Sportszabályzat KHL 2018-2019 - 60. cikk

1. Ha egyezik Phase bajnokság után három időszak rögzített döntetlen van hozzárendelve további időszakra (OT) öt percre, hogy a reakciót a következő szabályok szerint:

1.1. Túlóra után végzett egy két perces szünet (tisztítás nélkül és feltöltését jég és shift kapu), amely alatt a jégkorong játékosok maradnak;

1.2. A játék a hosszabbítás előtt végezzük az első gól. A csapat, boad sivshaya korongot, megnyeri a mérkőzést, és a végeredmény. Ha bármelyik csapat nem hajlandó játszani a túlóra, ez a csapat elveszíti (-. +) A mérkőzés;

1.3. A túlóra, minden csapat játszik öt jégkorong játékosok függetlenül játszik szerepet;

1.4. A túlóra kiszabott büntetés szabályai szerint a játék a jégkorong, valamint a szabályozási idő. A túlóra, a fel nem használt büntetési idő jégkorong játékosok megkapták a szokásos időben, akkor továbbra is érvényben van;

1.5. Ha az egyik csapat a hosszabbításban kell elítélték, akkor ez a csapat, hogy az IP-flow bírság a jégkorong jégpálya játszik három mezőnyjátékos és egy kapus, és a másik csapat négy mezőnyjátékos és egy kapus;

1.6. Ha a túlóra, a játék minden csapat négy mezőnyjátékos és egy kapus lehet rendezni kell kiszabni egy kis finom, és a lejárati finom a jégkorong jégpálya játék minden csapat négy mezőnyjátékos és egy kapus. Ebben az esetben meg kell bírságolták jégkorong játékosok a padon a hokis az első büntetés után bírság leállás;

1.7. Ha a túlóra után bírság kiszabása az egyik csapat lesz az előnye két jégkorong játékosok, akkor a csapat a jogsértő a jégkorong jégpálya három mezőnyjátékos és egy kapus, és a másik csapat játszik öt mezőnyjátékos és egy kapus. Az első játékmegszakításnál amikor lejár az az előnye két jégkorong játékosok, a helyzettől függően, a méret a játékosok terén, a játék minden egyes csapatok, hogy négyesével vagy 4-3;

1.8. Ha a fő ideje a végeredmény egy numerikus előnye az egyik csapat az öt mezőnyjátékos négy, majd a túlórát a csapat kezd a számszerű összetétele négy mezőnyjátékos három;

1.9. Ha a fő ideje a végeredmény egy numerikus előnye az egyik csapat a játékosok terén 5-3, az extra időt a csapatok kezdődik a számszerű összetétele Fielder 5-3. A lejárati büntetések, és a folytatása játék akció a pálya mérete a játékosok öt öt vagy 5-4. Amikor az első megálló játéktér erejét a játékosok vesznek részt a játékban parancsot, hogy hozzák összhangba az arány négyesével három vagy négy;

1.10. Ha a fő ideje a végeredmény az erejét a játékosok terén a csapat háromszor három, az extra időt a csapatok kezdődik numerikus helyezi védõ háromszor három. Ha a méret a Fielder eléri az öt öt vagy 5-4, a következő alkalommal ugyanazt játékmegszakításban, akkor meg kell összhangba hozni az arány négyesével vagy 4-3;

1.11. Ha a fő ideje a végeredmény a tér erőssége játékosok c Cove csapat négy-négy és hokis vagy jégkorong játékosok szolgáló szankciókat egyenlőtlen vagy egyenlő a tizenhatoson, a hosszabbításban a csapat indul el az erejét a játékosok terén négyesével. Miután elhagyta jégen büntető térerősség a játékos csapata lesz öt, négy vagy öt öt és megáll az első játék, akkor összhangban van az arány 2:56 vagy négyesével;

1.12. Ha a túlóra után a szankciókat a csapat játszik három a három, és az egyik csapat kell elítélték, akkor a vétkes csapat a jégkorong jégpálya három mezőnyjátékos és egy kapus, a másik csapat játszott négy mezőnyjátékos és a kapusok. Ha ebben a helyzetben, a vétkes csapat a Tell-kivetett újabb büntetőt, ez a büntetés lesz „késleltetett” és a csapat továbbra is játszani három négyes. A folytatása a játék akció és a lejárat bírság a méret a mezőnyjátékos lehet 3-5, négy vagy öt egy öt öttel. Az első játékmegszakításnál erejét a játékosok terén részt vesz a mérkőzés, amikor a csapatok játszanak négy vagy öt öt öt kell összhangba hozni az arány 3:57 vagy négyesével.