12. fejezet köszönhetően Henrik

Hála Henrik

Portré Anna Cleves Holbein most lóg a Louvre. Ábrázolt rajta fiatal nő szerény, és kedves. Ami az eredeti mérkőzés a kép nehéz megmondani. Van egy pár portréi Anna, és ő nézi őket, talán nem is olyan jó, és az orr lehet nevezni egy hosszabb - de Henry látta egészen másképp. Úgy tűnt neki, „... nag re Flandria ...»«... moslastoy nagy ember ...” - nos, és hozzátette még egy pár szaftos jelzőkkel.







„Ha nem tetszik a király, ő ölni?”

Már a nyoszolyólány kibújik a helyzetet, amelyben fel ezt a kérdést, nem tudom. De sok angol hölgyek az új királynő meglehetősen kedvelte, mint nem tetszett, és egyikük, Lady Lisle, egy levelet, hogy a lánya azt mondta, hogy a jövő királynő „... nemes és jó, hogy tálaljuk nagyon jó lesz ...”.







Admiral Southampton között a nemesség, aki találkozott Anne of Cleves, Henry azt írta, hogy a hercegnő nagyon kedves, és a király méltó választás. Király találkozott szűkülete Rochester, de nem Londonban. Rohant ott, mint egy magánszemély, türelmetlen vele találkozni. És amikor találkozott aztán kitört döntően Admiral Southampton vélemények.

Miután találkozott vele, azt mondta:

„Én nem látok semmit, hogy mi bemutatták nekem a képek és a jelentésekben. Szégyellem, hogy az emberek dicsérte így -, és én nem szeretem egyáltalán! "

A Cromwell, beszélt szabadabban. Ott is hangzott a meghatározása a menyasszony, mint „izmos flamand mare” (eng. «A nagy Flanders kanca»).

Elmondja Encyclopedia:

A király felsóhajtott, és azt mondta, hogy az ő udvaroncok, amelyeknek semmi köze az államnak szüksége van mindenek felett. De a reggeli után a nászéjszakán Cromwell mondta, hogy leküzdeni magát, még mindig nem tudott, még a nevét az állam:

”... Ez nem szép, és büdös. Otthagytam az ugyanaz, mint volt, mielőtt elmentem vele ... "

Házasság nem hajtották végre. Szükséges volt, hogy elkezd gondolkodni válás.

Share az oldalon




Kapcsolódó cikkek