).

Mit nekem valaki számítani? Nem érdekel. Nos, egy vidéki lány, akkor mi van?

- Egyetértek, nincs hely, ahol élni, bérelt lakásban, tchotchke drága bundák, iPhone, de kölcsön # 33;

- Miért senki nem írt, hogy a narancsbőr. rendetlen - ez egy szörnyű falu?

8 jelei a falu egy lány


Mit gondol a cikket? Mi az Ön véleménye, még mindig vannak jelei a falu egy lány?

Krasotulya.ru ajánlja # 33; # 33; Csak azt próbálja # 33; # 33;